Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość molik
czesc dziewczyny moge do was dołaczyć , w prawdzie termin mam na koniec sierpnia, podczytywalam temat sierpniowy ale tam to sie za bardzo nikt narazie nie udziela specjalnie, wydaje mi sie taki wymuszony a u was jakos tak miło, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs________25______01.09.2015___ twoja znajoma__31______03.09.2015__ kokosznel______26______05.09.2015__ Pacia2589_____25______06.09.2015___ nuska258_____25______06.09.2015___ bidi92________22______ 07.09.2015 anulla85______29______07.09.2015___ Intuition______29______08.09.2015___ Ania__________21_____10.09.2015___ Natii__________x______10.09.2015___ hejka222_______x_____12.09.2015___ asiekaasiek_____26_____14.09.2015 a co do tych wpisów powyżej dziewczyny mam prośbę olewajmy te wpisy, tak tu już jest. Po prostu trzeba to ignorować, ciągle ktoś będzie próbował wprowadzić zamęt. A najlepiej będzie jak każda z nas będzie zalogowana, nikt nie będzie się pod nas podszywał i spokój, wtedy wystarczy nie zwracać uwagi na pomarańczowe i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to w końcu jest w praktyce w którym tygodniu ciąży u Was było bicie serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprawka przyszłej Mamy! koszule CIĄŻOWE, do PORODU i KARMIENIA od 19,50 PLN! Staniki CIĄŻOWE, do KARMINIA od 10 PLN! Przedłużki do staników standardowych na okres ciąży od 3,99 PLN! Szczegóły: www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs________25______01.09.2015___ twoja znajoma__31______03.09.2015__ kokosznel______26______05.09.2015__ Pacia2589_____25______06.09.2015___ nuska258_____25______06.09.2015___ bidi92________22______ 07.09.2015 anulla85______29______07.09.2015___ Intuition______29______08.09.2015___ Ania__________21_____10.09.2015___ Natii__________x______10.09.2015___ hejka222_______x_____12.09.2015___ asiekaasiek_____26_____14.09.2015 patafonik_______26_____10.09.2015___ Cześć dziewczyny, dołączam do Was, termin mam na 10.09.2015 r. Mam nadzieję, że wspólnie zniesiemy te 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs________25______01.09.2015___ twoja znajoma__31______03.09.2015__ kokosznel______26______05.09.2015__ Pacia2589_____25______06.09.2015___ nuska258_____25______06.09.2015___ bidi92________22______ 07.09.2015 anulla85______29______07.09.2015___ Intuition______29______08.09.2015___ Ania__________21_____10.09.2015___ Natii__________x______10.09.2015___ patafonik_______26_____10.09.2015___ hejka222_______x_____12.09.2015___ asiekaasiek_____26_____14.09.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ostatnia @ miałam 3.12. Beta hcg 7.01 1221 a dzis 12.01 6001. Wg OM to koniec 6 TYGODNIA. dzis byłam na usg widać pęcherzyka 12 mm ale Zarodka Nadal Brak. Co o tym myslucie? Dodam jeszczd ze wg usg to 5t2d. Czy zarodek powinien być już widoczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka22
Hej dziewczyny :) dzisiaj zostaliśmy wypisani do domku hcg pięknie wzrosło , na usg w pęcherzyku juz widać zarodek ale jeszcze echa nie uwidoczniono , maluszek ma juz 2,7mm :):):). Nadal mam plamienia kazali brac luteine , mam nadzije że ustaną bo cały czas jestem w stresie ... Sporo nas już się nazbierało :):):) im więcej tym lepiej A wy jak się czujecie jakieś nowe objawy ciążowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :):):) Dzisiaj zostaliśmy wypisani do domku , HCG pięknie wzrosło :):) Ale niestety mam dalej plamienia kazali brac luteine na tym etapie ciąży nic więcej zrobic nie mogą ,mam jak najwięcej leżec nie dźwigać więc mam laby a mężulek chodzi nademna :D Na USG w pęcherzyku już widac zarodek maluszek ma 2,7 mm :) ale echo jeszcze nieuwidocznione według usg jestem w 5tyg 5 dni :) Widze że coraz więcej nas na formu , dobrze czym więcej tym lepiej :):):) A wy jak się czujecie , jakieś nowe objawy ciążowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :):):) Dzisiaj zostaliśmy wypisani do domku , HCG pięknie wzrosło :):) Ale niestety mam dalej plamienia kazali brac luteine na tym etapie ciąży nic więcej zrobic nie mogą ,mam jak najwięcej leżec nie dźwigać więc mam laby a mężulek chodzi nademna :D Na USG w pęcherzyku już widac zarodek maluszek ma 2,7 mm :) ale echo jeszcze nieuwidocznione według usg jestem w 5tyg 5 dni :) Widze że coraz więcej nas na formu , dobrze czym więcej tym lepiej :):):) A wy jak się czujecie , jakieś nowe objawy ciążowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaboania
No to super hejka 222! Nie ma to jak w domu..;) Dzisiaj bylam na pierwszym usg prywatnie, dzidzius duzy rozwija sie prawidlowo serduszko juz pieknie bije !! Wszystko dobrze :) witamy nowe przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciulka
Aniaboania a który to tydzień ze serduszko słyszałaś? Ja idę jutro na pierwsza wizytę i jestem ciekawa co będzie wg moich wyliczeń to 5tc4d i nie wiem czego się spodziewać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molik
