Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość Marlyn
U mnie dzisiejszy poranek jest okropny, nie dość, że obudziłam się z okropnym bólem głowy, w dodatku mdli mnie na samą myśl o jedzeniu a za godzinę powinnam być w pracy :\ pojadę na chwilę i chyba wrócę bo męczyć się nie mam zamiaru. Mam nadzieję, że jak się dotlenienie na dworze to mi wszystko minie. Zostal mi tydzień pracy, a będzie się dłużył jak rok, nawet nie tydzień, bo pracuje jutro i w piatek i w przyszły wtorek i środę. więc najdłuższe dni mojego życia. Zrobiłam sobie śniadanie, to chyba zostanie nie zjedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooo? jesteście zaledwie w 9-10 tc i nie dopinacie sie w spodnie??? To nawet nie chce sobie wyobrazac, jak bedziecie wygladaly we werzesniu :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wariatki tylko ciągle narzekają:Ożeby tylko ich nie pokarało za to ciągłe marudzenie.Klaudina a ty nie bądź taka do przodu/ bo wiolcia też chciała taka byc i s/p/i/e/r/d/o/l/i/ł/a z podkulonym ogonem:classic_cool: i nie żryj tyle słodyczy to będzisz się we wszystko mieścić,locho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś małolato,ale ja tu zostaję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze zostań;) ależ Ty sfrustrowana jesteś. W sumie to mi Ciebie żal. Zostań i hejtuj. Najważniejsze w życiu człowieka jest samozadowolenie. Dla każdego co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudinko,do września razem,tylko ja i ty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia sie sama zadowala bo gach już brzydzi się dotykac takiej kierdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja przeniosłam się na inne forum. Bez sfrustrowanych pomarańczy. Życzę Wam wszystkiego dobrego o ile jeszcze tu zamierzacie siedziec! -------------------------------------------- Po tym jak już napiszesz pomarańczko że kolejna ucieka z forum i kolejny raz bedziesz próbować się dowartościować Ty nędzna szmacino zastanów się nad swoim nędznym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze utrzymanko,zastanowię się:classic_cool: papasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1986nika
Polubilam to forum i nie chcialabym sie przenosic....Ja tez dzisiaj wstalam z bolm glowy czuje.mdlosci i tak.caly dzien a mam 11tc mysle ze w 12 sie to skonczy bo juz nie wytrzymuje naprade ... nie mialam.dzisiaj kapusniaku hehe jutro moze ...ale zjadlam barszcz z jajkiem i nie zwrocilam.Tak mi sie juz chce spac ...tylko bym spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Wg OM 12 tydzień rozpoczęliśmy, z niecierpliwością czekam na poniedziałek. Samopoczucie w miarę ok, nadal jestem senna i ciągle zmęczona, mdłości nie mam :) Dawno nie pisałam, ale mam teraz remont łazienki i jest taki bajzel, że nie ogarniam. Zamiast leżeć i odpoczywać biegam po sklepach w poszukiwaniu fliz, wanny, umywalki etc. Pan który remontuje od 8 rano wali młotem, więc skończyło się wylegiwanie do południa :/ Pracuje teraz na popołudniową zmianę. Z zachcianek ciążowych mam teraz fazę na sok jabłkowy ;) Cera mi się pogorszyła, a brzuszek już się trochę zaokrąglił i widać, że mam w nim lokatora :) Miłego dnia mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1986nika
