Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Anka mam to samo z olo. Jak cos nie podpasuje siada i ryczy....bunt dwulatka w pelni. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka wspominalas ze bylas orzeziebiona od ilu osulacji dopadlo przwziebienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 4 dnia od owulacji mnie pobierało wieczorem a następnego dnia mnie wzieło na dobre ale za 3 dni puściło\ xxxxxx Bombka u mnie to ona już płynnie mówi i normalnie się ze mną kłóci, albo wyskakuje z tekstem że wszystko powie tatusiowi, ze mama byłą niegrzeczna, dobrze ze zasneła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
No to masz super ze sobie mozecie pogadac. Ja musze sie domyslac. Wszystko jest palcem pokazywane badz yyyy i tyle a on nie beczy tylko piszczy jakby go ze skory ktos obdzieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki! Gratuluję kolejnym zaciążonym!!!! U mnie jak objawów nie było (ze dws raxy poczyłam mdłości i jednej nocy wymiotowałam) tak nie ma nadal! Ciężko mi uwierzyć, że jestem w ciąży :) Mam nadzieję, że nadal w niej jedtem... Jeszcze niecały tydzień do usg. X Jak mój się buntuje to wrzeszczy "nieeeeeeeeeeee", ale na szczęście rzadko u nas takie hardcory póki co. X Anka, jak tam wołanie siusiu? :) jak już mała pokazała, że jest na to gotowa to nie przegap tej szansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga mi tez jakoś objawy mijają, czasami tylko mnie mdli :) No przez 2 dni pięknie wołała i tylko 2 pampersy w ciagu dnia poszły a później 2 dni przestała wołać ale znów zaczyna chociaż nie za każdym razem, ale teraz przyjdzie i powie że chce i biegnie do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2011
o pampersach to nawet nie gadajcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia powiem Ci tak nie spisuj cyklu na straty tylko fajnie się baw z mężem pod kołderką :-) ja mam jeszcze tydzień do okresu mam na brodzie super podskórny wulkan i na plecach kaszkę :-) masakra jakaś. cycki mi nabrzmiały i bolą. może okres przyjdzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz do okresu??? jeśli już chcesz robić to tylko z porannego moczu. w aptece ciężko dostać te z czułością 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis 6 dzie po owulacji i staram sie obserwowac jakies objawy, wlasciwie tylko bol piersi ale tak czasem mam w drugiej fazie, nie moge sie juz doczekac do testu zrobie pierwszy za 3 dni, gdzies czytalam ze czasem w 9 dniu juz cos moze wyjsc, ja mam te testy wrazliwsze kupilam sobie juz wczesniej na allegro i sa dosc dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
to ja wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2011
mysle ze to juz go skazałam na straty bo znam swoje ciało jak na okres reaguje:) ale to nic, przyjdzie kolejny:) nie wazne jak dla mnie to luuuzzz:) kwiat nasturacji... mysle ze najlepiej bedzie poczekac do dnia @,w pierwsze j ciazy robiłam roznego rodzaju testy a wszystkie mi wychodziły negatywe dopiero w dniu spodziewanej @ wyszeł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Hej mi jeszcze @ nie pojawil .bylam taka zla ze z mezem sie poklocilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Hej mi jeszcze @ nie pojawil .bylam taka zla ze z mezem sie poklocilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Hej dziewczyny, co tu taka cisza?! Xxx Marteczka jak tam na fromcie? Jest @? Xxx Kwiat Nasturcji czekamy na wieści, jak poszło testowanie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Agness Brak nadal @ powiem ci ze juz czulam ze nadchodxi ale nie i pobolewalo mnue tez ciagniecie w pachwinie tn skurcze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny podczytuję was często i mam takie pytanie. @ powinnam dostać 6-7 luty więc za tydzień a już od wczoraj boli mnie brzuch tak jak na @ a nigdy tak nie miałam. Mam już 20 miesięczną córę i z mężem ostatnio zaszaleliśmy i nie wiem od czego te bole których nigdy nie miałam. 