Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała96

Czy mały biust jest bardzo zły?

Polecane posty

Gość gość
Prawictwo to zakompleksiona brzydka śmierdząca anorektyczka która sie odchudza do samych kości a jendak nikomu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No ale jak kobieta ma biodra talię i biust to nawet jak jest przy duszy to nie przeszkadza to jeśli ma sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy czym jest? zależy co się komu podoba ja lubię szczupłe, nawet jeśli tyłek też nie bardzo odstaje, byle wcięcie w talii było i ładne nogi mnie kręcą, ładne i szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
"Przy tuszy" sorki autokorekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się raczy pisze przy kości tuszę można mieć, nie można przy niej być tak mi się wydaje ale mogłem się i tak domyślić :D pewnie, że dla mężczyzny, który uwielbia duże biusty, to zawsze tego biustu będzie brakowało ale nie wszyscy mają takie parcie na ten biust, chociaż bardzo wielu, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Skoro już tu jestem to zapytam od razu o jeszcze jedno. Czy kobieta która ma cipke nie "bułaczke" a "motylka" to odrzuca faceta, czy jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała 96 masz motylka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Na biust zawsze można zrobić operacje tylko wtedy jest sztucznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
I chyba większość mężczyzn mimo iż biust jest mały to chyba wolą naturalny Tak myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak tam myśli większość mężczyzn ale wiem, że najpierw to mężczyzna patrzy i nie analizuje, od razu, tylko, że tak powiem :D chłonie ogólny efekt wizualny i to jest wówczas naprawdę bez znaczenia, czy piersi są naturalne, czy zrobione mnie się podobają dobrze zrobione piersi, bardziej niż duże naturalne, bo duże niestety obwisają, owszem są amatorzy tego obwisania, ale mnie się to nie podoba natomiast na pewno swojej kobiety na taki zabieg bym nie posłał, bo to nigdy nie wiadomo, co się stanie i trzeba to potem korygować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie dała tej foty tylko pyerydoli od rzeczy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No moja znajoma była tym przypadkiem 1 z 10 i operacja biustu nie za dobrze poszła :( ale potem jak poszła na korektę i jej naprawili to teraz ma z******ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Wstyd dawać swoje zdj nawet jeśli jest to w bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj żadnego zdjęcia, zboczek się napala :D potem i tak powie, że nie takie jedno ci tylko doradzę jeśli trafisz na faceta, który będzie się wgapiał w każdy duży biust, to możesz się z tym czuć źle i to może wam obojgu nie służyć ja się kiedyś sam zdziwiłem, jak spodobała mi się dziewczyna, która właściwie żadnego biustu nie miała, ale była naprawdę bardzo pociągająca, miała wdzięk no cóż, nie ma ideałów i trzeba sobie różne wady, nie wady wybaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika91
A ty ten stanik to masz dobrze dobrany? Zmierz się ciasno pod biustem, na wydechu. Jeżeli nosisz 70A to powinno ci wyjść co najmniej 75cm. Jeśli masz mniej to powinnaś nosić, np 65C. " Z pustego to i Salomon nie naleje " - tak kiedyś myślałam, ale przesiadłam się z 70B na 65D i niby ten sam biust, a jednak inaczej to wygląda. Za duży obwód pod biustem i za mała miska to raczej spłaszcza biust niż eksponuje, a baaardzo wiele kobiet popełnia ten błąd. Także zmierz się najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No w sumie to mogłabym zakładać 65C ale to i tak nie zmienia ze biust jest i tak mały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No a z cipka to jak to wreszcie jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
I tak na starość wszystkim bd wszystko zwisac xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadajesz ciągle pytania i tak nikt nie wie jak wyglądasz .. Myślisz , że każdy motylek wygląda tak samo ? NIe potrafie sobie wyobrazić jakiego masz , bo są o róznych kształtach. Można sobie rzucać liczbami . Dwie dziewczyny o podobnych wymiarach mogą wyglądać zupełnie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża część motylków rzeczywiście jest paskudna , ale znajdą się takie w miare dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat lubię małe piersi więc to widać że wszystko jest w zależności od okoliczności zawsze tak jest że jedni lubią to a drudzy tamto więc jest to tylko kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No nie mogę się pokazać bo się wstydzę i nie chce by moje zdj wędrowały po internecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
A taki mały biust o wiele mniej podnieca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak długo jak jest jedno A to wystarczy, z resztą piersi to nie wszystko, jakie oczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
dla mnie to bez znaczenia dlatego , że i tak z takim nie mam kontaktu . Gdyby dziewczyna z małym biustem chodziła ze mną , to bym się zastanowił czy taki biust mi odpowiada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccet23laata
no takie cycki to kalectwo u dziewczyny coś obrzydliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccet23laata
i jeszcze masz motylka ? o kurwa współczuje facetowi przed którym sie rozbierzesz j****y chyba sie porzyga tylko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa woli duze ale u cudzych kobiet a nie u swojej , nie czarujmy sie duzy biust jest fajny tylko u młodej kobiety a młodosc nie trwa wiecznie , zaś mały jest fajny nawet do strosci bo mały nie ma co obwisać dzuy zaś obwisnie niczym skarpeta i jak wyjmiesz takiego z stanika to matko i córko flak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona ma mały i nie narzeka ja jej plecy myje gąbką a te z duzymi cycami to cyc zarzuca na plecy a potem spowrotem z piety i mysli ze plecy umyte a tak na powaznie duze sa fajne jak kobieta jest młoda a pózniej to takie flaki wiszą i to juz niejest sexi a male sa caly czas sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×