Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adamkry

...

Polecane posty

Gość gość
jeszcze jedna szmata się ogłasza , życzę tobie aby twoja żona też tak szukała na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda ma gdzieś takiego dupka i zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
A skad jesteś mężu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona zdradza mnie...a ja ją i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello:) skąd jesteś przystojniaku?? Napisałeś piszcie, więc piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem święta. Po latach stwierdziłam że dziś byłabym zdolna do zdrady męża, który i tak od lat nie uprawia ze mną seksu, ale nie wiem jakie by musiały nastąpić warunki abym to zrobiła. Spotkanie dawnej miłości po latach byłoby bardzo wysokimi warunkami ryzyka, choć nie byłoby powiedziane czy faktycznie bym się odważyła. Może byłoby to pozorne zaspokojenie mojej tęsknoty za męską aprobatą. Ale szukać obcego faceta przez neta to w zyciu by mi nie przyszło do głowy. Zresztą nawet jak miałam 20 lat to nienawidziłam randek w ciemno. Zawsze dziwili mnie ludzie którzy tak "z ogłoszenia" szukają. Czy to szukanie prostytutki za darmo ? Fakt prostytutki są strasznie drogie. Na na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety prostytutki są drogie. Na różnych portalach można je znaleźć za darmo jak ktoś ma dobrą gadkę. Ja też jestem chętna i pisać na priv bo niestety dopadła mnie już nuda w małżeństwie ta monotonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki nie są wcale takie drogie. Długotrwały romans kosztuje pewnie więcej. Te kolacje, hotele, przejazdy... Ale daje nieporównanie więcej frajdy niż seks z prostytutką. Może nie każdy tak myśli, ja tak. Dlatego poszukuję uroczej, acz znudzonej mężatki na taką przygodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobry" romans może dać wiele, jeżeli trwa dłuższy okres, kiedy partnerzy dają z siebie wiele i również wiele otrzymują. Chętnie poznam kobietę z okolic Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chetnie poznam Pana z okolic Poznania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
A ja Panią z Pomorza Środkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 31 lat i 2 dzieci.Tak to jest jak sluby biorą niedojrzali gowniarze.Dopiero teraz powinnienes się zenic i za rok lub dwa zrobic dzieci.Czlowieku jak ty sobie wyobrazasz dalsze życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×