Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Serotka za wcześnie... Po co się dolowac, lepiej zrób mężowi dobra kolacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Anka, no racja, ale co tam, testy po 1 zł, niewielka strata. Oczywiście negatyw, ale nie zdołowałam się wcale - dzisiaj nie wyszedł, może wyjdzie jutro lub pojutrze :) A nawej jak nie to jest to dopiero pierwszy cykl starań i bedziemy próbować dalej ;) A kolację zrobię i prezent inny kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
U mnie test negatyw. Sroda czwartek okres. Anka ty tez robikas testy orzed terminem i po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Dzień dobry, ja czekam na okres, już mnie brzuch porządnie pobolewa, ale jeszcze się nie zaczął. Tak jak pisałam, teraz parę miesięcy przerwy (chociaż mąż mnie próbuje nakłonić do starań od razu, bez żadnej przerwy. Ale ja nie chcę dziecka na koniec roku). Wrócę do was od maja :). Albo znajdę sobie bardziej "właściwy" temat, dla tych starających się o 3 dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ja robiłam 10 dni po owulacji był negatywny, później 27 dc negatywny, 29 dc pozytywny i 30 dc w południe tez pozytywny Xxxxxx 2plus3 poczekajmy do @ a później podejmiesz decyzje czy nas opuszczasz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Anka - ja tu jeszcze będę do was zaglądać przez jakiś czas. Ale nie sądzę, żeby z tego cyklu coś było, bo to już 30 dzień, a test negatyw. W obu poprzednich ciążach w tym dniu cyklu były już piękne kreski. Zastanawiam się, czy mam dziś jechać z chłopakami na narty, czy zrezygnować. Bo jak dostanę @ na stoku, to nie będzie miło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hej witam nowe :) ja tez odpuszczam do kwietnia. Daje sobie luz i czas na podleczenie siebie. Musze zrobic sobie badania itp i dopiero. Moze uda sie zgubic troche kg ( w maju mam komunie chrzesnicy i warto by bylo ubrac sie w cos ladnego) . Nio a z praca zobaczymy....jest jeszcze inne rozwiazanie jakby co :). Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Aha anka jesli o mnie chodzi to okres pewnie dostane sr - czw zobaczymy. Nie ukrywam ze prxykro mi sie zrobilo z testu negat.Wiadomo za wcześnie zrobilam jak do pt nie dostane to wtedy zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
jeśli teraz nie dostane @ tez odpuszczam na pare miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny powiedzcie mi jaka jest szansa na ciążę gdy robiliśmy to zaraz po okresie, w pierwszy dzień dni płodnych i w ostatni dzień dni płodnych. Cykle mam regularne co 28-29 dni. Okres powinnam dostać 7-8 luty czy jest szansa na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansa na ciaze zawsze jest.... trzeba czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
gościu - naprawdę ciężko ocenić szanse na ciążę. Niektóre kobiety starają się miesiącami trafiając idealnie w dni płodne i nie zachodzą. A niektórym wystarczy jeden raz bez zabezpieczenia w dni teoretycznie niepłodne i bach - wpadka ;). Jeśli kochaliście się w dni płodne, to na pewno szanse są. marteczko - jeszcze masz szanse zobaczyć test pozytywny w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
2+3 uwierz mi ze chciakabym bo przy castagnusie z pierwsza ciaza od razu zaszlam i tez teraz stosuje ale nie pokoi mnie ze w tym cyklu mialam niby sucho ale wewnątrz mokro i dlatego szanse na ciaze nikle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Dziewczynyyyyy mam 2 kreseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
