Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmika

ESKULAP BIELSKO BIAŁA

Polecane posty

Dziewczyn,które pod tobą się wypowiedziały też nie rozumiem.Wielce pretensje,że to wątek o eskulapie a nie o sporach czy rodzić sn czy przez cc (a ja nie zauważyłam żadnych sporów w tym temacie) ale zadajecie pytania dotyczące formalności w usc i to waszym zdaniem mieści się w temacie wątku? A pytająca o krew pępowinową-nie pisz,ze nie było zainteresowania bo nie o to chodzi,po prostu nikt nie znał odpowiedzi na twoje pytanie wiec dlatego "nie było zainteresowania",oczekiwałaś że każda jedna odpisze ci:"przykro mi ale nie wiem nic na temat krwi pępowinowej".Jak któraś zna odpowiedź to odpisuje,proste łatwe.A wracając do "sporów" dotyczących porodu sn czy cc. Ja nie zauważyłam,żeby ktokolwiek wypowiadał się na temat przewagi porodu sn nad cesarką i na odwrót. Ale jeśli kobieta ma dylemat na jaki poród się zdecydować (w eskulapie) to już nie można się wypowiedzieć tak? To nie dotyczy eskulapa? Nie,oczywiście-mogą się tylko wypowiedzieć te które urodziły przez cc bo jak już się odezwie jedna co rodziła sn to zaraz pretensje,ze przekonuję kogoś do porodu sn.Tylko zrozumcie,że nie każda chce rodzić przez cesarkę,są też takie które mają dylemat i z pewnością chcą wysłuchać opinii zarówno kobiet po cesarce jak i i tych które rodziły w esku sn.No ale dobra,jak się któraś spyta o poród sn w esku to nie będe się wypowiadała,tylko potem nie miejcie pretensji,że "nie było zainteresowania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliwiczanka80
Eee nie ma się czym przejmować :-) Ostatnio widzę że coraz więcej kobiet szuka dziury w całym .esculap to nie tylko cc.ale i poród siłami natury więc i pytanie i odp.jest zupełnie normalne a też nie zauważyłam żebyś kogoś pietnowala że chcę cc hehe i nie rozumie tego calego ataku :-) A teraz wracając do tematu byłam w pon dz.na wizycie przedporodowej i wrażenia pozytywne chociaż miałam wrażenie że wszystko zbyt szybko się potoczyło.Dr.Zalewski bardzo sympatyczny,Witkowski chaotycznie mówił i bardzo szybko jak nakręcone hehe ale tego się spodziewałam po wcześniejszych wypowiedziach dziewczyn :-) cc wyznaczone na 23.03 więc zaczynam odliczanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHANA Z NIKIM CIE NIE POMYLIŁAM, TO TY PISAŁAŚ O LEWATYWIE WIELOKROTNIE betty842 2010.08.09 Widzę,że niektóre dziewczyny poruszają sprawę LEWATYWY. A więc,rozmawiałam na ten temat z położną (z żorskiego szpitala) i ona powiedziała,że oni już dawno odeszli od robienia lewatywy.Okazało się,że po lewatywie zazwyczaj jest gorzej niż bez lewatywy.Po lewatywie jelita są tak rozluźnione,że i tak można "coś" zrobić i tak.No a wiadomo jak kupka po lewatywie wygląda...No więc stwierdzili,że lepiej jest nie robić lewatywy a jak nawet któraś z rodzących "coś" zrobi to trudno-napewno lepiej będzie sie sprzątało niż po lewatywie.No więc ja lewatywy nie miałam,przy porodzie kupki nie zrobiłam ale prawdopodobnie troszkę siknęłam-ale nie były pewne bo ciągle mi wody odchodziły.Dopiero potem po porodzie jak pytały mnie czy chcę iść do wc a ja powiedziłam,że nie to stwierdziły że prawdopodobnie musiałam załatwić sie podczas porodujezyk.gif .No ale dla nich to nic dziwnego. betty842 2010.09.03 ewica,nie rób sobie tej lewatywy. Teraz