Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamcia2233

czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Ja tez mam PCO i jestem w 9 miesiecu ciazy, moja szczesliwa kreseczka byla jeszcze mniej widoczna. Te nasze "torbiele " to nie takie, ktore wywoluja pozytywne testy. To sa pecherzyki ktore ma kazda kobieta, ale my mamy ich duzo wiecej. Gratulacje !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam PCO, test zrobilam w 34 dc, wyszedl pozytywny, z tym, ze druga kreska byla duuuzo jasniejsza niz Twoja autorko. Teraz moja 3 miesieczna malenka juz spi w lozeczku :) zacznij sie cieszyc i otwieraj szampana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta hcg rośnie nie tylko w ciąży, wzrost może zdarzyć się również w przypadku m. in. torbieli i nowotworów. Ale patrząc na Twój przypadek, jeśli jesteś pod stałą opieką ginekologa i on nie zauważył nic niepokojącego, to moim zdaniem jesteś w ciąży. Ja na swoim pierwszym teście (takim samym zresztą jak Twój) miałam nieco bledszą kreskę i jestem w 8 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2233
dziewczyny, podnosicie mnie bardzo...Dziękuję, jutro rano lecę na betę :) Dzisiaj test powtórzyłam i znów druga kreska bledziutka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci gratuluje ale czekaj cierpliwie na bete tez tak mialam ze kreska ciagle blada zrobilam beta i po 48h spadla okazało sie ze to ciaza biochemiczna, ale tobie zycze wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2233
a w którym byłaś tyg. u mnie wychodziłoby że jakoś 4-tydz....wyjdę z siebie ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam identycznie na teście jak Ty nawet może bledsze śle z racji tego ze nie planowałam poszłam od razu do lekarza po leki. Zrobiła usg był tylko pęcherzyk , po 2 tyg biło juz serce . Betę miałam w tym samym dniu co pierwsza wizyta i wyszła ponad 90 , aktualnie jestem w 4 miesiącu ciąży :) super ze Ci sie udało po 5 latach napisz jak wyjdzie beta . Trzymam za Ciebie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2233
jasne, ze napisze :) muszę się uzbroić w cierpliwość, teraz dylemat - wypić kawę nie wypić..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w ciaze po 2 latach, dlatego Tobie serdecznie gratuluje, 5 lat walki to naprawde bardzo dlugo. Ja zrezygnowalam niemal ze wszystkiego w ciazy-z kawy, herbaty, nawet kakao nie pilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz spokojnie pic kawe tyle ze z umiarem. Dwie filizanki niezbyt mocnej kawy dziennie nie zaszkodza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na samym poczatku poczatek 5 tygodnia ale u ciebie napewno bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2233
tego nie wiadomo mam taką nadzieję, i mam nadzieję, że w ogóle jestem w tej ciąży - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes napewno nie denerwuj sie :) ja tez mam juz dosc a to dopiero 7 miesiecy choc dla mnie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2233
Cały dzień co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze, jajniki, troszkę piersi, ale nie dużo...może już wbiłam sobie do głowy za bardzo że to fasolek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2233
Kochane dziewuszki - przepraszam bardzo, że dopiero teraz..ale Tyyyyyyle się działo :) Beta - zrobiona, wynik 330 :) Dziś wizyta u ginekologa - cudem przy tak wczesnej ciąży widoczny pęcherzyk - na razie nie widać zalążka - ale coś tam widziałam:) Jestem przeszczęśliwa, pełna obaw - bo to dopiero 4ty tydzień, ale sama świadomość tego, że mi się udało jest cuuudowna :) Toć prezencik na święta dla rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawoooooooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2233
Teraz jestem pełna nowych obaw...kolejna wizyta za 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Co ty mówisz kreska jest bardzo wyraźna a nie sam zarys. Na pewno jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×