Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fjajcjzjxj czjjcaj

Jak ocenilibyście urodę tej nastolatki

Polecane posty

Gość gość
negatywnymi się nie sugeruj, bo owa madame 24 coś tam (pewnie godziny jak ten serial) to czyste prowo:) każdy tutaj widzi i wie że jesteś bardzo atrakcyjna,jako całokształt:) Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, pozdrawiam również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo piękna,śliczna wręcz,zjawiskowa:) Szkoda tylko że masz na tym zdjęciu spojrzenie wylęknionej myszki, masz chyba jakieś kompleksy albo po prostu czujesz się niepewnie,masz zaniżoną samoocenę:) Szkoda,bo jesteś bardzo ładna dziewczyną,czyz się mylę w swej ocenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej przeciętna, ale bardziej w stronę ładnej niż brzydkiej (jak to bywa u większości przeciętnych ludzi) ,może nie masz jakiejś zjawiskowej urody, ale cos w sobie masz ,co sprawia ze jestes atrakcyjna;) jestem pewna ze z makijazem bylabys jeszcze ladniejsza, najwazniejsze ze nie straszysz bedac naturalna-facet nie bedzie mial przykrej niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, masz 100% rację, mam duże kompleksy, tragiczną samoocenę i niepewnie czuję się, kiedy mam robione zdjęcia.. jak to odkryłeś/łaś ? :D nikt nigdy nie zwracał na to uwagi, tzn. nie mówił mi, że mam jakiś lęk w oczach lub niepewność.. ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym zdjęciu mam pełny makijaż... i to dosyć mocny, może na tym zdjęciu tak tego nie widać, ale taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłem bo widzisz piękna "Oczy są zwierciadłem duszy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ale żeby nawet na zdjęciu (do tego rozmazanym i beznadziejną jakością) dostrzeć to musisz mieć niezłego czuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz miewam przebłyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×