już sie odchodzi od lewatywy bo okazauje sie ,ze po lewatywie jest jeszcze gorzej niż bez.Jelita są tak rozluźnione,ze jest większe prawdopodobieństwo,że COŚ zrobisz.Położna mi mówiła,że jak się ma COŚ zrobić podczas porodu to i tak sie zrobi.No i wiadomo dla niech lepiej jak to będzie normalna kupa a nie sr.ka.Ja lewatywy nie miałam,kupy nie zrobiłam.Jedynie CHYBA siku zrobiłam ale ciągle mi wody odchodziły więc w końcu nie wiadomo co to było. betty842 2010.09.28 basiula,lewatywy już sie nie robi. Jedna położna tłumaczyła mi że po lewatywie jelita sa tak rozluźnione,że kobieta tak czy tak może COŚ zrobić.Więc przestali robić lawatywę a jak kobieta ma coś zrobić to zrobi a lepiej jak zrobi klocka niż po lewatywie luźną kupę. Tak więc nie rób żadnej lewatywy.Ja jestem już po jednym porodzie sn,lewatywy nie miałam i w czasie porodu nic nie zrobiłam. JEST TEGO WIĘCEJ ALE NIE CHCE MI SIĘ JUŻ SZUKAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty842
hahahaha! Ty chyba normalna nie jesteś? Skoro ktoś pyta o lewatywę to chyba normalne,że oczekuje odpowiedzi ,nie? A że dziewczyny co jakiś czas o to pytały to już nie moja wina.Aha,no tak mogłam siedzieć cicho i nic nie odpowiadać a potem pojawiłyby się pretensje że "nic się nie idzie dowiedzieć". Fakt mogłam sie nie powtarzać tylko kazać sobie przewertować forum i poszukać odpowiedzi o lewatywie no ale cóż chciałam być dobra i odpowiadałam parę razy w temacie lewatywy a teraz mi się to wypomina.Ok ja się już wypowiadać nie będę.Jak chcecie się czegoś wiecej o eskulapie dowiedzieć to przeglądnijcie sobie 756 stron bliźniaczego wątku tam jest wszystko.Po co w ogole o coś pytać,po co odpowiadać?Jak się odpowie pare razy na to samo pytanie to pretensje,że "wiecznie o tym pisze",jak sie nie odpowie to pretensje,że nic się dowiedzieć nie idzie.A jak któraś ma dylemat na jaki poród się zdecydować (w eskulapie!) i prosi o radę to lepiej w ogole nie odpowiadać a najlepiej to nawet o to nie pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o formalnosci w USC to nic skomplikowanego.Panie na recepcji przekazuja wszelkie info do USC a wy wysylacie tatusia po odbior aktu urodzenia w BB drugiego dnia po porodzie i to wszystko. Nastepnie u siebie w usc czekacie na PESEL i zameldowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i trzeba miec ze soba d/o oraz akt malzenstwa, u nas wystarczył skan, ktory miałam na mailu bo oryginału nie posiadałam przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkwietniowamama
Hej dziewczyny, przesyłam wam link odnośnie zmian jakie zaszły od 1 marca przy rejestracji w usc, może się komuś przydać, mi na pewno :) Bo to wszystko dopiero w kwietniu przede mną :) http://www.mjakmama24.pl/rodzice/kariera-prawo-finanse/dziecko/rejestracja-noworodka-w-usc-sprawdz-co-zmieni-sie-od-1-marca-2015-roku-wazne,229_7330.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Dziewczyny,które są na poważnie zainteresowane tematem o ESKULAPIE..wszystko co chcecie wiedziec jest już dosyc fajnie opisane od strony 1 do 13 ( parę mądrych wypowiedzi jest na stronie 14) ... także poczytajcie to naprawdę pouczająca lektura. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanila_pl
