Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała96

Czy mały biust jest bardzo zły?

Polecane posty

Gość mała96
A w bieliźnie to niby jakie jest zdj? :P No a ja i tak nie noszę, a nawet nie posiadam stanika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
A w bieliźnie to niby jakie jest zdj? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
przynajmniej jestes szczupła to twoja zaleta .. W biodrach masz niesty za mało 85 cm to nie dużo powinno być około 90- 94 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra spirydalaj dziewucho i wy zboki tez kaniec filma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dyskutujesz z prawitcwem? To prawdziwy zboczeniec. Weź dziewczyno się ogarnij. Jesteś szczupła, podejrzewam, ze zdrowa więc się niczym nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No ale jakoś nie potrafię przytyć, dopiero tabletki antykoncepcyjne mi pomogły, ale nie na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
chłopięca sylwetka to moim zdaniem wymiary 81-63-81 Ty masz 85 cm w biodrach , więc nie jest tak zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Już mnie pary razy pomylili z 14-letnim chłopakiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jeszcze zacznij wstawiacj linki z kindgirls debilu stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
taaa jeszcze zacznij wstawiacj linki z kindgirls debilu stary do 60-tki mi jeszce troche brakuje .. Nie jestem taki stary , twój mózg zle funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mało która kobieta ma takie ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko przestań pisać z ty zboczeńcem, cała kafeteria go zna i wie, że jest pieprzonym zbokiem, wstawia tylko gołe baby do ktorych wali sobie konia. On w życiu na żywo baby gołej nie widział(chyba, ze swoją babkę w przymierzalni) a ty jeszcze z nim dyskutujesz o idealnym kobiecym ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Jakby nie było to pierwszy raz jestem na tej stronie i nie wiedziałam, że wszyscy mają o nim złą opinie/zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
mam złą opinie u zakompleksionych grubych swiń .. Atrakcyjne laski z kafe doceniają zdjęcia jakie tu wklejam .. A świniaki bez bioder i talii są wściekłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak ściemniaj dalej 30letni prawiku na utrzymaniu mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze miałam mały biust miseczke b,kompleksy sie skonczyły gdy urodziłam 1 dziecko,bo dojrzałam juz nie biust był naj wazniejszy,teraz jestem w drugiej ciązy i mąz woli mniejsze te przed ciążą,więc nie zamartwiaj sie piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
ty myślisz , że osoba która napisała to jest atrakcyjna fajną laską ? Nie , to gruba zapuszczona świnia , która nie docenia atrakcyjnych lasek dlatego rzuca tu teksty o złej opini..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Gadasz jak powinno wyglądać kobiece ciało, a pewnie sam wyglądasz tak, że żadna na ciebie nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Dla twojej wiadomości to mimo iż jestem niska bo mam nie całe 160 cm to ważę 44 kg!! Więc nie jm gruba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię małe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo,jesli myślisz,ze siedzą tu same zapuszczone,grube baby,to chyba masz coś z głowa. Twoje teorie SA idiotyczne,niech to w końcu dotrze do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, on wyzywa wszystkie dziewczyny od grubych świń a sam siedzi przed kompem całe dnie i wali konia i wstawia gołe baby, wszystkie z internetu. Ja pojawiam się sporadycznie, ale wtedy zawsze mi ten idiota się natrafi. Skoro jesteś tu pierwszy raz to albo stąd uciekaj, albo nie zadawaj powaznych pytań bo to forum to bagno. Co najwyżej pośmiać się można z tych mądrości. Na kafe dowiesz się , zę jesteś tłustą świnią, twój facet to d**ek, jesteś wieśniara bo nie trzymasz pralki w kuchni i masz tandetne firany w domu :D I wiele innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Do prawictwo pospolite 25, oglądałeś film płytki facet? Jeśli nie to powinieneś, bo jesteś taki sam tylko jeszcze gorszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
To czemu sam nie zaczniesz się odchudzać tylko siedzisz jak największa świnia przed kompem i jeździsz na ręcznym, bo naprawdziwe bzykanie nie masz co liczyć, bo żadna by Ci nie dała nawet d***** za kasę, bo się ciebie brzydzi, a sam wymagasz by kobieta schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciagnac z polykiem nawet deska moze ale facet zawsze marzy o duzych balonach i zawsze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Niektóre osoby nie mogą schudnąć bo ich stan zdrowia na to nie pozwala i choć ćwiczą są na diecie to i tak nie schudna za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobają dziewczyny z małym, nawet bardzo małym biustem ale nie będę wciskał kitu, to musi grać z sylwetką, aby był ładne, czyli muszą być szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×