Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc w przetłumaczeniu na język angielski

Polecane posty

Gość gość

Szanowny Panie Filipie, W dniu 19.12.2014 została do Pana przesłana błędnie wystawiona faktura nr...., bowiem zawiera ona nr rachunku bankowego w PLN. Uprzejmie proszę o jej anulowanie. Ponadto dołączam poprawną fakturę zawierającą nr rachunku bankowego w EUR. Przepraszam za zamieszanie. Proszę o pomoc :) to bardzo ważne dla mnie. Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, jestem tłumaczem i powiem Ci krótko bo takich sytuacji jest na pęczki. "prosze o pomoc" równa się "wykonaj mi usługę tłumaczeniową za darmo". Czy idziesz do sklepu i mówisz "proszę o pomoc bo nie mam obiadu?" Nie. No więc cena za 1800 znaków to 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki inteligentny jesteś, lecz mamusia z tatusiem nie nauczyli, że istnieje coś takiego od serca jak bezinteresowna pomoc. Przykro mi, że Cię tak skrzywdzili materialisto. Mam nadzieję, że choć swoim dzieciom przekazujesz odrobinę empatii wobec drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale koleś ma rację. Potrzebuję pomocy i ogłaszam się na forum, bo jakiś jeleń zrobi mi to za darmo. Każdemu się wydaje, że "to tylko parę słów". Tak, tylko że to też usługa, i to wymagjąca wiedzy. To nie to samo co np wskazanie komuś drogi w obcym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie pomogę bezinteresownie, lecz najpierw chciałbym byś ty zrobił coś dla mnie, w zamian. Mógłbyś?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymałam pomoc na innym forum :) więc już dziękuję. Bo zapewne Wasz poziom jest tak żenujący..... i tak wychwalacie swój angielski. I prośba: niech Wam ktoś usłuży w zmianie Waszej mentalności. W końcu to też usługa hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×