Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość serotkaa
Gratuluje serduszkom! Ale wam zazdroszczę... Ja serduszko mojego dziecka mam nadzieję zobaczyć 24 lutego. Ponieważ późno dość ta wizyta (to będzie już 8 tydzień) poszłam do zwykłego internisty i poprosiłam o skierowanie na Betę. Skierowanie dostałam bez problemu więc dzięki temu zrobię za darmo, dzisiaj już rano byłam na pobraniu krwi, teraz czekam na wynik. Drugi raz pójdę w sobotę. Przy okazji zrobiłam tez morfologię, zobaczymy co tam wyjdzie. x Ostatnio miałam mega mdłości, myślałam że dopadły mnie atrakcje ciażowe i już byłam przerażona, że kilku miesięcy w ten sposób to ja nie zniosę, ale okazało się że był to rotawirus. Teraz moja mama i teściowa umierają... x Aspiryna co do tygodni. Pamiętasz, że tygodnie liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki, a nie od daty poczęcia, może tu jest rozbieżność? x Co do becikowego. Wiecie jak się liczy ten dochód? Na ile osób mam podzielic przychód, na tyle ile jest nas teraz (3) czy już z nowym dzieckiem (4)? No i dochód netto czy brutto? Wychodzi mi że w żadnym przypadku się raczej nie załapiemy, ale może jakimś cudem dostaniemy? Z drugiej strony jak nie dostanę to trudno, lepiej w sumie zarabiać więcej na stałe niż raz cieszyć się z ekstra 1000... A innym przyda sie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
A jeszcze jedno mi się przypomniało do dziewczyn juz zaciążonych. Pomyślcie jak fajnie byłoby urodzić dziecko 5 października (u mnie to realne, bo to jakieś 3-4 dni przed terminem) :) Miałoby datę urodzenia: 5.10.15, czad co? Hehe, może od razu na początek jakaś mega wyprawka z wiadomego sklepu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
hej, ja dziś zaczełam 7 tydzien, jutro ide do lekarza, już nie mogę się doczekać. Co do becikowego to trzeba policzyć to co masz na papierku a nie na koncie przez liczbę osób czyli już 4. data urodzenia mojej córki to 5.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! aaaspiryna - może masz 3 tydzień od zapłodnienia, a 6 tydzień tak jak się normalnie liczy, czyli od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Serotka - dobrze, że jelitówka ci już przeszła, bo to choróbsko okropnie wykańcza. 5.10.15 faktycznie fajna data, ale mnie będzie satysfakcjonował jakikolwiek dzień w październiku, a im bliżej urodzin męża, tym lepiej (ma 13-tego :) ) Ja jeszcze mam ponad tydzień czekania na wizytę, ale czas szybko zleci, bo w sobotę wyjeżdżam na tygodniowe wczasy :). Wrócę w sobotę późnym wieczorem, a w poniedziałek będzie już wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zakup domu to pracuję w banku więc wiem gdzie będę brała kredyt ( będzie to mój bank ) a tam niestety będzie miało wpływ to że jestem w ciąży i mam umowę na czas określony... gratuluję serdecznie bijącego serduszka :-) mam taki pomysł żeby do tabelki dopisać termin porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Miniaa dobry pomysł z tym terminem porodu. Starające sie będą miały datę przyszłej @ i w momencie zajścia w ciążę będziemy ją zamieniac na datę porodu ! A ja dzisiaj rano zrobiłam Betę, mam już wynik - 1598, piąty tydzień jak byk :) W sobote powtórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthee
Witam Was w ten zimny piatkowy dzien. Mialam testowac w sobote i nici bo dzis dostalam @. No kurcze organizm kobiety jest pokrecony. Moj cykl trwal 23 dni, malpa przyszla o dwa dni za wczesnie, bez pryszczy, pms, bolu brzucha i wogole bez ostrzezenia. Moze to juz menopauza. :-)Walcze dalej i rozpoczynam 3 cykl staran od poronienia. Wszystkim przyszlym mama zycze serduszek bijacych na usg. A mama starajacym cierpliwosci i wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Gratuluje wszystkim ciężarówka! A staraczka powiem tylko żeby nie myslaly o tym tylko szły na zywiol i wyrzuciły ze swojej głowy różne obawy i zajęły sie myśleniem o czymś innym ;) u nas udało :) dacie rade! Wierze w Was ;) Termin mamy na 22.09.15. Z synkiem miałam termin na 21.10 a urodził się 9.10 :) ciekawe jak teraz bedzie ;) Ciężarówki macie jakiej objawy.zmiany? Pozdrawiam miłego piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka o ktorej masz wizyte i jak tam ?? Dawaj niusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz po wizycie no i jest serduszko :) wg usg to 5/6 tydzien, fasolka ma 2,7 mm (wg aplikacji 7 tydzień i 7 mm...) Strasznie długo czegoś tam szukała i ąz się zaniepokoiłam ale ona widziała "coś jeszcze" i zastanawiała się czy to nie drugi pęchęrzyk!!!! Ale kazała mi tyłek unieść do góry pokreciła jeszcze tym usg no i to nie pęcherzyk ale na 100% nie jest pewna. Wyznaczyła termin na 30.09.2015, kolejna wizyta za miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunegunda jakies witaminy łykasz? Ja kupiłam te co w pierwszej ciązy i dopiero teraz doczytałam że sie bierze po 2 tabletki a ja brałam cała ciąże po 1 hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio i super gratki ale fajnie by bylo jakby byly dwa dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita_333