u mnie wg @ byl 8 tydzien wg usg 6 , a wiec troche owulka sie przesunela i serduszko juz bilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5t 4d widac bylo glowke i ogonek zmierzyl cwaniacZka od stop do glow .. Widac bylo jak bije serduszko w oddaleniu i w zblizeniu, jakby pol cialka pulsowalo. Czyzby zacEly mi delikatnie doskwierac delikatne poranne mdlosci?:( Dziewczyny czy wy tez nie macie calymi dniami apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molik
aniaboania to w ktorym ty jestes tygodniu ze zarodek juz taki duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciulka
Aniaboania to my mamy nasze maluszki w takim samym "wieku" ciekawe czy u mnie jutro coś zobaczy mój lekarz:-) Ja porannych mdłości jeszcze nie mam ale jem nie za dwoje a conajmniej za troje nigdy takiego apetytu nie miałam zjem coś pół godziny i znowu głodna. Troszkę boje się co się stanie z moja waga do końca ciąży :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty aniabo chyba ci sie cos pokielbasilo bo w 5 tygodniu to 6,5 cm moze miec pecherzyk ciazowy a nie zarodek, ale i na pecherzyk to cos za duzo , chyba mialobyc mm a nie cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
na pewno jej sie pokiełbasiło, ja w 5 tyg i 4 dniu miałam pęcherzyk 5,6mm , zarodka jeszcze nie było widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
hej ! Dołączam do Was drogie mamuśki, termin na 7 września 2015 :) mój maluszek w zeszły czwartek miał 0,29cm czyli 2,9mm o ile dobrze licze :) serduszka jeszcze nie było widać, to był 5-6tc :) teraz dopiero usg około 12tc czyli sobie poczekam troche :( a wszystko dlatego, że mieszkam w UK a tutaj robią usg 2-3 razy w ciągu całej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia2589
Heja :) byłam wczoraj na pierwszym badaniu :) wg USG to 5t6d było widać pęcherzyk i ciałko żółte. Lekarz powiedziała, że to prawidłowo na tym etapie. Kolejną wizytę mam za 3 tygodnie i mam nadzieję, że wtedy już będzie widać serduszko :) kurcze dziewczyny trochę mnie zmartwiłyście, że u Was już zarodek było widać, to może mój lekarz coś nie tak powiedział, ale kartę ciąży założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja byłam u lekarza w 5t5d wg OM. Było widoczny tylko pęcherzyk (wg pani dr bardzo duży) i ciało żółte ale nic po za tym. Ale w sumie wg mnie to był jakoś 2 czy 3 tydz rzeczywistej ciąży więc nic innego nie można było zobaczyć :) kolejne usg mam w za niecałe 3 tyg. co do dolegliwości ciążowych to szczególnie jakoś nie odczuwam, choć myślałam, że po duphaston będzie mnie bardzo męczył bo podobno nasila wszystko a tu nic... hejka 22 super, że już w domku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
cześć :) ja też wczoraj byłam u lekarza :) 8.35 mm , wielkolud :D serduszko bije i wszystko jest w porządku . dostałam niezłą listę badań ... a i kazał brać tylko kwas foliowy no i cc obowiązkowo , ze względu na przebytą w lipcu operacje . koleżanka wcześniej chyba się pomyliła z okresleniem wielkości :) 6,5cm to będzie gdzieś w 10tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaboania
yhym pomieszalo mi sie mm :) Sorry ! Ja nie moge jesc nie wiem jak mozna miec apetyt bo mnie az odrzuca jak pomysle o jedzeniu a jak juz jem to wszystko kwasne.. Zurek ogorkowa kefir sok z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim przyszłym mamom :) Po blisko3 latach starań ukazały nam się 2 kreseczki.. Termin na 17. września... Jeszcze u lekarza nie byłam... Czekamy, czy aby sytuacja sie nie zmieni, ale póki co jesteśmy dobrej myśli. Pozdrówka i zdrówka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiekasiek
Ja mam wielka ochotę na jedzenie ale jak juz przychodzi do jedzenia to mi się odechciewa:/ strasznie chce mi się pic... A i mam zaparcia !!!!!!! Dużo pije jem owoce buraczki sobie nawet wczoraj zrobilam a nie mogę wyproznic się porzadnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaparcia dobra jest kostka Fruktolaksu - to naturalny środek z figi - takie gumowate, słodkie coś. Zjadasz na noc, popijasz wodą - bo to musi zacząć pęcznieć w jelitkach i rano wc wzywa - ale delikatnie i naturalnie... A że to nie chemia, to nie zaszkodzi maleństwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziewczyny mam do Was takie pytanie badałyście sobie poziom estradiolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka22
Kropka witamy ;D super że się udało Ja co do jedzenia to jem normalnie jakoś mnie nie odrzuca Ale dzisiaj do godziny 15 to dosłownie zasypiałam na stojąco cały czas ziewając , a że syn w domku to nie miałam szansy się zdrzemnąć Za dwa dni mam wizyte u gin zobaczymy czy wszystko z malenstwem wporządku bo nadal mam lekkie plamienie;( Lece robić kolacje Spokojnej nocki dziewczyny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×