Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćqwerty

Ja Polka, on Kurd

Polecane posty

Gość gość
To po co z nim jesteś jak go nie kochasz ? DLA KASY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Zalezy kto z jakiego miasta pochodzi. Jesli mowa o Kurdach ze wsi, to jak jak z Polakami ze wsi.. Zupelnie inni potrafia byc niz np. warszawiacy. To samo tyczy sie Kurdow. Moj akurat pochodzi ze stolicy Kurdystanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Juz wydoroslalam z etapu wyznawania milosci po paru tyg spotykania sie :O Nie jest mi obojetny, ale miloscia tego bym jeszcze zdecydowanie nie nazwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest w łóżku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie zalezy z jakiego miasta czy wsi pochodzi obojetnie chodzi o przekonania wiare i tradycje co ma wpojone to tego nie wymarzesz on moze ci wszystko powiedziec to co chcialabyc slyszec kazdy nawet Polak na obczyznie moze powiedziec ze pochodzi z Warszawy a nie z jakiej wsi. co ty go sprawdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co się kłóciliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
W lozku dba o mnie jak wczesniej nikt inny. I potrafi mnie do orgazmu doprowadzic! Czasami miewam 2-3... I co wiecej.. Nawet po seksie, gdy on juz zdyszany lezy, a wie, ze ja nie mialam orgazmu, to zadba o moja przyjemnosc. Paluszki i jezyczek ma niesamowity. Po prostu jest mi z nim dobrze. Czasami lezymy, ogladamy telewizje, a on sam zaczyna mnie dotykac i raz dwa, a mam orgazm. Potrafi mnie tak wymeczyc ta przyjemnoscia, ze czesto gesto zasypiam w jego ramionach po godzinie od naszego spotkania. W lozku jest naprawde fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
No niestety nie jestem w stanie go sprawdzic, no bo jak? Tak naprawde to nikogo nie jestesmy w stanie sprawdzic w 100%. Gdyby bylo inaczej to ludzie by sie nie rozwodzili, nie klocili, nie zdradzali etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Poklocilismy sie dwa razy o moje szlajanie sie po klubach i dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest powód do kłótni, dlaczego nie pozwalał Ci chodzić na te imprezy ? z zazdrości, o co mu konkretnie chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Zapale sobie papieroska, moze w tym czasie ktos z Was doda cos jeszcze od siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zabraniał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
O to, ze spotykam sie z innymi facetami na tych imprezach. Spytal sie mnie w ten sposob: ''moze i ja zaczne lazic po klubach z 'kolezankami', co? jak ty bys sie wtedy czula? fajnie by ci bylo?'' No i tu mnie zagial. Bo rownie dobrze i ja czulabym sie nieswojo, gdyby on mi w weekendy latal po imprezach beze mnie. Ale gdy dostalam prace w klubie, w dyskotece, jako tancerka (pracowalam przez 3 tyg), to nie bylo problemu - wiedzial, ze dorabiam sobie w ten sposob i wowczas nie mial zadnych pretensji. Ja jednak z tej pracy zrezygnowalam, bo bylam zbyt zmeczona po calym etacie na tyg i dwoch nockach w weekendy. Ogolnie stanelo na tym, ze ja po prostu bardzo lubie tanczyc, i ze o wiele bardziej wole pojsc z nim na taka impreze niz sama. I tak chyba bedziemy robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Ledwo juz na oczy widze, a za 6 godzin musze wstac. Plan na jutro napiety: 8-16 praca 18:30 kolacja wigilijna w restauracji z ludzmi z pracy 22:00 spotkanie z Kurdem chyba padne.. chcialabym jeszcze Was posluchac, ale no niestety zmeczenie daje sie we znaki.. Jutro bede zgonem po calym dniu :O Odezwe sie jeszcze. Dzieki za rozmowe, dobrej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pa pa dobrego spanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
witam ponownie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Jakby ktos sie pofatygowal i przeczytal moja historie od poczaku, to moze bylby w stanie okreslic, czy to typowe zachowanie dla Kurda, ktory chce wykorzystac i omamic? Czy moze jest nutka nadziei na normalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurd nie jest dobrym zabierze ci do sibie i koniec bedziesz spala w oborze z kozami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Po co mialby do siebie wracac do Kurdystanu? Skoro tutaj, w UK, on ma wszystko.. Od kuzynow, poprzez firme, samochod.. ponad 10 lat tutaj mieszka. Rozkrecil swietny biznes i nagle mialby to wszystko rzucic tylko po to, by mnie zaciagnac do Kurdystanu i wiezic tam? Wiem, ze sa takie przypadki, nie zaprzeczam.. Ale jemu by sie to chyba nie kalkulowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że ze wszystkich możliwych nacji to głównie Polki robią zawsze różnym Ahmedom za materac. Nawet Rosjanki które najcnotliwsze nie są trzymają się od ciapatych z daleka. A Polka od razu jak usłyszy "ja cie love bo ty bjutiful" ma mokre spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
"ja cie love bo ty bjutiful" nigdy nie uslyszalam. Zero slowa o milosci, nic, kompletnie nic! A 'bjutiful' uslyszalam pare razy :O Rosjanek w Anglii prawie w ogole nie ma. Ani razu nie spotkalam sie z jezykiem rosyjskim. A Polek jest ogrom. Stad ta roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Autorki: GDZIE LEZY KURDYSTAN?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Tak, wiem, Kurdystan to nie kraj. Moj Kurd pochodzi z polnocnej czesci Iraku. A po co to pytanie w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
"sprobuj k***a do Polski przyjechac" Polacy... czesto wyzej sraja niz d**e maja. Pokrecony jest ten swiat. Moj Kurd pogonil kilku Polakow, ktorzy wlasnie w taki sposob jak ty, odnosili sie do kobiet. Kurdowie bardzo nie lubia, gdy ktos bluzni w towarzystwie kobiet i dzieci. To jest dla nich nie do pomyslenia. I przyznam szczerze, ze nigdy nie uslyszalam bluzniacych muzulmanow... za to Polakow jestem w stanie poznac m.in po ich 'k***a k***a k***a' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on pochodzi ze stolicy kurdystanu, ale kurdystan to nie kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
W ich mniemaniu pochodzi ze stolicy :O czepiasz sie szczegolow Nie istnieje zaden kraj o nazwie Kurdystan Nie ma zadnej stolicy Kurdystanu Zgodnie z mapa polityczna swiata, Kurdystan nie istnieje. Nie ma wyznaczonej granicy. Jak to gdzies uslyszalam: Kurdystan - miejsce, gdzie zyja najbardziej nieszczesliwi ludzie - bo chca, a nie moga miec wlasnego kraju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o tym do tej pory nie wiedzialas, musialas sobie przed chwila doczytac, prawda? :D ty lepiej dalej tancz na tej rurce, dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×