Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość gość
Bylam w 2 aptekach i testu nie mieli o czul 10 wiec mialan 20 ml i test nadal negat i pozostaje mi czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czułam w kościach wczoraj wieczorem że będziemy miały piątą zaciążoną w dniu dzisiejszym :-) zazdroszczę Wam i nie będę się z tym kryć... chętnie przyjmiemy nowe koleżanki bo nie zaciążonych jest tu jak na lekarstwo i mam wrażenie że zostałam już sama ( wiem wiem, jest nas więcej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia nie tylko ty jestes csama masz mnie... tak bywa ze jak zaciazone to nie musza sie udzielac bez obrazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo to trzeba silną grupę próbującą zewrzeć i będziemy dalej walczyć :-) i wspierać oczywiście ten którym się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2011
to i ja moze dołacze? tez staramy sie o drugiego dzidziusia, pierwszy cykl staran ale chyba nie udany bo mimo ze misiaczka spoznia sie kilka dni to testy nie pokazywały nic... a niestety po dwoch latach brania tabletek wszystko jest jeszcze nie uregulowane... gratuluje zaciazonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobre podejscue minia .. Mamcia ja do okresu mam czas do czw a dwa testy neg test o czul 25 ml jak jestes po terminie moze cos sie pokaze na tescie takze nie jestes sama jak nie ten miesiac to nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2011
no ja jakos wielkiego parcia nie mam na ta ciaze, ale nie ukrywam ze troszke zawiedziona jestem bo z pierwszym synkiem udało sie w pierwszym cyklu i wydawało mi sie ze teraz bedzie tak samo,ale coz ja poki co podchodze na luzie- wiecej staranek przed nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamcia czlowiek nie mysli o ciazy o staraniach a jak co do czego test negat to zdokowany i rozczarowany ja cos czuje ze po cc od razu nie zaciaze bede musiala niezle sie nameczyc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2011
a co ma cc do ciazy? no masz racje bo jak wyszedł test to bylam smutna przez caly dzien ale staram sie jakos sobie to tłumaczyc,ale tak jak mowie ja nie mam duzego parcia na ta ciaze, kiedy wyjdzie to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej cięcie cesarskie nie wpływa na możliwości zajścia. to raczej samo planowanie nas blokuje.też miałam cesarkę. ja też jestem mamą z 2011 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peemosewert1987zrdut
Ja rowniez pracuje. To bedziemy szly leb w leb hehe bo ja tez dzis 1 dc wiec staranka za jakies 2 tyg. Tez uzywam testow owu, jak i przy pierwszym dziecku. Aczkolwiek on od poczatku na usg byl o tydzien starszy, i tak tez sie urodzil dokladnie tydzien przed terminem, chov skurcze mialam juz 4 dni przed porodem horror, ale juz marze o drugim razie hehe Mysle jeszcze o wiesiolku moze bede brala w tym cyklu, z mierzeniem tempki wiem ze nie dam rady byc systematyczna. Ustale sobie wizyte u gin jakos przed przewidywana owulka moze mi potwierdzi owulacje chociaz i bede spokojniejsza ze wsio ok Jasne http://min.do/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe ze nie ma wplywu ja jestem mama z 2013 ale po porodzie cykle mialam 45-60 dniowe a odkad biore castagnus unormowaly mi sie no i przy 1 ciazy dzieki tym zaszlam w 1 cyklu ciazy i tez teraz biore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scobnovenhost1974daspn
Witajcie, ja będę się starać od kolejnego cyklu. Synek ma rok, a ja dwa miesiące temu poroniłam, trzeba 3 cykle odczekać. Czekam na @ 20.01 i zaczynam starania. Dodam, ze obie ciąże w pierwszych cyklach... Jasne http://schad.es/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe ze nie ma wplywu ja jestem mama z 2013 ale po porodzie cykle mialam 45-60 dniowe a odkad biore castagnus unormowaly mi sie no i przy 1 ciazy dzieki tym zaszlam w 1 cyklu ciazy i tez teraz biore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwa86
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża usmiech.gif kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża usmiech.gif Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża usmiech.gif 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża usmiech.gif Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_--------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015 Agnessss86------------28------------5--------------10.02. 20 15 Milena8889 - ------- 26 -------------4 ----------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? pigwa86---------------28------------1-------------------11.