Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Texi

Jak można tak kogoś traktować

Polecane posty

Gość gość
Weź leki Texi, bo już ostro majaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sama jesteś żałosna trolicą która raz pisze jako gość a następny post jako texi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaszaona
"ależ oczywiście, że mąż/żona powinni być najważniejsi, ale czy dla Ciebie to jest powód, żeby przez to z dnia na dzień definitywnie bez słowa urywać znajomość?" nie jest powód :) ale jest to powód by ochłodzić relacje jednak trochę. A może ta jego nowa laska coś na ciebie nagadała albo to przez nią on się tak zachowuje. Mój brat ma taką właśnie dziewczynę, która skłóciła go z jego koleżanką, co najlepsze ta dziewczyna była zazdrosna nawet o mnie :o Więc niestety tamta koleżanka została odsunięta i większość koleżanek, tylko koleżanek, również :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tak się składa trollico że ja jestem facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
gośćkaszona Dla mnei jest bardzo duża różnica w ochłodzeniu relacji, co wydaje mi się normalne, a ich zerwaniu bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ta jego nowa laska coś na ciebie nagadała albo to przez nią on się tak zachowuje. Mój brat ma taką właśnie dziewczynę, która skłóciła go z jego koleżanką, co najlepsze ta dziewczyna była zazdrosna nawet o mnie pechowiec.gif Więc niestety tamta koleżanka została odsunięta i większość koleżanek, tylko koleżanek, również :/ x Nawet gdyby tak było, co faktycznie może być prawdą, bo baby są strasznie zazdrosne o inne kobiety, to nic nie stało na przeszkodzie, aby facet powiedział autorce wprost że jest taka sytuacja, a nie inna i muszą zakończyć znajomość dla dobra jego nowego związku i tyle. Facet po prostu ściemniał, wykorzystał autorkę, naobiecywał, a jak skończyła z nim sypiać (a domyślam się że to ona z seksu zrezygnowała) to obietnice poszły się ********* znalazł sobie nową ofiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaszaona
texi owszem zgadzam się z tobą. wiesz teraz lecę, ale zajrzę tu jeszcze na pewno. być może to ta laska tak nim pokierowała, że on w ogóle z tobą nie gada. A ty też się odetnij, zajmij się sobą, może to dobrze na ciebie wpłynie, bo będziesz mogła w końcu dać szansę komuś innemu na zbudowanie jakiejś fajnej relacji, która okaże się jeszcze lepsza od tej, bo będziesz miała wszystko w jednym i przyjaciela i faceta, tego ci przynajmniej życzę. Może nie ma nic złego, co by na dobre nie wyszło. Zobacz tak byś trwała w tej relacji aż do zasranej śmierci, nie dopuszczając żadnego innego faceta do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Akurat tak się składa trollico że ja jestem facetem jezyk.gif<< z ciebie taki facet jak z koziej dopy trąba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
"wprost że jest taka sytuacja, a nie inna i muszą zakończyć znajomość dla dobra jego nowego związku i tyle. Facet po prostu ściemniał, wykorzystał autorkę, naobiecywał, a jak skończyła z nim sypiać (a domyślam się że to ona z seksu zrezygnowała) to obietnice poszły się ********* znalazł sobie nową ofiarę. " Dokładnie- wprost i na temat. Zgadłeś, ja z tego zrezygnowałam kilka miesięcy temu. I wiesz co, mówisz dokładnie jak jego koledzy "znalazł sobie nową ofiarę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaszaona
Zacznij chodzić na randki, nawet dla rozrywki, zupełnie na luzie, zacznij się spotykać z jakimiś facetami, musisz zobaczyć, ze istnieje jakiś inny świat poza tym twoim bratem, zrób coś dla siebie i zajmij się sobą, swoim życiem, od niego odpocznij emocjonalnie po prostu, dobrze ci to zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadłem, tylko jestem facetem, większość znajomych i ludzi których spotykam, to też faceci, więc znam doskonale swoją płeć :P Mogłaś tego uniknąć, bo zapewne wiedziałaś wcześniej jaki on jest, ale jednak coś cię do niego przyciągnęło... nie ma co rozpamiętywać, było minęło, facet nie wart myślenia o nim, bo im więcej będziesz o tym myśleć, tym bardziej sama się w to wkręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po prostu ściemniał, wykorzystał autorkę, naobiecywał, a jak skończyła z nim sypiać (a domyślam się że to ona z seksu zrezygnowała) to obietnice poszły się ********* znalazł sobie nową ofiarę. x tłumoku ten facet niczego nie obiecywał autorce. ona sama biegała za nim z jęzorem wywieszonym do pasa i nadstawiała mu dopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
