Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćqwerty

Ja Polka, on Kurd

Polecane posty

Gość gośćqwerty
KaczuszkaKwakwa1 Wyciagnelas argument, ze zalezy mu na paszporcie. Wiec grzecznie Ci wytlumaczylam, ze w moim mniemaniu, nie o to chodzi Kurdowi. Tu ma sie toczyc dyskusja. Nie oczekuj ode mnie, ze przytakne na kazde slowo. Lepiej by Ci bylo, gdybym powiedziala "tak, masz racje?", podczas gdy mysle zupelnie na odwrot? Jaki cel mialaby wowczas rozmowa? Chyba zaden... Opowiadam o tym Kurdzie w 100% szczerze, bo chce sie dowiedziec jakie ma zamiary... No co ja poradze, ze zachowuje sie facet tak, a nie inaczej :O Mowie, jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Sabina, dzieki za podrzucenie tematu o takiji. Przyznam szczerze, ze pierwszy raz spotykam sie z tym okresleniem. Poczytalam wczoraj co nie co na ten temat. Swiadome klamstwo, ktore jest dopuszczalne w islamie. Tego w ogole sie nie spodziewalam. Bo kto by pomyslal, ze jakas religia usprawiedliwia klamstwa? Ja w ogole... :O Zgodnie z zalozeniem takiji, moj Kurd opowiadalby mi bajki o islamie, ukrywajac niewygodne fakty. Okej.. ale, no wlasnie.. Moj Kurd opowiada o islamie i przy okazji daje mi przyklady, gdzie nie postepuje jak Koran mu nakazuje. Mowi, ze np nie wolno pic alkoholu. A sam pokazuje mi, ze pije ten alkohol. Nie oklamuje mnie, ze alkohol jest dopuszczalny. Mowi wprost: Koran zakazuje, ale ja robie swoje. Pare dni temu smakowalismy czerwone wino, wczoraj biale.. Czy tutaj tez jest ukryta takija? Kurd moze mi opowiadac o jego religii, ale sam caly czas powtarza: religia to religia, a to kim on jest, to juz troszke inna sprawa. Nie postepuje tak, jak religia mu nakazuje. Postepuje zgodnie z wlasnym sumieniem. .. I co ja mam myslec o tym wszystkim? .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Tak troszke odbiegne od tematu: Moj Kurd ma zielone oczy. Przeczytalam jakis komentarz na forum o Kurdach, ktory brzmial nastepujaco: "a wszystko te czarne oczy". Chwila konsternacji ;) i pytam sie Was drodzy forumowicze: czy to normalne czy nienormalne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Czy moj Kurd nie powinien miec brazowych oczu? Ma ladne zielone oczy. Pytam z biologicznego pkt widzenia, biorac pod uwage kim jest i gdzie sie urodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Kurdowie to Indoeuropejczycy, nie Semici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie mieć rude dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina uk
a może On rzeczywiście jest "w porządku"... Kurdowie chyba nie są aż tak ortodoksyjni jak Salafici, nie mniej jednak z nimi wszystkimi nigdy nic do końca nie wiadomo... kiedyś np. Iran był pięknym krajem w latach 70-ych, są filmy na youtube z tego okresu, kobiety były wolne, nie chodziły w burkach itd. i jeden nawiedzony koleś o imieniu Chomenini wszystko zmienił, więc z nimi nigdy nic niewiadomo, możliwe że po ślubie zmieni się z dnia na dzień o 180 stopni tak jak Iran zmienił się po rewolucji Chomeniniego, a może się nic nie wydarzy, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina uk
tak, alkochol też jest zaliczany do "takiji" i "ketman", życie "po europejsku" także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salafici to jest odłam Islamu, a nie naród. Wśród Kurdów są salafici. To zazwyczaj ci, którzy noszą brody. PS. W polskim słowniku nie znajduje się słowo "alkoCHol"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takija to się odnosi do szyitów, idiotki. Kurdowie to sunnici, chrześcijanie, lub zaratustrianie. Kłamstwo uzywane glownie w celu ratowania swojego zycia. Kitman i Takija to hipokryzja, największy grzech w Islamie. Szkoda mi was, udajecie mądre, a jesteście głupsze niż ustawa przewiduje hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina uk