chyba tu już żadna mamusia nie zaglada ,a szkoda :( Mi tez się już brzuszek zaokragla w poniedziałek będzie 12 tc :) jak obiecałam zrobiłam wczoraj kapuśniak i dzisiaj go jem nawet teraz takie mam zachianki na kwaśne heh ! mdlosci mam nadal :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Ja zagladam od czasu do czasu patrze czy ktos jeszcze tutaj sie odzywa ale cisza :( mam nadzieje ze niedlugo wszystkie sie odnajdziemy Ja wizyte moja pierwsza pomijajac ta z polski mam dopiero 2marca takze trzyjcie kciuki i za moje male bobo wtey bede miala tez badania prenat. Bedzie 12t4d <3 caluje was, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość. Jutro zacznę 11 tydzien a już mam dość tej całej izolacji, po ślubie przeprowadziliśmy sie na wies i nie mam tu znajomych. Za szybko to się potoczyło. Od 22 stycznia siedze a zwolnieniu bo jestem chora, w miedzy czasie szpital przerabiałam. Cieszę się, że będziemy mieć dziecko ale jak dalej karzą mi siedzieć w domu to dziecko będzie mieć matkę wariatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień jest cudowny :D Byliśmy na USG genetycznym, mały człowiek ma już prawie 6 cm :D Ostatnio jak się widzieliśmy to miał 2 cm, a dziś sama główka tyle mierzy :) Wszystkie parametry tzw 'markery genetyczne' w normie, nic niepokojącego lekarz nie znalazł. Serduszko bije 157 razy na minutę :) Mój mąż niestety nie zdążył na badanie, ale mam wszystko nagrane na płytę, więc jak tylko wróci do domu to będzie oglądał. Ja już po raz 3 odtwarzam i nadziwić się nie mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intu w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A płeć już znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg OM wczoraj był 12w0d, a wg USG 12w4d :-) Płci małego człowieka jeszcze nie znam, ale w sumie to nawet nie zapytałam :P Lekarz sam nie powiedział, a ja byłam tak zafascynowana oglądaniem maluszka, że wyleciało mi to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak pytam z ciekawości teraz bede w czwartek i mam mieć robione usg genetyczne chodzę do tego samego gina co moja siostra i on wtedy tak na 80% powiedział płeć ale co tam najważniejsze aby było zdrowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 14 tyg ciazy i juz wiem ze bede miec coreczke ! jestem bardzo szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te znowu o płci:O mamusia 2015 też tak szczekała o tym i nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia2589
Hej dziewczyny :) ja w poniedziałek miałam USG genetyczne i wszystko w porządku :) dzisiaj zaczynam 13tc i wiem już, że będzie synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muka24
Hej ! :) Jestem tutaj nowa i poród też mam na wrzesień :) Jestem w 10 tygodniu i póki co spodnie robią się za małe w biodrach , a piersi mam dwa razy większe. Jedyne co to te zapachy mnie denerwują , a tak to super :) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intu ja tez po pierwszych prenatalnych, malec ma 6,6 cm...niestety robiłam USG w poradni na Polnej i tam nikt zdjecia nie wydrukuje, płytki nie nagra. Połówkowe na pewno zrobie prywatnie :) Ale genetycznie tez wszystko ok, serduszko bije 151 uderzeń na minutę :) Pozdrawiam wrzesnióweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1986nika
Witajcie mamusie :) widze cos ruszylo na tym forum.Przyznam szczerze ze smutno mi było że tak opuscilyscie to forum :( bo polubiłam je i milo tak czasem wymienić się zdaniami.Ja już 12 tc i 5dni co do samopoczucia to przyznam ze czuję się lepiej ,czasem mnie mdli,mysle ze w nast.,tygodniu będę mogla już góry przenosić jak się to mówi ,chce wrocic już do normalnego zycia.Juz w tym tyg pochodziłam troszkę.Ja niestety na usg mam dopiero 10marca ale będę wtedy już w 14 tc to chyba się już dowiem co będę miała pochwalę się również jeju nie mogę się doczekać :) a wy jak się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam nadzieję, że tym razem nic się mi nie zawiesi :) W poniedziałek miałam 4d i maleństwo miało 11 tygodni i trzy dni, 50,5 mm długości badania wyszły bardzo dobrze więc nie robiłam testu Pappa. Malutkie serduszko pracuje jak szalone wszystko na swoim miejscu, brak przepukliny, rączki nóżki paluszki nosek :) itd... najważniejsze w końcu ustalili mi termin porodu na 11 września :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×