Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość Karakataka
Witam ja ciagle mam nadzieje ze do Was dolacze. Nie strasza mnie nawet negatywne testy. Mam przeczucie. Czekam do 13 bo mam miec @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati Czekaj spokojnie :-) Ja tez miałam przeczucie i sie sprawdzilo, wiec trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Nati, wiem co czujesz przez ostatni rok 5 osob z moich przyjaciol/ rodziny poronilo wiec rok koszmarny, a ja jako mocne ramie pocieszenia sama sie czulam jakbym to ja byla w tej sytuacji.. Cokolwiek zlego poczuje czy bol w brzuchu lub plamienia to swiruje ale trzeba byc dobrej mysli i sie nie denerwowac.. Jezeli ma byc to bedzie ! Z bolami z plamieniami z okropnym porodem ale BEDZIE ! Juz we wrzesniu !! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama092015
Nie wyjaśniła tak naprawdę skąd te plamienia. Skupiła się bardziej na tym żeby się ich pozbyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Dodaje post choć nie mam 100% pewności co do ciązy. Ale pierwsze objawy już są więc sadzę że i ja jestem w stanie błogosławionym :) :) :) nick_________wiek___ termin porodu____ anulla85_____30_____05.09.2015__ Pacia2589____25____06.09.2015___ Intuition_____29____ 08.09.2015_____ Ania_________x_____10.09.2015_____ Natii_________x_____10.09.2015____ hejka222_____x______12.09.2015____ nuska258_____25_____06.09.2015___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick Ania wiek 21 termin porodu 10.09.2015 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Ja dzis co chwile do Wc siku a w miedzyczasie poczulam jakbym poprostu popuscila.. A testy negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odebrałam betę, 846 :) co mnie bardzo cieszy:) w sobote wizyta u lekarza i czekamy na serducho:) Mój synek ma 2 lata, teraz oczywiście czekamy na córeczke... haha ale pewnie urodzi się z siusiakiem:) Dzoewczyny widze że przynajmniej dwie z Was rodziły już we wrześniu, powiedzcie mi jak przetrwałyście te upały? Ja pierwsze dziecko mam z marca, a teraz nasłuchałam się o tym jak kobietom cięzko lato zmieść wzaawansowanej ciązy bądź na gwizdku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Dziewczyny to jest Forum Wrześniowe MAMY!!!! I zapraszamy tylko Panie które mają potwierdzoną ciążę a nie jakieś doomysły czy wyszukujące sobie obajwy, albo te które pisza że sikają co chwila i mają wrażenie jakby popuściły... kuźwa litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
Karakataka nie chce Cie obrażać ale gdy czytam Twoje posty to mam wrażenie , że psycholog by się tu przydał .. nie słyszłam ,żeby tak wczesnym objawem ciąży było latanie co chwilę do łazienki i "popuszczanie" :/ dziewczyno ochłoń trochę ... ja tam nie narzekałam na lato , a na nie przypadały ostatnie 3 miesiące ciąży , czułam się dobrze :) a też nasłuchałam się , że jak to ja będę umierać :D nic z tych rzeczy ! czas na kawkę :D pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek___ termin porodu____ anulla85_____30_____05.09.2015__ Pacia2589____25____06.09.2015___ nuska258_____25_____06.09.2015___ Intuition_____29____ 08.09.2015_____ Ania_________21_____10.09.2015_____ Natii_________x_____10.09.2015____ hejka222_____x______12.09.2015____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu ajs zdadzam się Tobą:) koleżanka za bardzo przezywa ciążę której jeszcze nie ma, i doszukuje się na siłę oznak, ja np ani w pierszej ciąży ani w drugiej nie biegaam co chwile do WC... hehe a już na pewno nie "popuszczałam"... Ja z racji tego że bardzo lubię kawę postanowiłam że będę piła tyle tylko że słabszą.... i jedną ... a nie nie jak do tej pory:) Kurcze to ja własnie też troszeczkę poczytałam w necie i koleżanka mi opowiadala która pod koniec sierpnia rodziła ze bardzo cięzko znosiła te upały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs_______25______01.09.2015___ anulla85_____30______05.09.2015___ Pacia2589____25______06.09.2015___ nuska258____25______06.09.2015___ Intuition_____29______08.09.2015___ Ania_________21_____10.09.2015___ Natii_________x______10.09.2015___ hejka222_____x______12.09.2015___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla ja rodziłam we wrześniu wiadomo upały nawet kobietą nie będącym w ciąży doskwierają ja się czułam dobrze przez całą ciąże i mam nadzieje że tym razem też tak będzie . Trzymam kciuki żeby była córunia ja tez bym chciała:):):):) A drugi dzięń z rzędu mam od rana mdłości i zgage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama092015