Dziewczyny, gratuluję serduszek:) Bombka,a co z Twoim dzieciątkiem? Na co choruje? Współczuję:( nie ma nic gorszego niz chore dziecko w domu.. Ty masz ovu jutro, a prawdopodobnie niedziela-poniedziałek:) Weeekend gorący:) Calanthee Przyjkro mi, ze @ przylazła:( Wredna franca:( Ja staram się szósty cykl i też miałam jeden taki, ze nic mnie nie bolało i przyszła z zaskoczenia - stawiam, że to był cykl bezowulacyjny, bo był krótki cykl no i bezbolesny... Anka, ale jak? To nie byla pewna czy coś tam widzi? Bliźniaki a jedno dziecko to różnica i chciałabym o tym wiedzieć na Twoim miejscu, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabletki 1 dziennie Olimp labs dla mam. Mam zaufanie do tej firmy. ;) koszt około 21 zl w rossman są tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dita no grzebała tam i grzebała i ja sama widziałam tak takie czarne kółko ale stwierdziła ze 99% to nie pęcherzyk, że to np może być puste miejsce albo powietrze. Zobaczymy za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Dita zaczelo sie jakos na poczatku stycznia zapalenie spojowek i katar potem antybiotyk i ok 2 dni spokoj i potem abarot gardlo krtan chora i znow 7 butelek lekow ale juz mniekmy nadzieje ze koniec .....nio i ostatnie zabkowanie w pelni :( gila ma takiego ze az mu do buzi splywa i kaszle w nocy a w dzien gil po pas a tak to zdrowy bobas. Zawsze anka jest szansa na to ze to jednak bobo :) moja kolezanka byla u gin w 8 tc byl jeden pecherz i dzidzia a poszla w 10 tc bo bolalo ja bardzo i byly juz dwa ludki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Moja kolezanka ta co zaszla w styczniu ma baaaaaaaardzo wysoka bete a jedno dzidzi i ma problemy ze snem poradzicie od czego to moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) gratuluję kolejnego serduszka :-) wpiszcie w tabelkę datę porodu :-) ja dziś dostałam okres, wszystko mnie boli. dziś 29 dzień cyklu. więc wszystko prawidłowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka wysoka beta to bliźnięta ;-) a spać nie może przez zmiany hormonalne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Dziewczyny mam pyt do zaciazonych czy ktos uzywal testy owulacyjne i czy wam pomoglo? Chce sprobowac na testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ja nie używałam ale moja koleżanką starała się 7 mies i w 8 udało się na testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mój synek chory ;( i cos czuje ze zaczyna bolec mnie gardło. Co proponujecie? A czy można brać ritinoscorbin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwochCoreczek
Kunegunda proponuje czosnek na kanapke. Drobno pokroj i zjedz. Na gardlo sa takie tabletki do ssania isla. I pij duzo cieplych plynow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ja proponuję dużo wody z cytryną i dużo czerwonej papryki :-) miód i czosnek :-) mój Jasiu też się przeziębił. muszę go do przyszłej niedzieli wyleczyć. nie chcę lecieć z przeziębionym dzieckiem ( źle się to może dla niego skończyć ) ja muszę przyznać że już dawno nie miałam tak obfitej miesiączki. masakra jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Czesc dziewczyny co slychac... ja nadal bez @ mam dziwne pobolewania podbrzusza po srodku i ciągnięcia w pachwinie i jestem non stop wkurzona za byle co.. Pozdrawiam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka a testowałaś???? chyba jesteś już po terminie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak negatywny. Schanik mi sie cykl czekam na @ i bede orobowac navtestach owul. Moze moga mi określić owulke choc nie musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się spoznial a test negatywny poszlam na bete i wyszło ze 3-4 tydz później do gin i też 4 :) mogą się przesunąć dni płodne i dlatego test nie wykrywa u mnie tak było. Teraz juz 7 tydz;) mój synek na szczęście już prawie zdrowy ;) mój mix leków w 2 dni sprawia E wraca do formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×