Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość Pacie2589
blu ajs to mamy identyczną sytuację :) w poniedziałek wizyta i wg wyliczeń 7t1d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica1987
dziewczynki powiedzcie mi bo jestem zielona mój wynik bety 25.5 normy w lab 3tc; 5,8-71,2mlu/ml 4tc 9,5-750 czy mój wynik oznacza ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciulka
Hej dziewczyny dołączam się do tematu według moich obliczeń jestem w 5tc bardzo się cieszę bo to nasze pierwsze strarania z mężem i już trafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciulka
Według moich wyliczeń 12 września czekam na wizytę u gin mam na 14.01 i myślę że wszystko dobrze. Narazie sama sobie tak wyliczam zobaczymy co lekarz powie i czy potwierdzi wyliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka22
A ja dziewczyny dostałam rano plamien razu pojechałam do szpitala przyjęli mnie na oddział i czekam na lekarza bo jest na bloku operacyjnym 3majcie kciuki żeby wszystko było dobrze brzuch tez mnie pobolewa sorry ze pisze tak nieskladnie ale pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciulka
Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intu
Hejka oby wszystko było dobrze! Dziewczyny macie poranne mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec usg miałam pani doktor powiedziała ze pęcherzyk jest ale nie wiadomo czy jest coś w środku i zleciła badanie bety dzisiaj a następne za 2 dni i zobaczymy czy będzie wzrastać mam taką nadzieję . Maluszek według usg ma 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidi92
Dominika_22 lata_ 07.09.2015 Cześć dziewczyny. Bedzie dzidzia. Dwa testy pozytywne w sobote tydzien temu poszlam do lekarza sprawdzic co i jak- wyszlo na to ze jest ciąża. Dzisiaj byłam drugi raz zeby potwierdzic i sie powiekszamy. W pęchezyku juz widac ze sie rozwija malenstwo. I jest naprawde malenstwo. Jest 5 tyg i 4 dni. Rano nudnosci bez wymiotow, obolale piersi, duuzo sliny, i czeste siusiu. Martwie się jedynie bo mam troche za wysokie TSH. jutro więcej badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs_______25______01.09.2015___ anulla85_____30______05.09.2015___ Pacia2589____25______06.09.2015___ nuska258____25______06.09.2015___ bidi92_______22______ 07.09.2015 Intuition_____29______08.09.2015___ Ania_________21_____10.09.2015___ Natii_________x______10.09.2015___ hejka222_____x______12.09.2015___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę do Was dołączyć??? Z mojej bety wynika 4 lub 5 tydzień ciąży kolejną wizytę mam 20.01. Dziewczyny ile wynosi każdej z Was TSH moje 1.84 przy eutyroxie 100mg ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope20
Cześć dziewczyny !! usmiech.gif Może już niedługo do was dołączę. Ale muszę zaczekać jeszcze dwa tygodnie. Albo dostanę okres, albo nie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati Gośćx ja biore duph... i do tego luteine. Kilka dni temu mialam plamienia i wtedy lekarz kazal brac. Na szczescie przeszlo, ale tableki bore nadal :-) w poniedzialek mam pierwsza wizyte i juz mam niezlego stresa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati podstawa to się nie denerwować bedzie dobrze najważniejsze że plamienia minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w których tygodniach ciąży jesteście że ginekolodzy Wam ustalili termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćx ja biorę duphaston, miałam do wyboru właśnie luteine dopochwowo albo tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin porodu zwykle ustala się na podstawie ostatniej miesiączki i długości cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama możesz sobie sprawdzić w internecie na kalkulatorze ciążowym :) a zakładał Ci gin kartę ciąży? tam powinnien Ci wpisać termin spodziewanego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×