Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
:-) a ile placicie za obrączki jeżeli można wiedzieć? to super ze już za dwa tygodnie będą do odbioru :-) ja też nie znam się na szampanie ale w sklepie z alkoholami napewno coś wam doradzą nie drogiego a dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry, znaczy smaczny jest szampan rafaello- jest tani bo niecale 10, ale szczerze polecam :) Co do obracze to fajnie ze tak Wam to sie udalo zrobic :) Pierscionek mialam normalnie na prawej rece, na tym samym palcu i po prostu dolaczyla do niego obraczka :) Sukienke tez mialam z gipiura-bolerko nakladane przez glowe) i szczerze mimo ze piekne to jest bardzo niepraktyczne bo sie nie rozciaga pzez co dosc ciezko sie w nim poruszac, a o sciaganiu juz nawet nie bede wspominac :) W szpitalu opieka taka ze maz musi mi codziennie zakupy robic i obiady przywozic bo to co nam serwuja to nic innego jak "pies zmielony razem z buda"... Niby opieka jest a nadal tak jakby jej nie bylo... Lekarze nie mowia co beda robic wiec jutro czeka mnie 4 dzien zastrzykow prawdopodobnie... Na posladkach juz mam same dziury, a kazdy kolej y zastrzyc jest coraz to gorszy ;( Sale nie sa porozdzielane miedzy ciezarne, a juz te co urodzily przez co mam w tej chwili dwa noworodki na sali, pielgrzymki od rana do nocy i powiedzcie jak kobieta przed porodem ma byc wypoczeta i miec sile skoro takie warunki nam serwuja? Juz pomijam fakt ze na korytarzu jest malowanie i dzis wychodzac z pokoju zostalan ochlapana farba... Po prostu istna tragedia. Juz sie nie moge diczekac wyjscia do domu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) oj biedna nasza Crystal, jeszcze troszkę i będziecie już w trójkę. wiadomo teraz się nie myśli o bólu tylko jak najszybciej urodzić i do domu. ja jeszcze bolerka nie wybrałam dopiero na przymiarce się okaże dokładnie jakie będę miala bo może akurat coś cieplejszego wezmę bo ogólnie jestem zmarzluchem :-) lubię jak mi jest ciepło :-) kurcze dziewczyny może trochę będziecie się ze mnie śmiały tylko jak z tą suknia w toalecie sobie poradzić pewnie z mamą będę musiała chodzić :-) moją suknia będzie miała male koło a wiadomo wszystko waży. sesje mamy na drugi dzień i tak się obawiam czy moja fryzura jakoś będzie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jak mam.złoto różnej próby to mogą mi zmieszać? Crystal dawaj dawaj ja jeszcze nigdy nie rodziłam wiec ciekawe jak ja będę przechodzić kiedyś swój pierwszy poród. Mam tyłozgięcie wiec podobno są bole z krzyża. :-( dziewczyny jak wygląda ta gibura w sukni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) gipiura w sukni to miekkie koronki takie jak są obrusy haftowane, i ja np mam od pasa w górę właśnie takie koronki na sukni dekolt i naramki z tej gipiury. Crystal trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą. nie ma żadnego problemu jakie masz próby a chcesz np 585 ja kiedyś też dawalam złoto różni prób i zrobiłam sobie kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wlasnie bolerko z gipiury i bylo ciezko bo przez glowe :) Ale naszywana na sukni nie przeszkadza w uzytkowaniu :) Zbadal mnie dzis lekarz i rozwarcie juz jakies jest wiec mam nadzieje ze jutro juz jakos pojdzie po kroplowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriona33
NAsz slub będzie w czerwcu, wesele będzie w hotelu Marina koło Olsztyna, http://hotelmarinaclub.pl , w stylu skandynawskim ze spa. Zapowiada się swietna zabawa. zwlaszcza dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: tu nie ma co sie smiac,to powazna sprawa z ta toaleta;) ja bede chodzila z moja siostra czyli moja starsza,jeszcze o tym nie wie,ale na pewno zgodzi sie mi pomoc:) Co do obraczek to bedziemy placic przy odbiorze i mysle,ze to wyjdzie niecale 300zl,ale ile sa te nasze obraczki warte,zeby takie kupic to dopytam przy odbiorze i wtedy dam Wam znac:) A dzis dowiedzialam sie,ze moja kolezanka sie zareczyla...po 10 latach zwiazku,ze jeszcze dziewczyna nie zwatpila;) ale oni za jakies 2 lata dopiero beda sie chajtac...nie wiem czy przez takie "ch" napisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To długo