2plus 3 gratulacje!!super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje super zazdroszczę ci... jakie objawy nialas i kiexy miałaś owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 plus 3 gratuluję kochana :*!!!!!! Xxxx serotkaa jaki prezent kupiłaś mężowi ;)? Xxxxx marteczka87 nie trać nadziei, może to jeszcze za wcześnie i jednak jesteś w ciąży :) Xxxxx Bombka powodzenia Ci życzę i zaglądaj tu czasem . Xxxxxx gość dziś szansa jest zawsze :) Xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Gratulacje. Kwiatek zawsze zagladam i bede to robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 plus 3 ale super :) a już się z nami żegnałaś :) jednak podświadomość podpowiadała mi że nie masz co się jeszcze z nami żegnać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Kwiatku dzieki ale dzis jezt 29 dc a czuje bole brzucha jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Bombka bardzo mi przykro że @ przyszła :( Dlatego właśnie ja postanowiłam że do dnia okresu, nie wyszukuję u siebie objawów.. Większość i tak nie ma nic wspólnego z ciążą, a ile sobie człowiek nadziei narobi :( Xxx 2plus3 Gratuluję kochana!! Test po południu Ci wyszedł? Xxx Marta jeszcze masz kilka dni, więc dzisiejszym testem bym się nie przejmowała :) Xxx U mnie jeszcze 6 dni do @.. Cały zeszły tydzien tak mnie brzuch bolał, jakbym miała lada chwila okres dostać.. pewnie ta torbiel dawała w kość :/ Dziś już lepiej, ale czuję że znów się nie udało zaciążyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agness niby tak ale czlowiek glupi niby wyluzowany nie myśli o tym a jak test negat to ze zlosci się poryczalam ze az maz sie wqrzyl sie na mnie ja do cierpliwych nie naleze brzuch pobolewa wiec czekam na @ 07.01 dzialalismy co drugi dzien az do 17.01 niby wg kalend 15.01 owulacja ale tak bywa ze czasem nie wychodzi.... co taka cisza ja w pracy nudze sie i nie ma tu z kim pisac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2plus3 super Ci gratuluję 4 zaciążona w pierwszym cyklu :-) ja też raczej nie będę codziennie zaglądać jeśli w lutym nie zaciążę bo dopiero na koniec marca będę się widziała z mężem. ale ogólnie wolałabym zaciążyć dopiero w maju żeby dziecko nie miało roku w plecy. dziewczyny macie jeszcze kilka dni do okresu więc się nie dołujcie negatywnymi testami bo jeszcze okresu nie dostałyście więc jeszcze wszystko przed Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia niby tak masz racje ja np juz sie poddaje skoro jest negat to pewnie tak bedzie i pozostanie czekać a jak macie przed okresem duzo sluzu czy sucho aha i czy mialyscie te samw objawy co w pierwszej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
gratuluje drugiej kreseczki 2plus 1, kiedy mialas przytulanko w owulke przed czy po ze ci sie udalo? ja w tym cyklu za bardzo nie trafilam w jajeczkowanie bo mialam troche wczesniej niz sie spodziewalam a moj maz nie dosc ze nocki to jeszcze nadgodziy wiec przytulanko bylo obawiam sie jednak ze troche nie w pore no zobaczymy efekty za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia no wlasnie.mamten sluz bialawy no i dokucza mnie od kilku dni bol glowy. Dzis zrobilam test o czulosci 25ml wiec mialprawo wyjsc negat .Ciekawa jestem czy wy dziewczyny ktore teraz zaciazylyscie mieliscie te same objawy co w pierwszej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Dziewczyny pomocy :) rano zrobiłam test i tak jak Wam pisałam - mega negatyw... wróciłam po 19 z Hania do domu i tak od niechcenia zerknelam na ten zużyty test. A tam jak byk druga krecha! No dobra, nie jak byk, bo ledwo widoczna, cień cienia cienia, ale jest :) i mąż też widział. Nie wiem czy pojawiła się np 7 minut po zrobieniu, czy 7 godzin, po 5 minutach jej na pewno nie było. Co o tym myśleć? Mąż usypia Hanie, jak skończy to może cykniemy sobie jeszcze jeden teścik.. i na pewno jutro rano :) mieliście takie coś z negatywnymi testami? Bo ten co zrobiłam przedwczoraj chyba tak się nie zachowal... na pewno po godzinie nic wciąż nie było, potem wyrzucilam. Z 2+3 moje serdeczne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serotkaa zrób rano kolejny test. wyniku testu nie odczytuję się po 10 minutach już bo może być zafałszowany. ja bym się nie nakręcała tylko poczekała do rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie były takie same żyły na piersiach i ból podbrzusza i w pachwinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×