Cześć Dziewczyny :) Polecam wszystkim dr Zalewskiego- rodziłam już u niego dwa razy- oby dwa cesarka. Pięknie zszywa! Po dwóch dniach spałam już na brzuchu! Naprawdę go polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula12345
Hej! Dziewczyny jakiego lekarza wybrać, chciałabym Zalewskiego, ale gdyby czasem był niedostępny, mam termin na wakacje, kto jest jeszcze godny polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dziś umówiłam się na wizytę na 23.06 do dr Zalewskiego, widzę że ma u Was bardzo dobra opinię. Termin mam na połowę lipca. Pierwsze cc robił mi dr Biernacki w Eskulapie 3 lata temu. Był tam wtedy taki lekarz, który wącha po porodzie... Kojarzy ktoś jak on się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta89
A ja mam takie pytanie. Dlaczego w tych czasach kiedy jest tyle udogodnień Panie chcą cc? Kiedyś jedna Pani psycholog oraz lekarz wypowiedziały się ,że cc osłabia więź matki z dzieckiem, jak to jest w praktyce? Ja osobiście nie lubię blizn, znieczuleń etc , jestem wytrzymała na ból (może przez wypadek samochodowy 12 lat temu, przez który musiała nauczyć się walczyć z bólem, jako że byłam 14latką nie chciano podawać zbyt wielu leków przeciwbólowych ,woleli wysłać na spotkania z psychologiem i muzykoterapię ) dlatego jestem zdecydowana na poród sn, zresztą nawet i bez tego taki poród jest dla mnie właściwy. Kiedyś kobiety wszystko musiały znieść i jakoś przeżyły i bardziej wytrzymałe były. Moja mama twierdzi,że w takiej sytuacji nawet się o bólu nie myśli, ważne żeby bobasek już był z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
W praktyce: urodziłam w esku przez cc na życzenie, nie uważam by w jakikolwiek sposób moja więź z małą była naruszona. Po cc poprosiłam by ją położyli obok mnie, zabrali tylko na noc bym się wyspała chociaż w tych emocjach ciężko o sen. Mała jest w stałym kontakcie ze mną, od jej 2,5mca budzi mnie swoim uśmiechem na buzi i kopie, wymachuje rączkami z radości. Gdziekolwiek idę, czy ktoś trzyma ją na rękach podąża cały czas wzrokiem za mną. Jest uśmiechniętym i radosnym dzieckiem. Cały swój czas poświęcam jej. Każda kobieta powinna rodzić jak chce, mieć wybór-takie moje zdanie, ale w przypadku cc na życzenie trzeba się liczyć z kosztami w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta89
gośćAga, dzięki za odpowiedź. Po prostu coś takiego usłyszałam,a nie mam w swoim otoczeniu nikogo kto miał cc, dlatego zapytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izodron
Witam :) mam pytanie bo zastanawiam się nad porodem w BB, chciałabym rodzić naturalnie. Tylko mam ok 40km do bielska termin na zimę.. czy jest tak,ze się zacznie porod tzn skurcze i dopiero się jedzie czy kładą wcześniej na oddział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarak
Dziewczyny, które rodziły niedawno w Eskulapie chciałam zapytać o konkrety. Czy pokoje są jedno czy dwuosobowe? Czy może być ze mną mąż prawie przez cały pobyt czy tylko może mnie odwiedzać w wyznaczonych godzinach? Czy mąż będzie towarzyszył mi przy cc (tzn. bedzie ogladał cc przez szybę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Chciałam Was podpytać jak wygląda kwestia CC w Esculapie na życzenie. Mój mąż ma wolne tylko w weekendy, chciałabym żeby był przy CC ze mną, a poza tym nie chce myśleć o naturalnym porodzie, jestem bardzo " słaba" w tych rzeczach:) chce wspominać poród dobrze,a nie jak