czekała rzeczywiście , a ile mają lat? Jak ktoś ma namiary na jakiegoś rzetelnego złotnika z wawy lub okolic to bym poprosiła ;). Na razie byłam u jednego i się dowiedziałam ze nie ma sensu dodawać cyrkonii ,mieszkać żółtego z białym złotem bo się psują przy powiększaniu i kupować obrączek matowych bo i tak z czasem zaczną błyszczeć, ale nie chce mi się w to wierzyć trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ona ma 24,a on 25,wiec wcale nie tak pozno sie zareczyli,ale 10 lat byli juz razem:) a co do obraczek to faktycznie przy zmianie rozmiaru oczko moze zostac naruszone i mozesz zgubic...jeszcze jak cyrkonia to pol biedy,gorzej zgubic brylant;) a co do matowych,czyli satynowanych to to prawda,siostra mojego narzeczonego z mezem maja obraczki na pol polysk,a na pol satynowane to teraz,po 2 latach,prawie nie widac roznicy miedzy tymi polowami:( co do laczenia zoltego i bialego to nie wiem,bo laczyc nie chcielismy,wiec sie tym nie interesowalismy...wszyscy moga Wam doradzac,ale i tak zrobicie jakie zechcecie obraczki,to ma byc dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała łączone białe z żółtym złotem, albo po części matowe, oczywiście dla nas , ale jak to ma się okazać złe to wybiorę tradycyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) my mamy łączone białe i żółte złoto, mam też cyrkonie, babka mówiła że nie ma sprawy ze zmniejszeniem bo wtedy cyrkonie kładą mniejsze, wszystko pewnie zależy od zlotnika. wiadomo każdemu się podoba co innego i racja to mają być nasze obrączki tylko :-) a koszule wasi przyszli mężowie będą mieli na spinki przy mankiecie czy tradycyjnie na guzik? mój będzie miał z podwójnym mankietem na spinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz już wiem co to ra gibura m8 zie tez podobają takie suknie co góra jest właśnie zabudowana z koronką :-) a co do obrączek to my chcemy czyste zolte złoto ewentualnie z jakimiś tłoczeniami :-) a co do koszuli to u nas ze spinkami oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem o co chodzi z tymi spinkami czy guzikami:) Tak myślała ,że ten złotnik co u niego byłam odradzał to bo poprostu tego nie robi;p A wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam juz malenstwo :) Nasza krolewna przyszla na swiat o 4.15 :) O 22.50 odeszly mi wody i zaczely sie skurcze porodowe :) Xale szczescie ze szybko ki poszlo bo przy 7cm blagalam o cesarke mimo prysznica, pilki i gazu rozwesalajacego :( W tej chwili ledwo sie ruszam bo musieli mnie szyc, ale licze ze szybko dojde do siebie :) Mala jest wrecz idealna, a uczucie jak juz jest po "wszystkim" i klada malenstwo na brzuchu jest po prostu bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) super wiadomość i gratulacje kochana :-) aż zazdroszczę bo też miałam być mama ale nie wyszło:-( mam nadzieję że szybko mi się uda zajść. najważniejsze ze już po wszystkim a tak na serio strasznie boli? te skurcze i wogole? a po porodzie też mocno boli? pewnie karmisz piersią krolewne.kochana jak tylko znajdziesz małą chwilkę odwiedzaj nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie bede Cie straszyc :) To trzeba przezyc :) Kazda odczowa porod inaczej i tak jak jednych nie boli tak inne niestety tak. A jesli chodzi czy boli po porodzie to zalezy czy Cie natna/popekasz, kto i jak Cie bedzie szyc :) Nasza malenka jak na razie ma jakis problem z jedzeniem :( Dostala cyca rano, a pozniej juz ani cyc ani butla wiec sie zglosilam do Pan od noworodkow, ale standardowo w tym szpitalu wszyscy maja ludzi gdzies... Jak odeszly mi wody to zainteresowala sie tym tylko (uwaga) salowa!!! Wody odeszly o 22.50, a na porodowke trafilam o 23.43 ledwo idac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,moje gratulacje,kawal dobrej roboty;) na prawde nie ma co straszyc porodem,bo kazdy przezywa to inaczej;) pewnie swietne uczucie jak Ci maluszka klada na piersi...ja niestety tak nie mialam,bo musieli mojego maluszka ratowac:( chcielismy,zeby tata przecial pepowine,ale nie bylo na to czasu,maly urodzil sie doslownie fioletowy i nie plakal,raczki i nozki zwisaly...straszny widok,nikomu nie zycze:( dopiero