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam calanthee, ja tez jestem nowa, bo dopiero od 2 dni:) Dziewczyny ktora z was robi testy owu?Zrobilam juz 4 testy owulka teoretycznie powinna byc ale kreski sa strasznie blade na opakiwaniu napisali ze test jest w takiej sytuacji negatywny.....jak to bylo u was?mialyscie grube krechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Dziewczyny serdecznie dziękuję Wam wszystkim za gratulacje! Powoli oswajam się z myślą, że będzie dzidziuś.. Trzymam mocno za Was kciuki, nie odpuszczajcie i działajcie - przecież starania są bardzo przyjemne :) Kto będzie miał numerek 6? :) x słyszałam kiedyś o sposobie dla niecierpliwych, że aby test szybciej wyszedł można zagęścić mocz, czyli po prostu go odparować :) Tylko nie na gazie broń boże, bo się hormon zniszczy, ale tak na kaloryferze albo przy farelce w płaskim naczyniu można :) Jak się odparuje połowę to wtedy stężenie hormonu w tym odparowanym moczu wzrasta dwukrotnie. W organizmie ciężarnej HCG podwaja się co dwie doby. Czyli odparowując połowę objętości próbki uzyskujemy efekt taki, jakbyśmy zrobiły test dwa dni później... Nie wiem, nie stosowałam tej metody, jakoś siedzenie w oparach własnych sikow mnie nie przekonuje, no ale metoda z punktu widzenia chemii i analityki jest logiczna. No z tym że i tak test pokaże dwie kreski tylko wtedy, gdy już jakieś HCG w moczu jest, czyli po implantacji, na pewno nie wcześniej niż tydzień po owulacji. x co do testów owulacyjnych - stosowałam i polecam. U mnie była kilka dni pod rząd blada kreska. Już myślałam, że może w ogóle nie będę miała owulacji, bo 14dzień cyklu minął a test wciąż negatywny. Az tu nagle 15 dnia cyklu krecha byłą gruba i ciemna. Wzrost temperatury 1,5 doby od testu potwierdził wystąpienie owulacji.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis zwariuje od wczoeaj bola ni podbrzusze i zoladek myslakam ze zwymiotuje mam skurcze zoladka rozumiem co niemowlaki czuja jak baka nie moga puscic mialam to samo dzis.. masakra a jak okresu nie mato nie ale sluz przezroczysty lepki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serotka sposób z odparowaniem moczu mega ale ja chyba bym wolała poczekać no następnego dnia rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym wolala odczekac czy ktoś robil testy po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Ja też stosuję testy owu.. Jak miałam owulkę to testowa krecha była mocniejsza od kontrolnej :) Xxx Anka a gdzie kupowałaś te bobo test duo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka podnioslas mi na duchu... ja dzis i jutro @ i czekam...juz msm urojenia dwa razy chcialo mi sie wymiotowac dzis i wczoraj cos kawa mi nie smakowala ale pilam na przymus i czuje bole brzucha jakby kyos mnie piescia w brzuch uderzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole jak wam mija dzien ja w pravy od 5 i zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalina
Hej moge dolaczyc? Tez sie staramy, no ale o 1 dzieciatko ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agness dzis twoj dzien terminu daj znac jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthee
Witam wszystkie dziewczyny. Ja testy owulacyjne stosowałam rok temu i powiem Wam że pokazywały dwie piękne kreski a mimo to ciązy nie było. Teraz juz nie stosuje, im bardziej obserwuje śluz tym bardziej jest go mniej więc też przestałam. W marcu tamtego roku jak zaszłam w ciąże to nawet nie wiem kiedy, bo po roku niepowodzen odpuscilam z mężem, koleżanki moje co się nie starały obydwie zaciążyły jakos tak przypadkiem wiec zdolowana oddałam im część ubrań po moim dziecku, reszte oddalam kuzynkom i powiedzialam dosc schizowania, a za dwa tygodnie bardzo bolaly mnie dziąsła i dostałam pokrzywki dziwnej, przed terminem okresu zrobilam test, chyba w środe a @ na poniedzialek miala byc i wyszly dwie kreski, bylam w szoku. Ale to szczescie trwało tylko kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthee
prawda jest to ze lepiej jest odpuscic i nie myslec tylko jak to zrobic. Przez ostatnie miesiące odpuscilam bo nie chcialam dziecka tak szybko po poronieniu ale teraz znów dopadł mnie tzw. szał macicy:):) A jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthee
Dopisze się do tabelki bo pewnie trochę tu z Wami pobędę. Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża usmiech.gif kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża usmiech.gif Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża usmiech.gif 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża usmiech.gif Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_--------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015 Agnessss86------------28------------5--------------10.02. 20 15 Milena8889 - ------- 26 -------------4 ----------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 calanthee-------------29-----------2------------------7-02-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×