2 plus 3 ty pisałaś że jesteś w ciąży a karmisz piersią ile ma twój smyk. Nie ma żadnych przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek!!! Moja droga panno!!!! Chyba trochę za wcześnie na testowanie co???? xxxx xxxx Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża usmiech.gif kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża usmiech.gif Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża usmiech.gif 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża usmiech.gif Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_--------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015 Agnessss86------------28------------5--------------10.02. 20 15 Milena8889 - ------- 26 -------------4 ----------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 calanthee-------------29-----------2------------------7-0 2-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no nie wiem, owulacja była 17 stycznia :(. Niby jest druga kreska ale widac ją tylko pod światło, jest szara. Z tego co pamiętam wszystkie mają taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz cykle? Mi dzień przed terminem @tez nie wyszło a nastepnego dnia rano juz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26-29 dni. Różnie. Trudno, poczekam do 2 i jak @ nie przyjdzie to wtedy będę testować. Ale jestem w szoku, byłam pewna, że mam objawy wczesnej ciąży, zwłaszcza ten ból piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Kwiat nasturcji - jeszcze nic straconego. Cienie 2 kreski mogą się pojawiać, nie świadczą ani o ciąży, ani o jej braku. U mnie akurat pojawiały się cienie, a kilka dni później test wyszedł pozytywny :) Gościu - mam prawie rocznego synka. Będę dalej karmić, łykam oprócz kwasu foliowego jeszcze witaminy, żeby wystarczyło dla dwojga. Albo raczej trojga, bo mi też się przydają ;). Na wizycie u ginekologa na pewno o to zapytam, ale pewnie nie będzie przeciwwskazań. Planuję karmić do 6-7 miesiąca ciąży, a potem odstawię, żeby nie mieć dwójki na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Marta to do kiedy czekasz z kolejnym testem? :) Xxx Kwiat to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji.. Ja owu miałam 18.01, też mnie okropnie bolą piersi - nawet podczas chodzenia je czuję!! Brzuch mnie bolał jak na @ w poniedziałek wieczorem, od tej pory jedynie pobolewa.. Ale ja z kolei, zupełnie nie czuję żebym była w ciąży, wręcz przeciwnie, jestem pewna że nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Test zrobie pewnie az w ndz zobacze czy wytrzymam. Nie daje mi spokoju mysl bolu w pachwinie u bol sutkow. Dryga sprawa idnosnie karmienia ja na twoim miejscu vym odstawila i produkowala mleko dla maluszka np mojej siostry karmila cala ciaze starsza urodzila maluszka a dla malenstwa mleka juz nie miala takze ja na pewno bym odstawila nie wiem czym to bylo spowodowane ale wolalabym karmiec mlekiem matki niz dawac mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- - - Data nadejścia @Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża usmiech.gifkunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża usmiech.gifAnka_32--------------32----------1----------------- ciąża usmiech.gif2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża usmiech.gifBombka88 - - ------ 27----------1 --------_--------27.01.2015Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015Dita333 ----------------31------------5------------marteczka87.......29.01.2015----30.01.2015Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015Agnessss86------------28------------5--------------10.02. 20 15Milena8889 - ------- 26 -------------4 ----------------?Iza28---b----------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------?pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 calanthee-------------29-----------2------------------7-0 2-2015Zgł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny więc tak jak mówiłam byłam dziś u lekarza pęcherzyk pękł, ale obawiam się że nastąpiło to wczoraj z rana bo już przez te 3 cykle rozpoznaje objawy. Akurat wczoraj odpuściliśmy sobie z mężem przytulanki i boje się, że przez to może się nie udać :( mimo że we wtorek i środe jak najbardziej było przytulanie jak również dziś rano. Czy jest możliwość, że dojdzie do zapłodnienia?? Jak długo może przeżyć jajeczko, gdyż lekarz twierdzi ze może rzutem na taśmę się udało i, żeby teraz czekać. Jest to już ostatnie monitorowanie cyklu z lekarzem bo mniej więcej już znam swoje ciało i wiem kiedy i jak objawiają się u mnie dni płodne. Także teraz będziemy czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×