Dzięki kaszona :) Akurat na brak zajęć i towarzystwa nie cierpię. Mam swoje życie.to nie tak, że bez niego zginę. Szybciej on beze mnie jak będzie tak jak zawsze. Ale oby ni, ja nikomu źle nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty trollico jesteś sfrustrowana i ty jeszcze wmawiasz że masz seks co noc z mężem? Twój ewentualny mąż może ten seks ma, ale ty... wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty trollico jesteś sfrustrowana i ty jeszcze wmawiasz że masz seks co noc z mężem? Twój ewentualny mąż może ten seks ma, ale ty... wątpię jezyk.gif x już ulżyłaś sobie tępa dzido z wścieklizną macicy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orgazm miałaś? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) jak ja lubię wchodzić na to forum i czytać wypowiedzi trollic, zawsze mi to poprawia nastrój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
Nie zgadłem, tylko jestem facetem, większość znajomych i ludzi których spotykam, to też faceci, więc znam doskonale swoją płeć jezyk.gif Mogłaś tego uniknąć, bo zapewne wiedziałaś wcześniej jaki on jest, ale jednak coś cię do niego przyciągnęło... nie ma co rozpamiętywać, było minęło, facet nie wart myślenia o nim, bo im więcej będziesz o tym myśleć, tym bardziej sama się w to wkręcasz. Mogłam,nie przeczę. Nikt mnie do niczego nie zmuszał. Najlepsze, że jego koledzy uprzedzali mnie i prosili, żebym się trzymała z daleka, "bo on nie szanuje kobiet". No ale wziął mnie na litość i jest jak jest. Czasu nie cofnę. Cóż, za 2 tygodnie będzie nieunikniona konfrontacja na żywo, potem za 22 dni. Więc uśmiech na twarz i totalna ignorancja, a wkręcanie to wybije sobie dziś z głowy na treningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stań lepiej przy drodze to więcej skorzystasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Kafeterianom :-). Wszyscy mają idealne domy, związki, rodziny, zarabiają 10000000000000000$ tygodniowo. Życ nie umierać:-). Texi, teraz nie ma już odwrotu, musisz go olać :-). Tylko nie spędź tych 2 tygodni na aranżowaniu scenek, jak to będzie, co Ty powiesz, co on, co jego pani, bla bla :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
Silence, no coś Ty! Nic nie powiem, bo zagramy w jego grę :) Będę się dobrze bawić z resztą ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie :-). A jego tam nie, ewentualnie jest, ale zapomniał spodni i ma tylko galotki w czerwone koguciki :-). Za każdym razem to sobie przypominaj jakbyś chciała zrobić coś głupiego :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście żałosne. :D musicie sobie obrzydzać faceta, żeby go nie zgwałcić w locie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czystość ofiarowałam Maryi wiele lat temu. Seks mnie nie interesuje, więc nie do mnie te słowa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
Dzięki Silence, na pewno o tym pomyślę gdybym przypadkiem wpadła na pomysł,zeby przestać być sobą i się uśmiechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Texi,dzieki za"temat" Nawet nie wiesz jak mi pomogłas. Zycze Ci siły i powodzenia w postanowieniu,by juz nie chceic tego człowieka w swoim życiu. I sobie równiez tego życzę. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
"Texi,dzieki za"temat" Nawet nie wiesz jak mi pomogłas." Nie wiem w jaki sposób, ale cieszę się, że moglam pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
Kurde, za co???? za jakie grzechy ;) Ten który jeszcze niecałe 20godz. temu rzucał słuchawką twierdząc, że nie mamy o czym rozmawiać na raz zebrał się na wyjaśnienia. Powód wyssany z palca... prawdę mówiąc nawet nie bardzo rozumiem o co chodzi. No ale ja zasady przyjęłam wczoraj i mnie się nie zmienia co 5minut. Skończyło się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże autorko.... masz ponad 3 dychy na karku i nic nie wiesz jak ten chory świat funkcjonuje??? w życiu bym się nie uwikłała w niezobowiązujący seks z osobą do której coś czuję!! Wolę sie od takiej osoby odciąć i odchorowac a potem skupić się na szukaniu kogoś innego niż dac sie przez lata wykorzystać a potem mieć do tej osoby pretensje:D przecież zgodziąłś sie na sexukład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texi
Między jednym a drugim minęły 3 lata. Zauroczenie minęło, klapki z oczu spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×