Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Przymierzalam chyba z 15 sukni i znalazłam wymazona nieukrywam ze wybór byl bardzo trudny wachalam się ale mam tą jedyną i jestem bardzo szczęśliwa. Teraz tylko czekać na uszycie w moim rozmiarze. Koszt sukni 2300zl nie wiem czy dużo ale wydaje mi się ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,to super,ze znalazlas ta wymarzona...daj nam namiary,jakas nazwe albo chociaz ja opisz:) a odwiedzilas tylko jeden salon?czy jednego dnia kilka oblecialas?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hej :) My mamy rezerwację na wrzesień 2016 r. Powiedzcie co planujecie zrobić ekstra? Ja na chwilę obecną zastanawiam się nad budką do zdjęć i księgą gości. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dół sukni piękny ale góra mi sie nie podoba jakby z innej bajki ale to tylko moje zdanie, ważne, że tobie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAna
Wydaje mi się ze pogrubia modelkę ale podoba mi się materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAna
My nie wiem czy to ekstra ale chcemy mieć lampiony i stolik z.kolorowymi alkoholami. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę byłam na weselu na którym wystąpił Zenek Martyniuk, był też pokaz sztucznych ogni. Więc ja też będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi co do fajnych pomysłów na wesele i może trochę tańszych niż występ jakiegoś piosenkarza ;). Moim zdaniem fajne też jest wynajęcie karykaturzysty, oryginalną pamiątkę potem mają goście , ale trochę sobie liczą więc jeszcze nad tym pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna suknia nie była dobrze zapieta bo była za ciasna ona ma gorset i on jak się ściśnie wyszczupla ale to zależy komu co jak się podoba wiec spoko :-) U nas będą lampiony jak pogoda dopisze. Tort podany na dworze nad jeziorem. Fotobudka. Stół wiejski. No i planuje kupić taki duży balon który pęknie z piórami w środku w odpowiednim czasie podczas pierwszego tańca. Wydaje mi się ze to tyle atrakcji wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwracam honor, na tym zdj widać o wiele lepiej całość i jest fajna sukieneczka muszę przyznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z atrakcji weselnych to może jeszcze być: karaoke, sztuczny dym podczas pierwszego tańca, gołębie lub balony z helem wypuszczane pod kościołem, pokaz fireshow albo pokaz tańca towarzyskiego (lub każdego innego,wynajęci instruktorzy) z mini nauką kroków dla gości, fontanna alkoholowa, candy bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. pomysłów: anioły na szczudłach, jak ktoś ma przy lokalu staw, jezioro to dać tam jakieś świeczki, lampki pływające, o zmroku może to wyglądać klimatycznie, jakiś kącik lub jakieś danie z menu z daniami jakiegoś państwa i wtedy kelnerzy ubrani w typowe stroje dla danego kraju np. kuchnia meksykańska to kelnerzy w sombrerach i.t.d karykaturzysta fajna sprawa ale przy większym weselu i dużym zainteresowaniu wątpie czy da rade narysować wszystkich i musiało by być ich przynajmniej dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczny dym podobno podczas pierwszego tańca jest rzadko tam gdzie para młoda, chyba ze się wyłączy klimatyzację. Wiejski stół będzie i candy bar ,ale to już zwyczajne. Gołębi mi szkoda bo gdzie one polecą?;) Balony nie bo nie lubię śmiecić :) DJ-wodzirej co będzie na weselu będzie pokazywał kroki, do niektórych piosenek . Anioły na szczudłach super :) Ja zapraszam 150 osób więc myślę ,że przyjdzie około 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to gdzie polecą gołębie- wrócą do domu, głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze z atrakcji to pieczony dzik/prosiak ale to już ogólno dostępne, maszyna do popcornu albo waty cukrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak stół wiejski fontanna z czekolady dzik pieszony to wszystko to dodatki do menu. A ja liczę atrakcje raczej za coś innego jak np Fotobudka. Ale każdy uważa inaczej. Byłam na jednym weselu gdzie był dym i stwierdziłam ze strasznie drażni mnie w gardło i w oczy