Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość mamcia2011
hejj u mnie nic sie nie zmieniło,@ nadal nie ma ale powtorzyłam test i nie jestem w ciazy. codziennie czuje nadchodzacy okres juz we mnie sie tak wszystko kumuluje ze najchetniej bym chciała wybuchnac. tez sie z mezem kłuce o wszystko, niech juz ta małpa pryjdzie to napiecie sie zmnieszy... i milej bedzie bo staranka nowe beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo zatestowałam i wyszedł negatywny. mam nabrzmiałe cycki że mi się koszula zaczęła rozchodzić... więc to chyba na okres. dziewczyny rozumiem wasz strach ale musicie być ponad to bo fasolka się będzie z wami denerwować :-) więc dbajcie o siebie i o fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena888888898
Trzymam kciuki dziewczyny bo wiem jak to jest. Moze az tak dlugo nam te starania nie zajely, ale jednak 4 cykle nieudane, dopiero 5 udany, takze wiem ze to wkurzajace, czekanie na okres, testy, niepowodzenie... ale uda sie !!! :) Ja wlasnie to samo mialam z synkiem calanthee , pozytywny test i radosc, ciaza donoszona, dziecko zdrowe. A teraz... za duzo sie czlowiek naczyta i za duzo mysli. Pewnie jak w sob lekarz potwierdzi ciaze teoche sie uspokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia moze nie będzie tak zle..moze bedzie dobrze Jesli o mnie chodzi to mialam do tej pory bol sutkow a od dzisiaj przestalo bolec za to mam non stop mokro ze czasem z wc sprawdzac czy to okres....jak kolezanka wcześniej napisala lepiej miec @ niz byc na cisnieniu i czepiac sie o byle... dawno taka wsciekla jak dzisiaj nie bylam Pamietam ze 1 ciaza to samo mialam zanim wyszly dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo to może jesteś zaciążona :-) ja tak czekam na okres bo nie wiem kiedy dostane. okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena888888898
Minia a ktory masz dc ? Moze beta z krwi ? Ja wlasnie przebierajac sie zobaczylam jakie mam zylki na piersiach to az szok, cala siatka zylek no i sutki jakby napuchniete. Ale troche mnie brzuch cmi wiec juz w lozku leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
Witajcie, pisałam tu na 5 stronie. U nas ponownie 1 cykl i dwie kreski. Wizyta dopiero w połowie marca, ale jutro idę na betę. Pozdrawiam i owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
mamcia, minia - który to wasz dzień cyklu? Mi wyszedł test pozytywny dopiero 30 dnia popołudniu (a 30 dnia rano negatyw!) także jeszcze kciuków nie puszczam :) aaspiryna - gratulacje, to u ciebie same "złote strzały" ;) a czemu wizyta tak późno? To już będzie chyba ok. 10 tydzień wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
Dziękuję :) No rzeczywiście znowu szybko się udało. Wizyta niestety tak późno, bo chcę do konkretnego lekarza, który prowadził moją pierwszą ciążę. To i tak wizyta prywatna, a lekarz wspaniały. Mam tylko ogromną nadzieję że to nie będą bliźniaki. Chyba ze stresu pójdę sprawdzić do innego. Mąż ma w rodzinie bliźnięta i stąd stres :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraszka igraszka
nie boicie się miec drugiego dziecka? w jakim wieku są wasze pierwsze pocieschy? Wwłasnie z mężem zaczelismy starania o drugie i jak testowałam miałam straszny stres, bałam się że test wyjdzie pozytywnie, mąż miał to samo.... więc chyba odpuszczamy, cyba nie jestesmy gotowi..... nie wiem skąd taka nagła zmiana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Ja jestem... Udzielam się rzadziej bo to jednak wątek o staraniach, a nie o ciąży... Aspiryna, kurka, alez mnie nastraszyłas tymi bliźniakami, to by była jakaś masakra :) Dziewczyny, czy Wy miałyście w pierwszej ciąży mdłości? Bo ja nic a nic, a teraz mam, ale nie wiem czy to ciazowe czy od wirusa. Bo mojego męża też bolał przez dwa dni żołądek a potem miał biegunkę, potem dopadło Hanię - wymiotowała i też miała rozwolnienie, a teraz mi jest niedobrze. Więc myślę że to może jednak jakiś wirus... Czy jak miałyście mdłości to chwilami, jakby tak skurczowo bolał Was brzuch? I robiło Wam się tak słabo, czarno przed oczami? I sucho w ustach? I czy miałyście tak, że po prostu MUSIAŁYŚCIE przeleżeć pół wieczoru i nic nie byłyście w stanie zrobić? Kurka, jeśli to nie wirus jakiś typu rota, tylko ciażowe mdłości i tak będzie przez dłuższy czas to ja oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Dziewczyny które stosowaly testy owulacyjne polecilybyscie cos i b. Prosze o link sprobuje na testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia 2011