większość znajomych jako jakąś traumę, boję się naturalnie rodzić. Czy mam miesiąc przed terminem umówić się na wizytę do któregoś z lekarzy i " poprosić" o CC? ( jestem obecnie w 6 miesiącu) Czy lekarze Ci zgadzają się bez problemu? Jeśli któraś może mi doradzić to bardzo Was proszę o poradę:) Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Jestem tutaj nowa, aczkolwiek wśród Was ponieważ również miałam cesarskie cięcie w Eskulapie w kwietniu 2012 r. Na wizycie przedporodowej byłam u Dr. Biernackiego jak i również on był obecny przy mojej cesarce, wykonywał Ją. Byłam bardzo ale to bardzo zadowolona z samej cesarki, swojego samopoczucia oraz opieki medycznej. Planuję drugą ciąże i nie wyobrażam sobie rodzić gdzie indziej niż Eskulap ;)) Co prawda teraz cena jest wysoka (Ja załapałam się na refundację i wizyta przedporodowa oraz sama cesarka kosztowała 270 zł !!! Aczkolwiek wyszło nas to wszystko ok 1000 zł ;)) Niestety Dr. Biernacki nie pracuje już w Eskulapie (miał chyba najlepsze opinie wśród pracujących tam ginekologów), chodzę do niego prywatnie aczkolwiek chcę urodzić (cesarka) w Eskulapie. Stąd moje pytanie do Was, jakiego ginekologa pracującego w tej klinice możecie polecić ?? Chodzi mi, aby Doktor był konkretny, uprzejmy oraz zaangażowany w swoją pracę. Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: karolka2503 Kochana, u mnie sprawa wyglądała tak. Jestem niska (155cm) oraz bardzo szczupłej budowy ciała. Całą ciąże byłam przekonana że będę rodzić naturalnie w Szpitalu na Wyspiańskiego. Trafiłam do Szpitala miesiąc przed terminem ze skurczami, stwierdzili że skurcze są bardzo słabe aczkolwiek zostawią mnie już do porodu (miesiąc czasu). W między czasie miałam wywiad z Dr. która stwierdziła że mam małe szanse na poród naturalny ponieważ mam wąską miednicę, stwierdziła że na 90% nie uda się urodzić naturalnie i skończy się cesarką aczkolwiek będę próbować. Za dużo się nasłuchałam i naczytałam o sytuacjach gdzie kobiety starały się rodzić naturalnie lecz potem szybko cesarka bo dziecko przyduszone i tak dalej... Podziękowałam, wypisałam się na własne żądanie. Poprzez internet dowiedziałam się o Eskulapie. Zadzwoniłam, popytałam i umówili mnie na wizytę tydzień przed planowanym terminem porodu. Przyszłam, pobadali, wyznaczyli cesarkę na za tydzień, wyjaśnili co mam ze sobą mieć i tak dalej. Po tygodniu zgłosiłam się wraz z mężem, poleżałam chwilkę w sali pod kroplówką po czym zeszliśmy do sali operacyjnej, gdzie mój mąż mnie za szklaną szybą. Urodziłam w czwartek o 11:25 w sobotę rano już byłam w domu. Nie wspominając że już w czwartek o 18:30 byłam wykąpana (samodzielnie) i goniłam po korytarzu jak formuła ;) Nie wiedziałam czy jest taka możliwość, aczkolwiek już wiem że jest możliwość aby mąż był z Tobą i dzieckiem przez te dwa,trzy dni w pokoju. Na stronie Eskulapa są wszystkie ceny wypisane. Ja osobiście nawet nie rozważałam na tym aby mąż był przy nas, bo chciałam mieć taki czas na odpoczynek i na "czas z dzieckiem" :) Pokoiki dwuosobowe, spokój, cisza. Na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Czy ktoś wie jacy teraz lekarze pracują w Eskulapie (wiem, że dr Manderla, ale wyjątkowo działa mi na nerwy) bardzo ubolewam, że dra Biernackiego już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula1