niemniejjednak jest coś na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak najbardziej przej/ebani to są chyba wahabici, ty zapytaj swojego Kurda co sądzi o Państwie Islamskim, obcinaniu głów niewiernym, noszeniu burek przez kobiety, o zamachach na WTC w 2001 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce nie sluga, ale skoro o muzulmanach wiadomo tyle zlego, lepiej sluchac sie rozumu niz decydowac sie na realne ryzyko. A Ty smecisz tutaj zamiast skonczyc sytuacje krotkim cieciem. Sorry, ale zaczynasz byc irytujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma zielone to diabeł wcielony uciekaj bo cię zje :) na poważnie to może mieć i zielone ale oni raczej maja ciemną karnację i oczy podobni do Arabów są ... choć to inny naród - z zależy skad pochodzi czy z iraku czy z syrii -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nioe kocha go, sa ze soba 3 meisiace a d**y juz mu dala :D jezus maria fajna laska z ciebie :d prosze cie nie wracaj do pl i zostaw polskich facetow porzadnych - porzadnym kobietom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Przyjzalam sie jego oczom, i musze przyznac, ze gafe popelnilam ;) Kurd ma oczy koloru orzechowego. Zdjecie mnie zmylilo, ktore ostatnio widzialam. No mniejsza z tym... ;) Ten Kurd pochodzi z polnocnej czesci Iraku, a dokladniej z miasta Erbil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
*przyjRZalam mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda123450
tralalallala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda123450
napisz czy wam sie ulozylo bo ciekawa jestem...ja mam romantycznego kurda ...dlaczego kazdy uwaza ze kobieta ktora przespi sie z kurdem to szmata albo zdzira ...hm ...hahahaha , przeciez to tak samo czlowiek i szczerze mowiac bardziej kochajacy niz polski d**ek ....czy idac do lozka na drugiej randce z polakiem nie staje sie szmata ?oczywiscie ze tak , wiec jaka roznica czy kurd czy tez polak ?a wiem ...jest roznica ...moj kochany stara sie w lozku byc jak najlepszym kochankiem ,stara sie by bylo mi cudownie za kazdym razem a polak wlozy ,spusci sie ,ulzy sobie i ciao bambina (oczywiscie nie kazdy)...zaznaczam rowniez ze w zaden sposob nie chce nikogo obrazic ,opisuje tylko co widze...mhm i kurdzi zwracaja bardzo duza uwage na rodzine ,ja widzialam i slyszalam jak opowiadaja o swoich zonach i pociechach ,jak sie tymi zonami chwala ,pokazuja zdjecia ,przynajmniej znajomi ze strony mego ukochanego . Polscy faceci sa porzadni i cudowni bo bardziej zdradzaja niz taki kurd .Daj mu duzo od siebie ,kochaj go ,pokaz to a nie bedzie mial powodu by zdradzac ,spraw by on zakochal sie w Tobie a nie Ty w nim .On jak mi obieca na boga to mu wierze bo wiem ze religia ma dla nich ogromne znaczenie a polakowi w zyciu nie zaufam bo takie slowa jak obiecuje sa puszczane na wiatr.Czekamy z niecierpliwoscia na naszego kochanego maluszka o ktorego strasznie mocno sie staramy.Strasznie mocno Cie kocham i pragne abys to wlasnie Ty byl tym jedynym w moim zyciu ,zebys Ty byl takim dobrym czlowiekiem jakim do tej pory ja Cie znam ,jezeli bedziesz taki zawsze tzn ze jestem straszna szczesciara .balam sie tego zwiazku ale juz sie nie boje bo wiem ze Ty tez mnie kochasz i tak jak ja nie bedziesz mogl zyc bez mojej osoby.Za niedlugo bierzemy slub ,napisze co i jak dalej i czy sie zmienil po slubie ale nie sadze .Dziewczyny ,nie bojcie sie prawdziwej milosci,nie bojcie sie pokochac obcokrajowca ,nie patrzcie na ludzi i na to co o was sadza i mowia ...przez ludzi przemawia zazdrosc ....jezeli kogos kochasz to nie interesuje Cie reszta swiata , poniewaz milosc zwyciezy wszystko ,nawet wrednych ludzi a Twoje kochanie jest wlasnie tym calym swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdistan my love
