Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość Pacia2589
nick___wiek___ termin porodu____ anulla85_30_____05.09.2015__ Intuition_29____ 08.09.2015_____ Ania____x______10.09.2015_____ Natii_____x_____10.09.2015____ Pacia2589____25____06.09.2015___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim jedynym objawem były piersi, stały się obfite i bolesne. Przed ciążą miałam miseczkę C/D teraz noszę D/E i widzę że dalej rosną, a raczej partner mi mówi :) teraz niestety doszły mdlosci, ale na szczęście delikatne:) podobno częściej pojawiają się one u niskich osób, a ze mam całe 163 cm to niestety padło na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek___ termin porodu____ anulla85_____30_____05.09.2015__ Pacia2589____25____06.09.2015___ Intuition_____29____ 08.09.2015_____ Ania_________x_____10.09.2015_____ Natii_________x_____10.09.2015____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intu
Pacia mnie też tknęło zrobić testy, bo mnie piersi dziwnie bolały i w staniku przestały się mieścić ;-) mój mąż twierdzi, że już zrobiłam się wredniejsza i mam wymówkę ;-) poza tym jak sypiacie? Ja budzę się po kilka razy i prowadzę na śpiocha dyskusje różnej treści :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam problemu z zasypianiem, a teraz kręcę się wieczorem i zasnąć nie mogę, do tego budzę się co chwila w nocy na sikanie, a rano byle szmer mnie budzi. Jutro idę do pracy po urlopie sylwestrowym, także mam cicha nadzieje ze może dzisiaj mi się uda zasnąć, sprobuje się zmęczyć wieczorem to może uda się zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka222
Witam wszystkie mamusie :):):) Także wyszły mi 2 kreseczki i jestem mega szczęsliwa :):):) Termin z moich obliczeń wychodzi na 12 września A pierwsze objawy jakie miałam to kłucie jajników i obolałe piersi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama092015
Witam, u mnie dwie kreseczki pokazały się 03.01.2015 więc termin na pewno na wrzesień!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania -21/22 w lutym -termin 10.09.2014 Super ze nas sie troche tu zbiera witajcie w klubie ! W czwartek mam isc jeszcze raz na pobranie krwi sprawdzic czy HCG rosnie czy spada, lekarz byl dosc ku***owaty mowi do mnie ze JESZCZe jestem w ciazy.. Ale mowi ze wczesnie i moze byc poronienie . Moja pierwsza ciaza, a on do mnie ze moze byc poronienie bo jest bardzo wczesnie a z tego co wszyscy inni mi mowia to delikatna krew doslownie kwadracik papieru toaletowego nie oznacza poronienia.. Ehh lekarze ! W poniedzialek bede w polsce to wszystko zalatwie.. Nie moge sie doczekac UsG bo tu mam dopiero w 12-14 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja dzisiaj idę na betę i w sobote umówilam się do ginekologa żeby zobaczył czy wszystko oki:) Ogólnie u mnie to tylko nabrzmiałe i bolące piersi a tak to nie ma żadnych dodatkowych objawów. W pierwszej ciąży dokuczał mi ból głowy, całe 4 miesiące i oczywiście mdłośći, ciekawe jak będzie wyglądała ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po becie , czekam teraz na wynik:) kurcze ale emocje:) Dziewczyny powiem Wam że jak ja sie dowiedziałam dzięku testom ciążowym że jestem w ciąży właśnie z emocji , przez to że duzo o tym myślałam wyobrażająć sobie jak to będzie z drugim dzieckiem...również prawie 3 noce mialam problem ze snem, ale ja to winię za to siebie - hehe za dużo się myśli:) Dziewczyny czy to Wasza pierwsza ciąża czy już macie dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek___ termin porodu____ anulla85_____30_____05.09.2015__ Pacia2589____25____06.09.2015___ Intuition_____29____ 08.09.2015_____ Ania_________x_____10.09.2015_____ Natii_________x_____10.09.2015____ hejka222_____x______12.09.2015____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama092015
