Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
u mnie klasyka słodycze i alko, jestem przeciwna wszelkim bibelotom, chodź to miły gest ale nie podobają mi sie te wszystkie dostępne statuetki i.t.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my daliśmy dwa tygodnie temu kwiaty w koszach i komplet pościeli i ręczniki ładnie zapakowany przez panią w sklepie, z poszew na poduszki zrobiła piękne kokardy. moim zdaniem praktyczny prezent i się bardzo rodzicom podobał, nie kupowalismy żadnych p*****l które stoją i się kurza. no ale każdy ma swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mi tez nie podobaja sie te wszystkie statuetki itp, nie lubie niepraktycznych rzeczy i prezentow,myslalam o czyms w rodzaju kwiatow i koszy prezentowych z kawa,herbata i slodyczami,a po slubie o zrobieniu takich malych fotoksiazek z fotkami ze slubu i moze z wczesniejszych lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rodzice dostaną fotoksiążki po ślubie. U mnie słodycze i alkohol odpada bo moja mama nie pije i nie może jeść słodyczy i tak myślę co mogłabym kupić innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mi też chodzi o fotoksiążki po ślubie,żeby były tam też ślubne zdjęcia:) u nas słodycze jak najbardziej,bo i moja mama i mama mojego narzeczonego lubią słodycze:) alkohol raczej też odpada,za to do słodyczy jakieś fajne kawy i herbaty możemy dołożyć:) Agnieszko,a może właśnie jakiś kosz prezentowy z różnego rodzaju herbatami czy kawami,jeśli lubi i może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamloda2016
Hej dziewczyny! Dołączam się do Was - ślub 9 lipca. Mamy już salę, księdza, fotografa i kamerzystę. Powoli rozglądam się za suknią, ale czekam na nowe kolekcje www.pannymlode.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko to kupcie jakieś fajne ręczniki i pościel, napewno będą się cieszyć tak jak moi rodzice i teście,byli bardzo zadowoleni.a jak będą zdjęcia to rodzicom damy ramki z naszymi zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no to Agnieszko macie troszke zagwostke:/ PM2016 witaj w naszym gronie :-)z jakiego jestes miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAna
My ok 2 tygodnie wcześniej zapraszamy rodziców do restauracji i wtedy dajemy ramkę z naszym zdjęciem i kwiaty. Nie chce tego robić podczas ślubu bo będę płakać. A jeśli chodzi oba suknie aga to faktycznie drugie zdjęcie prezentuje ja w.zupełnie innym świetle :-) ile myślicie można kupić napoje? W polo jest spoko oferta na pepsi mirinde i 7upa ale nie wiem czy to nie za szybko Ślub mamy w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM:Ana,mysle,ze nie za wczesnie,tylko sprawdzaj terminy waznosci,zeby nie bylo,ze gazowane napoje beda przeterminowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałyście już drogie Panie o menu? ile chcecie mieć dań ciepłych, stawiacie na tradycję w tej kwestii czy może chcecie zaskoczyć gości jakimiś ciekawymi potrawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy kupić alkohol w tym roku. A jeśli chodzi o napoje to będziemy w ciągu tego czasu patrzeć na promocję bo często się zdarzają np 2 plus 1 albo 1 drugi za grosz wiecie o co mi chodzi i tak uzibieramy na końcu wszystko . A co myślicie żeby kupić drewniane albumy do zdjęć i ja swoje mój narzeczony swoje zdjęcia od dzieciństwa do teraz a na końcu nasze wspólne i miejsce na ślubne? Bo i tak będę robiła prezentacje wiec zdjęcia będą. I do tego bukiet kwiatów? Jeśli chodzi o menu to bym mosiala zobaczyć w menu w umowie ule mam dań ciepłych ale z takich atrakcji to tort podany nad jeziorem. Pieczony udziec. Fontanna czekoladowa i wiejski stół i to nam wzupelnosi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,bardzo fajny pomysl z takimi albumami:) mojego narzeczonego siostra z mezem wlasnorecznie zrobili rodzicom albumy i tez u niej byly jej zdjecia ze szkoly i takie tam,a potem z nim i na koncu slubne,a u niego jego zdjecia ze szkoly i potem wspolne...na pewno rodzicom to jest swietny prezent:) Co do menu to u nas ma byc pierwsze danie w formie zupy,potem drugie danie cieple,w miedzyczasie na stolach przystawki,a potem jeszcze jedno danie gorace na polmiskach:) zastanawialismy sie,co bysmy chcieli,ale jeszcze na nic sie nie zdecydowalismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy załatwione termin w kościele teraz tylko nauki i dokumenty ale to max z 6 miesięcy przed ślubem żeby były ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAna
U nas pierwszy rosół, ziemniaki z mięsem, surówka, potem będą za jakiś czas frytki,zimne przystawki, barczyk, krokiety, udzie,pierogi, jakieś kiełbaski, trochę tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rosół obiad mięso i ryba frytki lub ziemniaki do wyboru. Później żurek bądź barszcz na ciepło szaszłyki i nagettsy z frytkami no i udziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam różne fora, starsze i nowsze i co mnie zaskoczyło to to, że każdy pisze, że obiad serwowany na półmiskach i do wyboru kilka rodzaji mięs/ryb. Nigdy sie nie spotkałam na żadnym wdselu z takim rozwiązaniem, w większości lokali w mojej okolicy na obiad wydzielona jest gotowa porcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wszystko na polmiskach każdy brał co chciał i na co miał ochotę, niewiem w jakim regionie mieszkasz moze to też zależy od tego bo ja byłam już na sporo weselach i sama miałam dwa tygodnie temu więc pisze jak jest. każdy gość ma prawo wyboru co lubi i na co w danym momencie ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a mi się wydaje,że to nie zależy od tego gdzie się mieszka,tylko od tego jaki rodzaj posiłku wybiorą państwo młodzi...my na przykład wybierzemy dwie zupy i goście będą mogli wybrać,którą chcą zjeść,później będzie danie drugie już każdemu podane do stołu wybrane wcześniej przez nas, poza tym przystawki,a później jako danie ciepłe na półmiskach myślałam o kiszce i babce ziemniaczanej,bo oboje lubimy, tylko wcześniej musimy spróbować jakie tam mają,bo niektóre są dobre,a niektóre nie za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
U mnie też podaje się na polmiskach ponieważ są 4 rodzaje mięsa i każdy wybiera co mu odpowiada. Wydaje mi się ze to zależy od menu jakie ustalicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to miałam pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAna
Jakiego polecacie szampana na wesele? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja tez sie zastanawialam jakiego szampana na poczatek na toast,bo sie nie znam,ale nawet jak teraz mi doradzicie to i tak do tamtego czasu zapomne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zamówiłam sobie 3 próbki zaproszeń ręcznie robionych jestem ciekawa jakie przyjdą juz nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ślub 11 czerwca, sala, zespół, kamerzysta i fotograf i godzina w kościele zaklepane, nauki zrobione, próbki zaproszeń przyszły. Mam problem z prezentem dla rodziców. Moi rodzice się ostatnio rozstali, mieszkają oddzielnie. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak bym chciała np kosz z upominkami i albumy to co wtedy, rodzicom narzeczonego jeden kosz a moim po dwa? Nie wiem jak to rozegrać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zrobiła 4 kosze tylko takie małe bo ok są rodzice i chcesz dać 1 kosz ale przecież to są 2 soby, matka to matka ojciet to ojciec, każdemu zawdzięczasz co innego ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×