Ja jestem z kurdem z iraku of pieciu lat, many cudnego synka I nasze zycie jest cudowne. Kupilismy dom w uk tzn nie za kase tylko mortgage w iraku zaczelismy budowe domu i za dwa lata chcemy kupic domek w hiszpani lub grecji na wakacje. Oczywiscie sto opini bedzie ze polecialam na kase....oboje wrecz z**********ismy na magazynie ja przestalam przez ciaze ale on nadal zap***ala na nocnej zmianie plus w dzien pospi pare godzin i zap***ala do garazu naprawiac auta....wiec blagam niech te posrane zryte polskie rasistowskie parowy zamilkna bo wole miec rodzine z "ciapatym" ktory stawia rodzine na pierwszym miejscu niz polskim ujem ktory siedzi przed kompem 24/h I chla piwko co robil moj byly maz "polak" .... Dobra musialam to napisac ale wpadlam tu any poszukac jakiejs dziewczyny ktora ma " cudnego meza/chlopaka Kurds" any pogadac prywatnie tzn bez towarzystwa ( o domu przepisach jezyku itp. szukam logos kto mnie zrozumie bo niestety jesli nie jestes z kurdem nigdy NAS nie zrozumiesz!!!! Czekam na jakis kontakt od Was "normalne dziewczyny z kurdyjskimi facetami " :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra dobra :) bajki pisz gdzie indziej . Jesteś już sunnitką ? A jka tma druga itrzecia żona Kurda ? Przecież ten dom to dla nich :) ops przecież to ty jesteś ta druga ..trzecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdistan my love
Ziemie tam kupilismy razem za nasze pieniadze dwa lata temu, jestesmy dwa miesiace w roku (marzec i kwiecien) w Sulaymaniyah u jego mamy w domu (oczywiscie musimy spedzic kilka dni i nocy u jego dwoch braci i trzech siostr).Kazdy piatek lub wolny dzien od pracy spedzamy na pikniku albo na wycieczce z kims z jego rodziny (kocham Kunamasi). Wiec nie poznalam jeszcze tych pierwszych zon (pewnie dobrze je ukrywaja od czterech lat). Jego starszy brat jak sie dowiedzial, ze chcemy kupic dom w uk zapytal czy ma sprzedac nasza ziemie bo myslal ze bedziemy potrzebowac kasy (hehe podziekowalismy bo RAZEM dajemy sobie rade). Wiara mnie nie obchodzi, wlosy mam rozpuszczone a zakryte mialam tylko podczas slubu, ze wzgledu na szacunek do ich wiary. Moj jedyny problem to osoby tak zwani "debile" ktorym udaje sie mnie sprowokowac do odpisania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdistan my love
Stolica Iraqu jest Baghdad, co za informacje tu wrzucacie??? Erbil czy jak kto woli Hawler byl stolica bylego Kurdystanu, a o byciu stolica Iraqu moze zapomniec!!! Autorko tematu ja dam Ci inna rade, zostaw tego faceta ( patrzac co Ty wyprawiasz w prywatnym zyciu to az kolesia mi szkoda, laska klamiesz jak nikt inny). Piszesz ze mass zajefajna prace "biurowa" z bonusami I premiami, wolne I platne tygodnie ( nie urlop), i musisz dorabiac tanczac w nocnym klubie po czym nie masz nawet telewizora.... Zostaw go blagam CIE, z tego co wywalasz na swiatlo dzienne z waszego prywatnego zycia to az mnie chuj strzela. Biedak, ze musial trafic w takie bagno ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z kuredem od 6 miesiecy ale znalam go wczesniej.nie widzialam go pare lat.Dodam ze moj byly maz tez byl muzumaninem ale bardzo praktykujacym.Rozstalismy sie z obydwojga winy.Mam dziecko ktore jest muzumaninem .czy jest tu kobieta ktora jest z kurdem a ma dziecko z poprzedniego zwiazku .Bo nie wiem czy oni moga miec taka zone?nie ufam mu jeszcze nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka ma dwoje dzieci z poprzedniego zwiazku(8 i 10lat) i jest z kurdem po slubie piec lat. Jego rodzina ja zaakceptowala nawet z jej dziecmi byli juz trzy razy u jego rodziny. Dodam, ze za te dzieci on poswieci wiele, plus jego rodzina przysyla im paczki z kurdyjskimi ciuchami i zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trafiłaś na normalnego gościa to czemu nie. Z chęcią bym zwiedziła rejony z których on pochodzi. Na http://wyprawymarzen.pl są świetne reportaże z Bliskiego Wschodu, też kiedyś będę takie pisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie Im!!! Moj chlopak Kurd wydawal Sie Taki zakochany po 9 miesiacach zaszlam w ciaze nieplanowana a on Co? Kazal mu Isc Na aborcje a jAk mu powiedzialam Ze wychowam to dziecko Sama to przestal Sie do mnie odzywac zostawil mnie I Jeszcze Zablokowal wszedzie Gdzie to Mozliwe ,przez tydzien przezylam szok bylam w stresie I poronilam a on nadal nie interesuje Sie Co Ze mna I Jego dzieckiem I nigdy Sie nie dowie czy Mam to dziecko czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×