U nas to będzie drugi maluszek!! i też ciągle sie zastanawiam jak to będzie z dwójka pociech. Ale damy radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama092015 a ile lat ma Twoja pierwsza pociecha? Trzymasz kciuki żeby była np córeczka bo synka już masz czy odwrotnie? Ja mam syna, moim ogromnym marzeniem jest mieć córeczkę... ale i tak na pewno będzie drugi chłopak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy u Was wystepują juz jakieś objawy ciążowe? u mnie: - delikatnie kłucie w dole brzucha - metaliczny posmak w ustach ( pije bardzo dużo wody) - nabrzmiałe i bolesne piersi ( normalnie jak bym karmiła..) I na tym finito:) mam nadziję że nie dojda wymioty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Hey dziewczyny, nie umiem sie na tym zalogowac bede ciaglym gosciem a co :) Ja mam jakis bol w jajnikach z lewej strony zobaczymy jutro u lekarza . Ja tez nie moge spac chyba dlatego ze spie pol dnia, a w nocy jestem bardzo niespokojna krece sie wierce wstaje na siku tragedia jakas ! Ja wczesniej mialam bardziej mdlosci a teraz mi jakos przeszlo to moja pierwsza ciaza wiec jak mnie cos zaboli lub znika to sie martwie i wariuje.. Powiem wam ze wolalabym wymiotowacna kilometry, chociaz bym wiedziala ze cos sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia2589
Ja staram się w dzień nie spać, tzn po pracy bo pracuję 8-16, ale i tak wieczorem tragedia. Dzisiaj pobudka o 4.30, a budzik nastawiony na 7, ale niestety już spać nie mogłam :( Mnie pobolewa brzuch, tak delikatnie, ale niejednolicie, czasami jakiś skurcz się pojawi, ale to podobno normalne, chociaż póki nie powie mi tego mój lekarz, że wszystko w porządku, to nie będzie mi dawało spokoju. Ale jeszcze 5 dni, więc jakoś wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intu
Moja też pierwsza ciąża, więc jestem zdezorientowana na maksa :-P dzisiaj za to spałam od 23 do 11(!) dobrze, że do pracy na 15 miałam, bo dramat jakiś :-P do lekarza dopiero na 20.01 mam, mój gin bardzo dobry specjalista, ale kolejki do niego zawsze , chociaż prywatnie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka222
To moja druga ciąża :) Pierwszy synek ma 4 latka i też jest z września z resztą mąż i ja też z wrzesnia wieć cała rodzinka wrzesniowa :) też bym chciała córeczke ale co będzie to będzie ważne żeby było zdrowe ja pierwszą wizyte u gin mam na 20 stycznia więc jeszcze poczekam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati Kurcze blade a ja dzis rano dostalam delikatnych brazowych plamien, dzwonilam do gin i kazal natychmiast zapodac duphaston i luteina. Faszeruje sie zatem :-( Ach zawsze pod gore, w pracy nie moglam sie skupic i myslalam tylko o tym. Oby to nie bylo nic groznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w jakim wieku są wasze pierwsze dzieci ??? Bierzecie może jakieś tabletki ( te dla kobiet w ciąży ) czy jeszcze nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intu
Hejka ja kupiłam tylko kwas foliowy i nic innego narazie nie biorę, czekam co mi lekarz powie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
hej :) też wrześniowa jestem :) dokładnie 01.09 zresztą pisałam na początku tego tematu , ale było mało ciężarówek mam już córeczkę , ma trzy latka i 3 miesiące :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Hej Nati widze ze u ciebie to samo co u mnie , ten sam termin. Nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze ! Mi lekarz powiedzial ze cZasami tak sie zdarza , nie czesto. Rozna kobieta przechodzi ciaze rowniez takze sie nie przejmuj :) Ja jutro mam znowu pobranie krwi aby zobaczyc czy wszystko idzie w dobrym kierunku a w poniedzialek/wtorek ginekolog i usg w polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama092015
anulla85 ja mam synka Skończył w listopadzie 3 latka! Chcielibyśmy żeby teraz była córeczka ale podobnie jak Ty mam przeczucie że będzie drugi chłopiec. Najważniejsze żeby było wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chciałabym do was dołączyc ale chyba kolejny cykl nic z tego chyba ze bedzie cud...boli mnie brzuch jak na @ a jestem prawie tydzien przed okresem i piersi bardzo to juz moj 8 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama092015
Nati ja przy pierwszej ciaży też miałąm delikatne brązowe plamienia Brałam nospę i luteinę i wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama092015
nati ja przy pierwszej ciąży też miałam delikatne brązowe plamienia Brałam nospę i luteinę i było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati Dzieki dziewczyny za dobre słowo. W poniedziałek mam wizyte. Ania mamy podobnie wizyte. Mam za soba 3 poronienia, pozniej operacje usuniecia przegrody macicy. Dlatego troche panikuje :-\ bardzo chcialam zeby tym razem sie udalo. Zobaczymy co bedzie, jeszcze tylko kilka dni musimy wytrzymac :-) Mama092015 czy lekarz mowil Ci moze z czego takie plamienia sie pojawiają? Czy to 'taka uroda'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×