Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała96

Czy mały biust jest bardzo zły?

Polecane posty

Gość gość
ja uwielbiam małe cycki i uwielbiam motylka !!! wiec nie p*****l gosciu ze ktos sie pozyga ! chyba na widok obwisłych cyców wiszacych na brzuchu i na cipce jak u 12 latki pedofilu jeden kobieta ma miec atrybuty kobiecosci a motylek tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mojemu facetowi jakoś nie przeszkadzało to ze miałam motylki wręcz przeciwnie, kocha mojego motylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co? Masz faceta i pytasz się kretynów na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mialam to po pierwsze, a po drugie poleciał do dziewczyny o wielkim biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No a teraz podoba mi się taki jeden, ale nwm czy ja jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam na Ciebie polecieć? biust jak pisałem to nie wszystko. Moim "fetyszem" na przykład są Ciemne oczka dziewczyny które uważam za najatrakcyjniejsze mają piersi od miseczki A do D i nie ma to znaczenia w ich "ocenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, to czy ma się powodzenie czy nie, zależy raczej od charakteru, podejścia do siebie, ludzi, świata, a nie od wyglądu. Ja też zawsze czułam się jak sierotka, ta mniej fajna od koleżanek i zawsze uważałam, że wygląd przeciwstawny do mojego jest tym bardziej pożądanym przez mężczyzn, a zawsze miałam ponadprzeciętnie duży biust. I miałam z tego tytułu kompleksy, że np. dziewczyny z mniejszym biustem są uważane za inteligentniejsze, a że na mnie zwracają faceci uwagę tylko z jednego powodu, ale żaden nie zainteresuje się mną na poważnie. W liceum miałam zaś chłopaka, który w ogóle nie interesował się moim biustem, także to raczej kwestia preferencji danego chłopaka, czy go w ogóle ta część ciała interesuje czy nie. W każdym razie nie jest już moim chłopakiem i się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopakzwawy
gość 23.38 A to coś z tym chłopakiem było nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Do gościa z wczoraj z 23.11 oczy mam zielone jeśli o to pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75b to maly biust ooo no faceci wola duze, nie oszukujmy sie seksualnie i wizualnie jak masz cos innego ladne, to ktos na ciebie poleci bez piersi jest ciezko miec ladna sylwetka male piersi i waskie biodra i plaskod***e to jak chlopak natomiast male piersi i kobiecy dol tez jest krytykowany z piersiami lepiej sie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszkę szoda, jak coś mój mail mirodow@gmail.com, ja tym czasem spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Niby jest to powiedzenie ze najlepiej się pieści to co się w dłoni mieści czy jakoś tak, ale nwm czy i w tym przypadku to sformułowanie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika91
Do Gość Na kafe wszystko jest krytykowane: duże piersi, małe piersi, kobiecy dół i ten niekobiecy też. Może dlatego, że 90% osób tutaj prawdziwej kobiety na oczy nie widziało, a pozostałe 10 wpada, żeby się posmiać z tych 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
1. co lubie szerokie biodra wcięcie w talii szczupłe uda krocza bułki 2.czego nie lubie : nadwaga 70 kg i więcej duże uda ( 60 cm ) piersi silikony 3.co jest dla mnie obojętne : wielkosc piersi - nie ma znaczeniadla większego znaczenia czy miseczka A czy E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
wielkosc piersi - nie ma dla mnie większego znaczenia czy miseczka A, czy E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
A co myślicie gdy kobieta nosi push up i jak ściągnie stanik, a tu nagle jest coś innego niż się spodziwaliscie, jak się wtedy czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki w talii to wy macie ale 60 metrów. Chude modelki mają powyżej 60.. ah zapomniałam na kafe same modelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Wątpię czy same :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust to szczegół. Liczy się to jaką jesteś kobietą a nie jaki masz biust czy tyłek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maly rozum jest bardzo zly:-) szkoda ze renty niedaja na to:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak zboki
Małe cycki podobają się facetom którzy mają ciągoty pedofilskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Pedofila to ludzie którzy chcą bzykac dzieci jeszcze przed rozpoczęciem dojrzewania , czyli które nie maja ani włosów lonowych ani biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a motylek to jaka to? najwazniejsze to zaakceptowac sie taka jaka sie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe nigdy nie obwisnie i z tej przyczyny wole małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motyl,to oblesny kotlet miedzy nogami.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez obwisnie, bez obawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tyle zły jest co wściekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niewiem ale według mnie biust pan Bóg stworzył biust aby nakarmić niemowlę, a nie żeby facet się nimi pobawił A według mnie jakbym był kobietą z małymi pierśmi to bym pierwsze co pomyślał to, to że lepszy jest mały biust, niż mały mózg i niechodzi mi o to że kobiety z dużym biustem są głupie bo tak niejest tylko, że jakbym miał wybrać między małym biustem a małym mózgiem to mówię ci szczerze ciesz się że masz mały biust może z czasem powiększy się ale niemyśl o operacjach bo najlepsze są kobiety naturalne nie plastiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
W ogóle po co się tu wypowiadasz? Nie jesteś kobietą to nie rozumiesz! Sam pewnie masz żonę która ma duże piersi. Ja tam się cieszę że miałam operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wielbiciele małych piersi, ale mnie mały biust dużo mniej podnieca niż duży. Najpiekniejsza miseczka to Ci D na szczupłym ciałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×