Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Bardzo mi miło ze Ci się podobają :-) one są z połwkami serduszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Karolino,zaproszenia bardzo ladne,a u kolezanki te buciki...sa po prostu slodkie;) sliczne,na prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję kochane :-) za mile słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
galerii a taka miałam sukienkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładna sukienka, mam nadzieję że ta która wam przyslalam też wam się podoba :-) to było chwilę przed wyjazdem do kościoła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
I będzie Agnieszko bez kwiatków które mi się też nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Fajne sukienki obydwie i zaproszenia tez bardzo ciekawe ;) ja pod koniec miesiaca ide do krawcowej i bedziemy szyc moja sukienke ;) wiem czego chce ale zobaczymy co na to powie moja krawcowa;) najwiekszy problem mam z butami martwie sie ze nie wytrzymam w nich całą noc :/ my narazie chodzimy na nauki z zaproszeniami czekamy do stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka a widziałaś moje obrączki i buty? a także auto jakim jechalismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
częściej wchodź na forum to sobie popiszemy tutaj też jest wiele super koleżanek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam znajomego - www.snapgraphics.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo z Was weszło do salonu i wyszło w ten sam dzień z suknią? Nie chcę szycia sukni od 0 u krawcowej. Jest tyle gotowych modeli, a mam już kilka upatrzonych. Jestem bardzo wysoka, szczupła i z małym biustem. To przeważnie problem. Więc podejrzewam, że bez poprawek się nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak weszłam do wypożyczalni, przymierzam trzy i już wiedziałam że to ta wymarzona, czułam się w niej super od pierwszych chwil. od razu spisalam umowę i potem już tylko przymiarki drobne poprawki i trzy dni przed ślubem suknia była już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,a tez bylas w wypozyczalni czy w salonie?a macie dziewczyny suknie kupione na wlasnosc czy wypozyczone i do zwrotu?jak ma sie cenowo wypozyczenie do kupna albo uszycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w salonie. Kupiłam nowa która uszyja na mój rozmiar w cenie. Wypożyczyć się nie opłacało bo wypożyczenie to koszt ponad 1500zl a nowa mam 2300zl. I jest moja. Zależy jaki salon ja byłam w salonie sukien ślubnych alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z wypożyczalni za swoją suknię zapłaciłam 950 zł w Poznaniu. suknie miałam od czwartku do środy. a nowe suknie były od 2000 tys wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Dziewczyny a co myślicie na o księdze gości?? planujecie wogóle Co do sukienki to ja bedę miała kupioną ponieważ stresowałabym się czy jej nie uszkodze a co innego gdy jest własna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Dziewczyny a co myślicie na o księdze gości?? planujecie wogóle Co do sukienki to ja bedę miała kupioną ponieważ stresowałabym się czy jej nie uszkodze a co innego gdy jest własna sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miala fotobudke i księgę gości o zdjęcia fotobudki goście będą tam wklejać i pisać życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny przylaczam sie do foruk -jam mozna :) nasz slub jest 11.06.2015 (juz jest kilka par z ta data chyba ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala, orkiestra, fotograf, nauki przedmalzenskie juz zalatwione. mieszkamy za granica wiec duzo ciezej jest to do dogrania...a no i mamy juz zaproszenia http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=F1068&katalog=3&strona= na zywo sa jeszce piekniejsze!! mega unikatowe!! mam tez juz sukienke moja wymarzona !!! zakochalam sie w niej i udalo mi sie ja kupic https://www.youtube.com/watch?v=t7VIUPh3xFw - tylko bez tego niebieskiego pasa i bede miala woalke zamiast welonu... jestesmy para z 9 letnim starzem i 4,5 letnim synkiem wiec ...wielon raczej nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec16
stawiam na prostote i elegancje :) (te trzy posty to wszytko ja :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
widziałam wszystkie zdjęcia ;) ja byłam w kilku salonach przymierzyłam może z 10 lub 15 sukienek ale przy żadnej nie poczułam że to ta właściwa.. moze to też dlatego ze wiem jaką chce a nigdzie takiej nie było.. w ostatnim tygodniu listopada idę pierwszy raz do krawcowej ;) zobaczymy co z tego wyniknie :) sukienka też nie jest jakoś mega ważna, najważniejsze żebym ja była zadowolona :) zaproszenia chcemy jakieś proste, najtańsze :P a jeżeli chodzi o fotobudke i ksiege gości to byłam w sierpniu na wesele gdzie była i wszyscy świetnie się bawili, cały czas tam kolejka była ;) jednak jest tylko jeden minus, wiele osób nie wklejało zdjęć do ksiegi tylko zabierali sobie do domu mimo iż były dwie kopie.. później sie okazało ze bardzo mało zdjęć Para Młoda miała w tej księdze gości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zgadzam się z poprzedniczką. Też byłam na weselu, gdzie był udostępniony polaroid. Zdjęcia zamiast trafiać do księgi, trafiały do kieszeni gości... stała tam jedna osoba później i pilnowała, robiła też zdjęcia. Wklejała od razu do księgi i prosiła o wpisy. Ja sama mam sceptyczne nastawienie do takich zabaw, właśnie po tym, co widziałam. Wolałabym już mieć zdjęcia z gośćmi zrobione przez fotografa, niż powklejane kilka uchowanych z foto-budki... Goście zamiast na spokojnie robić sobie po kolei zdjęcia (było przecież na to całe wesele), na samym wstępie się rzucili na aparat. Zanim jeszcze był pierwszy taniec. Trochę to nieładnie wyglądało. Zrobiło się zamieszanie, bo się każdy pchał. Ale co kto uważa. Mi takie rzeczy raczej nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×