uslyszelismy z innej sali,ze zaczal plakac...najwazniejsze,ze zyje i jest zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie na temat wspólnego siedzenia z młodych z rodzicami przy stole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) normalna rzecz na weselach. my akurat mamy wesele na 60 osób i siedzimy sami bo taki jest układ sali a obok nas będą rzędy stołów, np nas będzie rząd i będą siedzieli rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: jak sie ma dobry kontakt z obojgiem rodzicow z obu stron to fajnie,ale u nas odpada...przy naszym stole bedziemy siedzieli my,starsi i partnerzy starszych,myslalam stoly postawic w litere U i na krotkiej czesci my,a na pozostalych z jednej strony goscie starsi tacy jak rodzice,wujkowie,dziadkowie itp,a po drugiej stronie mlodsi,rodzenstwo i znajomi,tylko bedzie trzeba najpierw sprawdzic czy to sie mniej wiecej rowno rozklada...co myslicie o takim usadzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z nami będą siedzieć świadkowie a rodzice normalnie z gośćmi wydaje mi się ze będą się lepiej czuć i rozmawiac . U nas pewnie stoły będą w literę E ale jeszcze nie wiem i napewno będzie jedną rodzina druga rodzina i znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda jesienna
Mój przyszły mąż na pewno będzie miał koszule na spinki i do tego muszkę. Dlatego w sklepi kupiłam ozdobne guziki, bo nie podoba mi się koszula z plisą. W Vistuli i Willsorze można kupić ozdobne guziki osobno. Co do obrączek, to wybrałam z żółtego złota i z jednym brylantem. Złotnik mówił, że cyrkonia może zmatowieć i nawet się ukruszyć, porysować albo wypaść. Brylanty są wieczne i dlatego mam malutki, ale prawdziwy. Nie kupowałam w sieciówce, ale u lokalnego jubilera we Wro. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) ja mam o 15.45 .24 październik :-) w piątek mam przymiarke i fryzurke próbna :-) już się nie mogę doczekać tej chwili. ogólnie myślę cały czas o tym pięknym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my mamy slub o 14,moze troche wczesnie,ale my mamy takie przyjecie i sale zarezerwowana do polnocy,a nie do rana,wiec mysle,ze moze byc taka godzina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę na wesele 24 października , ale na 16 :)) Nie dziwie się ,że cały czas myślisz, ze mną nie ma innego tematu prawie , a do kwietnia jeszcze trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
My tez chcemy ślub mieć o 14 chociaż namy wesele do rana ;) dzis byłam przemierzać sukienki i moje marzenia od dzieciństwa się nie zmieniło i będzie księżniczka ;) bałam się że boczki mi będzie widac albi że brzydko będę wygladac bez ramiączka ale nic z tych rzeczy ;) panie w salonie mówią że nic tylko odkrywać ramiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sdron
Innowacyjne podejście, które ogarnęło także rynek ślubny. Co powiecie na zdjęcia, uwieczniające najpiękniejsze chwile z Waszego ślubu, film lub teledysk w postaci niepowtarzalnej historii nakręconej z powietrza? Takie cenne uzupełnienie ślubnego reportażu może stanowić dron. Sflimowane ujęcia z powietrza może stanowić dodatek do tradycyjnego wideoreportarzu z wesela. Bezzałogowy statek powietrzny, posiadający ruchomą głowicę realizującą zdjęcia i nagrania wideo pod dowolnym kątem. Wyróżnia go zdolność do szybkiej realizacji zadania, dynamicznego przemieszczania się i zawiśnięcia w powietrzu. Praca urządzenia jest bardzo dyskretna. Lot jest cichy. Operator profesjonalnie wykonujący swoją pracę wraz z dronem wciela się w postać „gościa weselnego” , który swoją obecnością nie zakłóca przebiegu uroczystości. Korzystanie z dronów należy do jednych z najszybszych i najtańszych form dostępu do podniebnych widoków. Komercyjne loty zdalnie sterowanymi urządzeniami to obecnie gorący temat wśród fotografów i filmowców. Efektowne zdjęcia, filmy zawierające chociażby kilka ujęć z drona, przyciągnęły uwagę wielu par narzeczonych. Jeżeli poszukujesz pamiątki, która zachwyci Was i Waszą rodzinę po długich latach małżeństwa zapraszamy do kontaktu ! www.sdron.pl biuro@sdron.pl 690 050 049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×