masakra. Chyba lepszym pomysłem jest maszyna do baniek mydlanych. Pamiętajcie że też nie można przesadzić z tymi atrakcjami :-) A i jeszcze ja będę miala ale to tak już samemu zrobię i zorganizuje prezentacje multimedialna z naszymi fotami od tych pierwszych lat razem do ostatnich a ze jesteśmy ze sobą 12 lat to trochę będzie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,sukienka super,na drugim zdjeciu duzo lepiej wyglada,bo jest wlasnie zapieta i nie tak za dluga jak na pierwszym zdjeciu...podejrzewam,ze na Tobie;)ale jak bedzie szyta na miare to bedzie idealnie i bedzie nawet lepiej niz na drugim zdjeciu;) O golebie to faktycznie troche dziwne pytanie,przeciez do wypuszczenia golebii nie lapie sie takich z parku tylko konkretne golebie oznaczone i ze tak to nazwe "tresowane"...ona zawsze wracaja;) moj brat cioteczny z zona wypuszczali golebie jak wyszli z kosciola to powiem Wam,ze moim zdaniem powinni to zrobic troszke,dalej od wyjscia z kosciola,bo jak goscie wychodzili z kosciola za nimi,a oni zatrzymali sie praktycznie w drzwiach to i wszyscy z tylu sie zatrzymali i ponad polowa gosci nawet nie wiedziala czemu stoi nie mowiac o tym,ze nie widziala golabkow:(mi sie udalo gdzies tam jednym okiem je zobaczyc;) Z takich atrakcji "extra" to ja wymyslilam,zeby zrobic takie rekwizyty jak do fotobudki typu wasy,usta itp i wypozyczyc aparat polaroida co robi zdjecia natychmiastowe i zeby goscie robili sobie zdjecia i na nich pisali nam zyczenia i wieszali na drzewko:)co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pomysł z tym drzewkiem, i ja pieczonego dzika czy tam świnie uważam właśnie za atrakcję tylko, że kulinarną. Większość dań weselnych jest do odtworzenia w domu lub można zjeść w restauracji, a taka świnia pieczona to jak myślicie ile razy sie nam zdarza zjeść w niedziele na obiad (ironizuję) albo ogólnie w ciągu roku nie wliczając na czyimś weselu, ale każdy uważa inaczej i dla mnie to byłoby atrakcją jako dla gościa. a co myślicie o pokazie jakiegoś komika albo iluzjonisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest to atrakcja. Ale ja to mam wliczone to w cenę menu i traktuje to jako oczywiste. Hm komik być może ale ja raczej bym nie szła w tym kierunku każdy ma inny gust ale jak ci sie podoba to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak z komikiem to przesadziłam ale iluzjonista to może być fajna sprawa, mam takie pytanie czy jest tu jakaś PM nie wiele niższa od narzeczonego lub tego samego wzrostu? jaki wtedy obcas a może lepsze jednak buty na płaskim? jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja,moja droga,jestem od swojego narzeczonego nawet wyzsza...o 2 cm,ale wyzsza;)na dzien dzisiejszy planuje biale balerinki,bo takie mam,wiec bedzie cos starego (chyba ze znajde cos extra czerwonego,bo mamy czerwone dodatki,oczywiscie niskiego);)moj plaski obcas,a dla niego nowe buty musimy kupic,a meskie maja maly obcas,wiec mam nadzieje,ze sie zrownamy;) oczywiscie w takiej sytuacji u mnie w gre nie wchodzi wysoka fryzura...wiadomo dlaczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sliczny hotel w Biłgoraju idealny na wesele lub rodzinny wypad. Sąsiaduję z tym miejscem i jestem nim zauroczona i chyba nie tylko ja bo widzę, że ma mnostwo pozytywnych opinii w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z oferty Sali Bankietowej Imperia, ul. Nowy Świat 6/12. Zorganizujemy Państwu wesele samym sercu Warszawy. Posiadamy wolne terminy na 2016 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Olsztynie i okolicach ktos robi? Zarezerwowaliśmy wlasnie z mezem sale na maj 2016 w zalesiu mazury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na gołębiach skąd mam wiedzieć czy jak są z innej miejscowość wywiezione to czy tam wrócą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie gołębie wywiezione nawet za granice wrócą, nie trzeba być znawcą, ale to nie temat o gołębiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak bo to taka specjalistyczna wiedze, że heeej... lepsze planowanie ślubiku i wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×