Widze że sporo mam chciało aby urodziła się córeczka:) Ja też bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia2589
To ja się wybiję :) bo marzę o synku, czego w sumie większość koleżanek nie rozumie :P ale jak wyjdzie córka to też pokocham jak swoje :P byleby zdrowe było :) A co do kawy i innych rzeczy "zabronionych" w ciąży. Ja akurat nie pijałam nigdy kawy za często, ale jak będę miała ochotę to ją wypiję, bez wyrzutów, że krzywdzę swoje dziecko. Moja mama piła kawę przez całą ciąże i dzieci ma zdrowe :) Rozumiem, żeby nie jeść surowych czy niepasteryzowanych produktów ze względu na bakterie, ale kawka od czasu do czasu chyba nie zaszkodzi? Szczerze mówiąc to myślałam, że będę paranoiczną ciężarówką, a tu psikus :P Nie mam nic przeciwko malowaniu paznokc****iciu kawy, czy smarowaniu się od początku kremem na rozstępy dla kobiet w ciąży, bo przecież nie jestem jeszcze w 4 miesiącu (!!!), a znam osoby co czekały co do dnia ze smarowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chciala coreczke ale czuje ze bedzie chlopiec ;) Ja mam beda 3144, dzis wlasnie sie wybieram na powtorzenie pobrania krwi sprawdzic czy rosnie takze trzymajcie kciuki <3 a co do sikania to dzis w nocy bylam 5 razy nawet nie wiedzialam ze az tak mozna hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
własnie się umówiłam na poniedziałek na wizytę :) u nas to fajnie jakby była parka - czyli chłopiec , mąż marzy o synku :) córę kocha nad życie , ale wiadomo , że większość tatusiów marzy o synku ale mam przeczucie , że będzie jednka dziewucha :D tak na marginesie beta koło 3000 wcale nie jest duża , ja na początku roku byłam w ciąży , ale niestety puste jajo płodowe , gin skierował mnie na betę i w 6tyg wynosiła ona 200tys :o wiec szybko był szpital i podejrzenie zaśniadu ... podejrzenia się potwierdziły .. zabieg i było po wszystkim ... po dwóch miesiącach beta spadła i po pół roku dostałam zielone swiatło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia2589
Przyjaciółka miała ok. 5tys. w 6-7 tc i wszystko w porządku :) każda ciąża inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na NFZ, świetny lekarz (a to już mój 6), małe kolejki, bo na wizytę czekam max. do 2 tyg. i mają darmową szkołę rodzenia dla pacjentek, co cieszy mnie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny a czy byłyście już u lekarza czy czekacie az ciąża bardziej się rozwinie? U mnie dzisiaj doładnie 5 tyg i 3 dzień w sobotę idę do lekarza to będzie 5tc i 5 dzień zobacze już coś na usg, tzn ciałko żółte? Ja chodze prywatnie i sobie bardzo chwalę lakerza, prowadził moja pierwszą ciążę i z pełym zaufaniem powierzę mu drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla85, powinno być już widać, a który to tydzień i dzień, to maszyna Ci wyliczy po wielkości dokładnie, bo nie zawsze zgadza się z tym co sobie wyliczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intu
Ja chodzę prywatnie do gina, który też pracuje w państwowym szpitalu. Moja pierwsza wizyta u gina w zyciu była na nfz i miałam straszną traumę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Anulla, jestem w 5 tym tygodniu. Dokladnie potwierdZw ktory tydzien i dzien we wtorek na usg . Moja beta jest na 5ty tydzien bardzo dobry, w poniedzialek sie dowiem czy beta rosnie czy nie. MDziewczyny nie za bardzo sie na tym znam i nie wiem czy hak pojde do lekarza na puerwsze usg prywatnie w 5tygodniu to czy mi je zrobia? Nie mieszkam w polsce nie mam pojecia co sie dzieje i jak to jest.. A wiadomo polska to polska ! Zawsze bede pewniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
hejka :) mam wizytę w poniedziałek i będzie to 7t1d wiec chyba już powinno być widac co nie co :) chodzę prywatnie ... no niestety nie natknęłam się na dobrego państwowego lekarza , a i tez z prywatnymi było różnie ... dwóch zlekceważyło mieśniaka , jeden mnie oszukał ze strasznie drogie tabletki działają ... no niestety nie działaly a wręcz pogorszyły sprawę ... tak wiec z lekarzami jest kiepsko .. oni tylko strajkować potrafią i zamykać gabinety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×