Hej dziewczyny. Ja mam pytanie odnośnie szczepień i takich zabiegów jak podanie witaminy K i zabieg crediego, czy jest między nami jakąś mama która nie wyraziła zgody na te zabiegi? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

Która ma termin na kwiecień 2019?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMa
Dnia 13.03.2019 o 13:03, Gość Gosc1 napisał:

Która ma termin na kwiecień 2019?

 

Ja na 3 kwiecien mam się stawić :) ktoś może jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As78

Chciałabym przedstawić Wam moją opinię odnośnie dr Zalewskiego oraz pobytu w Esculapie i zdecydowanie odradzić wybór tego miejsca. Rodziłam siłami natury w lipcu 2019. Skąd moja negatywna opinia odnośnie placówki? Oto lista powodów:

1.Esculap w ogóle nie jest przygotowany do porodów siłami natury, nastawiony jest tylko na cesarki. Namawiano nas na cesarskie cięcie mimo braku wskazań medycznych, a ponieważ był to mój drugi poród, statystycznie były szanse by poród siłami natury był lepszym rozwiązaniem. Nikt jednak go nie sugerował, wręcz odradzano, nie mając ku temu przesłanek medycznych. Ponadto gdy już zaczął się poród, gdy miałam już bardzo bolesne skurcze występujące co 5 minut, musiałam czekać jeszcze ponad godzinę w domu aż właściciel kliniki zorganizuje personel.

2.Brak należytej opieki i bezpieczeństwa. Chociaż ktg wykazało niskie tętno płodu w momencie przyjęcia do szpitala, nie sprawdzano tętna dziecka wystarczająco często by zauważyć jego spadek, co zaskutkowało dramatyczną akcją porodową.

3. Jedyny lekarz, dr Zalewski, który był dostępny działał pod wpływem stresu i emocji, nad którymi nie potrafił zapanować, wprowadzając na sali porodowej chaos i panikę.

4. Zastraszanie słowne. Gdy podczas drugiej fazy porodu, okazało się, że tętno dziecka spada, lekarz krzyknął na mnie „Czy chcesz urodzić martwe dziecko?”

5. Brak informowania pacjenta o sytuacji i działanie bez jego zgody. Nagle podczas fazy parcia, dr Zalewski bez ostrzeżenia rzucił się na mój brzuch celem wypchania dziecka, zadając mi tym ogromny ból. Gdy powiedziałam „nie, nie dam rady”, wówczas użył zastraszania słownego o czym wspomniałam powyżej, po czym znów rzucił się z jeszcze większą siłą na mój brzuch, uszkadzając mi przy tym żebra, które bolą do dzisiaj (minęły ponad trzy tygodnie od porodu).

6.Krocze nacięto mi bez znieczulenia miejscowego, dokładnie czułam kiedy to zrobiono.

7.Wyśmiewanie się z mojego męża i mnie. Gdy już dziecko było na świecie i położono je na moim brzuchu, rozpłakaliśmy się z mężem ze szczęścia, dr Zalewski śmiał się z nas, że nie czas się teraz przytulać tylko zająć dzieckiem. Cały czas domagał się podziękowań, za przeprowadzony poród.

8. Niepotrzebne wypychanie łożyska. Wyraźnie zniecierpliwiony dr Zalewski, zaczął mi wypychać łożysko, boleśnie ugniatając mój brzuch, zadając dodatkowy zupełnie niepotrzebny ból, ponieważ łożysko powinno się urodzić do 30 minut z niewielkim udziałem pacjentki.

9. Szycie bez znieczulenia. Dr Zalewski dalej zdenerwowany przebiegiem porodu, nie chciał mnie nawet zeszyć otwarcie mówiąc że mu się spieszy, że czeka na niego 70 pacjentek. Dopiero położna widząc stan mojego krocza po nacięciu, zawróciła dr Zalewskiego by jednak mnie zeszył, ponieważ sama sobie nie poradzi. Lekarz wtedy wyładował swoje emocje na personelu krzycząc na pielęgniarki że nie ma zestawu do szycia, ciągle powtarzając że mu się spieszy. Następnie bez znieczulenia zaczął szyć a właściwie szarpać moje krocze zadając mi zrozumiały ból. Chociaż kilkakrotnie zgłaszałam że mnie to bardzo boli, ignorował mnie, dopiero położna i mój mąż wymusili na nim podanie znieczulenia miejscowego, które zaaplikował w bolesny sposób i nie czekając na działanie leku znów przystąpił do szycia.