Mi sie okres spoznia 12dzien alr tak jak juz pisalam wczesniej wszystko mam rozreguloeane przez tabletki. Raz nie mialam przez dwa miesiace a drugi raz po dwoch tygodniach juz przyszedl. Dlstego wiem ze jak spoznia mi sie tyle dni to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój 25 dzień cyklu. mam takie cycki jak ty. wielkie sutki gąbczaste i nabrzmiałe i mam małe żyłki. ale myślę że to na okres. zrobię test jeszcze koło 8 albo 10. anka wątek żyje i ma się dobrze. ten kto chce zmienić wątek na inny może się pożegnać z nami i przejść do zaciążonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaspiryna dopisz się do tabelki jeśli masz ochotę :-) serdecznie gratuluję II kreseczek. pamiętaj że żeby dostać becikowe to trzeba iść do lekarza do 9 tygodnia. myślę że to wiesz ale jak by co to przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy zauważyłyście zmienione piersi?? Bo u mnie jest już 5 dzień po owulacji i nie ma żadnych zmian więc obawiam się, że niestety się nie udało. W pierwszej ciąży bardzo szybko zmieniły się a teraz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! USG było dziś a nie wczoraj pomylily mi się daty ;) prawie się popkakalam jak zobaczyła serduszko wszystko jest ok wdl USG 6 tydz 5 dn . termin 22.09.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Kunegunda ale super, mam nadzieję że w piątek tez będę tak szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunegunda123 serdecznie gratuluję :-) pierwsze serduszko zaliczone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. miałam dziś wizytę u ginekologa. zrobiłam mi usg i wszystko tam w porządku. jajniki ok, macica też. dała mi skierowanie na tsh i prolaktyne morfologie itp. ciąży przy usg nie widziała więc jej tam nie ma. zastanawiam się czy nie odłożyć macierzyństwa na parę miesięcy bo chcę zmienić mieszkanie ( teraz mam małe mieszkanko 35 metrowe na mały domek ) no i będę miała problem z dostaniem dobrego kredytu będąc w ciąży. więc chyba najpierw załatwię kwestie mieszkaniowe a później wezmę się za robienie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dita! Cześć dziewczyny! u mojego malucha bije serduszko więc jestem przeszczęśliwa :) rodzina została poinformowana - wszyscy zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Brałam kredyt w zaawansowanej ciąży. Składaliśmy wnioski w trzech bankach i żaden nie brał pod uwagę mojej ciąży, w każdym dostaliśmy pozytywną decyzję. Może wybierzcie się do doradcy kredytowego, który wyliczy Wam zdolność i podpowie w jakim banku macie szansę na kredyt na naprawdę dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Kunegunda, Olaboga, gratuluję bijących serduszek! Miniaaa - dobrze, że u ciebie na wizycie też wszystko ok :) Moja wizyta za 1,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzienka - do tej pory nie mam żadnych zmian w piersiach. Ani nie urosły, ani nie bolą, ani nie pojawiły się żyłki. Za to w pierwszej ciąży były zmienione już tydzień przed terminem spodziewanej miesiączki. Każda ciąża jest inna. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Albo i od razu całego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża usmiech.gif kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża usmiech.gif Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża usmiech.gif 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża usmiech.gif serotkaa-----------------33-------1------------------cią ża usmiech.gif Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąż a usmiech.gif Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_--------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015 Agnessss86------------28------------5--------------10.02. 20 15 Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 calanthee-------------29-----------2------------------7-0 2-2015 aaaspiryna------------33------------1-----------------ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
beta wyszła mi lekko ponad 1500, wizytę mam jednak na samym początku marca. Wg przelicznika to wychodzi ok 6 tydzień, a wg mojego rozeznania to raczej 3 tydzień. Jak to jest? Co do becikowego, to wyczytałam, że od 2015 roku becikowe nie przysługuje: - matka dziecka nie pozostawała pod opieką medyczną co najmniej od 10 tygodnia ciąży do porodu; - dochód na osobę w rodzinie przekracza kwotę 1.922,00 zł; Nasz dochód przekracza tą kwotę, więc mi się nie należy :( Stres mam przeogromny, czeka mnie duża praca aby jak najszybciej usamodzielnić mojego 3 latka. Poza tym mam nową super pracę i nie wiem jak powiem o ciąży (planuje dopiero w maju). Pozdrawiam i powodzenia pozostałym starającym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hej dawno nie pisalam bo jakos odeszlam od tematu posiadania drugiego bobo. Narazie synek choruje i zajelam sie doszczetnie nim. U mnie polowa cyklu wg wyliczen jutro owu wiec tylko przedwczoraj zadzialalismy i teraz bic cisza kilka dni bo nie mam sily. Doszlam do wniosku ze musze zgubic kilka kg wiec przymierzam sie do rozpoczecia przygody z chodakowska:) zobaczymy :) narazie znow mnie brzuch boli a dokladnie na dole rowno :( Gratulacje mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×