Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusica

Mama chce decydować o imieniu dla mojego dziecka

Polecane posty

Ja powiem mamie ze niestety ta Marcjanna nie przejdzie, mi się tez Aniela podoba a mama o to takie babcine. Coś wymyślimy :-) Ucielo mi za szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marsjanka mi sie nie podoba, Aniela sliczne, mała słodka Anielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamczitka najlepiej prosto z mostu. Kombinacji jest wiele i na pewno jakieś imię przypadnie wam obu do gustu.Jednak z doświadczenia wiem,że dopóki maluch nie przyjdzie na świat będzie mętlik w głowie.My wybraliśmy inne,a po narodzinach zupełnie nie pasowało do naszej kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne jest, że 30 letnia kobieta boi się sama podjąć decyzji jak nazwie swoje dziecko, bo (uwaga!) mamusia się obrazi. Ty kobieto sama jesteś kaleką życiową skoro mamunia wybiera za ciebie wszystko. A jak zrobiłaś córkę to mamusi się zapytałaś o zgodę? Siedziała pod łóżkiem i dawała wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mi mama dokładnie powiedziała przepis na dziewczynkę i się sprawdził gościu spełniło się moje marzenie :-D bardzo mnie to cieszy i chociażby z tego powodu chce żeby też mamie się podobało, ja rozumiem autorkę. Moja koleżanka dała na przekór wszystkim córce na imię Dobrawa a teraz żałuję! To są problemy a nie przygody jak u mnie i autorki :-) wydaje mi się ze Ci, którzy piszą ze to ma związek z pępowina nie mają super relacji z mamami i nie potrafią zrozumiec, że z mamą da się chodzic do kina po sklepach ;-) czy nawet na piwo. Moja mama też wygląda super świetnie się trzyma i jest ogromny luz między naszymi relacjami :-) wtedy człowiekowi zależy na opinii ja mamie doradzam tez w wielu kwestiach czasem się nie zgadza ale jakiś kompromis da się w życie wprowadzić! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka z dziubeczka
mamczitka podaj przepis na dziewczynkę, bo tez chce miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepis na plec bardzo smieszne. A co do relacji z mama. Moje sa super. Ale imienia czy koloru poscieli nie wybierala za mnie. Nasze mamy przerabialy juz to x lat temu. Teraz nasza kolej. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×