10. Seksistowskie, poniżające uwagi. Gdy już mnie zeszył, powiedział, że zrobił to ciasno by mężowi było dobrze..

Dodam, że przez to ciasne szycie w powiązaniu z krwiakiem oraz obrzękiem przez tydzień nie mogłam chodzić, stać, samodzielnie opiekować się dzieckiem..

Po tym porodzie mam traumę do dzisiaj, przez tydzień płakałam. Z pięknego wydarzenia zrobiono horror. Doświadczyłam pozbawionego szacunku,  przedmiotowego traktowania, które nie powinno się zdarzyć na żadnej sali porodowej, a już na pewno nie w drogiej, prywatnej placówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara
3 godziny temu, Gość As78 napisał:

a już na pewno nie w drogiej, prywatnej placówce.

Eskulap jest najtańszą w Polsce kliniką położniczą. W Warszawie prywatny poród kosztuje 9-16 tysięcy. 

A to co odpisałaś jest niemal standardem na porodówkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As78

Nie można porównywać cen z Warszawy do cen z Bielska, ponieważ wiadomo, że w Warszawie jest najdrożej. W sumie z wizytą przedporodową oraz szczepionką, którą oczywiście trzeba samemu kupić, poród kosztował mnie 4tys 500 dodatkowo prywatnie musiałam zrobić badanie słuchu dziecka, ponieważ w Esculapie tego nie wykonują, także obiektywnie jest to duży koszt i można oczekiwać przynajmniej godnej opieki.

A jeśli jest to porodówkowy standard, to niepotrzebnie płacić..

Czasem w publicznych szpitalach opieka wygląda lepiej. Dużo zależy od położnika, ja niestety miałam tego pecha,że trafiłam na dr Zalewskiego.

Zresztą był to mój drugi poród i wiem, że może być inaczej..

Każdy ma prawo wyboru, ja tylko ostrzegam..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 8.08.2019 o 11:18, Gość As78 napisał:

Nie można porównywać cen z Warszawy do cen z Bielska, ponieważ wiadomo, że w Warszawie jest najdrożej. W sumie z wizytą przedporodową oraz szczepionką, którą oczywiście trzeba samemu kupić, poród kosztował mnie 4tys 500 dodatkowo prywatnie musiałam zrobić badanie słuchu dziecka, ponieważ w Esculapie tego nie wykonują, także obiektywnie jest to duży koszt i można oczekiwać przynajmniej godnej opieki.

A jeśli jest to porodówkowy standard, to niepotrzebnie płacić..

Czasem w publicznych szpitalach opieka wygląda lepiej. Dużo zależy od położnika, ja niestety miałam tego pecha,że trafiłam na dr Zalewskiego.

Zresztą był to mój drugi poród i wiem, że może być inaczej..

Każdy ma prawo wyboru, ja tylko ostrzegam..

 

 To się trochę podłamałam ... Współczuję Ci i to bardzo. Ja w niedalekiej przyszłości chciałabym zostać mamą a że panicznie boję się porodu to właśnie chciałam jechać do Bielska na cc, myślałam że jak się tyleż placi to jednak warunki są godne i traktowanie na poziomie... Przedtem czytałam tyle dobrych opinii o tym doktorze ale patrzę że to było 4 lata wcześniej mogło się dużo zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.08.2019 o 20:32, Gość Agnieszka napisał:

 To się trochę podłamałam ... Współczuję Ci i to bardzo. Ja w niedalekiej przyszłości chciałabym zostać mamą a że panicznie boję się porodu to właśnie chciałam jechać do Bielska na cc, myślałam że jak się tyleż placi to jednak warunki są godne i traktowanie na poziomie... Przedtem czytałam tyle dobrych opinii o tym doktorze ale patrzę że to było 4 lata wcześniej mogło się dużo zmienić...

Polecam szerszy wątek na tym forum o klinice Eskulap - jest na bieżąco. "Klinika Eskulap Bielsko-Biała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj ponieważ forum o eskulapie się popsuło czy ktoś brał pobyt z mężem ale na jedną dobę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×