Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jussio

Są tu jakieś staraczki na 2015??? Część druga!!!

Polecane posty

Gość marzaMIsie
Ja chwilowo tutaj :-) mala2 będę wdzięczna za małą zmiane daty na 02.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie, ja też pozostanę na kafe ,bo mam sentyment ;-)Jak tam dziewczyny po świętach, brzuszki urosły?(nie tylko od ciąży,ale i z przejedzenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie usunęłam te parę dziewczyn co zadeklarowały ,że na kafe nie wracają a co dalej to pisać.... Ja osobiście będę kukać i tu i tam bo jakoś mam do was wszystkich sentyment a co do tabelki na tyle ile dam radę i sie nie pogubię będę ja redagowała jak do tej pory :P Chociaż sama już nie wiem gdzie ewentualnie będzie moje miejsce na razie jestem obserwatorem a jak już wrócę do działań to już do tematu pasować nie będa bo ja to na 2016 myśle sie zaliczę więc może ktoś inny mnie przygarnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio z moim mężem coraz lepiej, zaczyna odzyskiwać siły i widze poprawe. Ten grudniowy cykl całkiem sobie odpuściliśmy, trochę było mi szkoda zwłaszcza w owulację kiedy wyraźnie ją czułam jak jeszcze nigdy wcześniej. Ale teraz widzę plusy takiego "odpuszczenia sobie" i wyluzowania. Nie martwie sie na zapas że znowu będzie rozczarowanie i przyjdzie @ bo wiem że napewno przyjdzie:) jakoś tak żyję nadzieją, że Nowy Rok będzie lepszy i przyniesie piekne chwile i za rok będę tulić mojego dzidziusia do pierski czego i Wam Kobietki życzę:) a Ty Mała2 kiedy wznawiasz staranka?Jussio kochana to działaj ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 myśle ,że tak kwiecień a maj ale raczej maj :) W kwietniu porobię sobie komplet badan wiesz morfologia ob itp aby po tym odchudzaniu wiedzieć ,ze wszystko jest ok :) I jak będzie to do dzieła :) To dobrze ,ze u męża widać poprawę :) Też mam takie przeczucia ,ze i dla mnie ten nowy rok będzie znacznie lepszy i wam tez sie wszystko poukłada na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie w sam raz na początek 2016r będziesz celować:)a jak z odchudzaniem zadowolona jestes już z rezultatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie staralam i nie staram, a spoznia mi sie okres... nie fajnie. nie chciałam zostac matka w wieku 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę kg już ubyło ale u mnie bardziej w cm widac bo ćwiczę :) Ale w świeta odpuściłam pozwoliłam sobie na to czy tamto ale od poniedziałku wracam na nowo i bez ściemy jak w Święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam od nowego roku zapisac sie na jakiś fitness tylko teściowa truje mi głowę, że to może byc niebezpieczne jeśli staramy się o dziecko bo w każdej chwili mogę być w ciąży tylko szkoda, że nie wie że to nie takie łatwe zajść w ciąże:)To fajnie, że widzisz efekty swoich ćwiczeń i nie był to tylko słomiany zapał:)Ja zaszłam w ciąże w styczniu tego roku wiec niebawem rocznica, wspomnienia wracają ale mam nadzieję, że moja przyszła ciąża będzie już tylko pozytywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tego się trzymaj pozytywne nastawienie to podstawa nie ma co rozpamiętywać trzeba żyć tym co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziewczyny będę na wszystkich 3 forach, nie mam z tym problemu, lubie Was wszystkie, mam roczny urlop zdrowotny więc dam rade nadawać na 3 forach marzaMisie ja w pierwszej ciąży testowałam w 25 dniu cyklu i miałam dwie grube krechy na teście i wysoką betę, także warto testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka fajnie że z nami zostałaś:) skoro nie masz @ to może jest coś na rzeczy??masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 ja już pisałam, że dostałam wczoraj wieczorem @, termin kolejnej mam juz w tabeli , mala2 juz mi wpisała teraz testuje 22.01 bo to termin kolejnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksati
Witajcie ! Ja sie staram od pazdziernika o drugie malenstwo, modle sie zeby nie przyszla @ . Na jutro termin, jesli nie bedzie do poniedzialku to lecee po test. Pozdrawiam cieplutko przyszle mamusie, i trzymam kciuki za te ktore sie staraja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze GoścInka sorry nie doczytałam:( wybacz. To Nowy Rok musi być lepszy dla nas wszyskich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
GoscInka ja już sobie obiecałam NIGDY TESTÓW PRZED SPODZIEWANA @mam serdecznie dość regularnych rozczarowan... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobisz jak zechcesz, ja to zawsze chce wiedziec jak najszybciej sie da z racji moich chorob bo te leki szkodza na płód, szybko trzeba zmieniac forme leczenia u mnie w razie ciazy no a jak nie jestem to juz jestem spokojniejsza i spokojnie czekam na @ i sie nie potrzebnie nie nakrecam, ale rób tak jak Tobie jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Cześć dziewczyny :) u mnie @ wciąż nie widać... w dodatku źle policzylam i to już 3 dzień spóźnienia, zrobiłam w południe test, mimo że M. odradzał, no i drugiej krechy ani śladu... Kaszel nie ustaje, wybrałam się więc do lekarza, dostałam leki, które nie powinny zaszkodzić w razie gdyby jednak się udało... Nie są tak skuteczne, jak antybiotyk, ale nie chcę ryzykować... Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie łaskawy dla nas wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
I tak mam wrażenie że ten cykl nie będzie owocny... Ksati co tam u ciebie? Robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksati
Hej , dalej brak @ test robie jutro ;) boję się, mam nadzieje ze beda || . Dam znac jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dziewczyny załozyłam ten temat zeby ułatwić nam zycie, żeby się dłużej nie męczyć z zawieszkami, a nie po to żeby nas podzielić na te ktore tu zagladaja, a które nie:O I z tego co pamietam to kilka z was też chciało tak zrobic wiec je wyręczylam:) I zeby było jasne to nie mam żadnych pretensji do dziewczyn ktore stąd sie wyniosły, każda robi to na co ma ochotę:O Ale powiem szczerze że liczyłam na wiekszy entuzjazm i że wrócicie:O A w zamian za dobre checi wiekszość sie na mnie wypięła:( Troche mi smutno ale przeżyje;) Ksati to trzymam mocno kciuki za pozytywny test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej laski, ja juz w pracy ale mi sie nie chcialao wstawac dzis. mam od kilku dni mega mdłości co dziwne szczególnie wieczorem , pochwalilam sie rodzince przy dzieleniu oplatkiem no i przyjeli to bez wiekszego entuzjazmu , troche mi smutno ze nikt sie nie cieszy , no ale to malo wazne wazne ze ja i maz sie cieszymy z tego faktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksati
I jednak przyszla @ :( eh. Bedziemy sie starac az wkoncu sie uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Mala mnie usun prosze, zostaje tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzka ok lepiej ustalić od początku gdzie kto aby nie było później nieporozumień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×