Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Jestem właśnie w trasie i ledwo siedzę...o losie jak mnie mdli.... A tak mnie kluje w lewej pachwinie ze aż noga mi dretwieje.... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Aniu to może zrób testa :-) Bombka przykro mi. Wyrazy współczucia dla koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Anka anka rob testa: ):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem dopiero w 23 dc wiec jeszcze trochę do testu, poza tym nie wiem czy okres będzie po 28 dniach czy po 31 jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze za wcześnie. Ale jak zrobisz to się odrazu pochwal ja trzymam wszystkie kciuki aby się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Hej dziewczyny Anka mozesz miec tez owulacyjne tak jak pisze dzieczyny, ja jakbym nie to ze zrobila test owu,to bym myslala ze nie wiem co jesz ze mna,bo 20 dc cyklu nie umialam siedziec i chodzic z bolu,tak bolaly mnie wnetrznosci(mam na mysli jakniki i dol brzucha), a niby powinnam miec moezy 14-16 dc. No ale na ciaze tez moze byc:-) oby to drugie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Ogólnie to czyje się jakbym zaraz miała dostać okresu.... W ogóle to rano jak wstałam to bołało mnie w lewym boku jakby jajnik, pachwina czy tam coś innego. Od rana mam mega zgage ale to raczej żaden objaw ciązy hehehe mimo że ja w pierwszej ciązy miałam zgage 7 miesięcy!!!!! jak mi się zaczeła w 2 miesiącu tak skończyła 2 dni po porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Ja też tak jakoś zgage miałam.a najgorsze że nic nie pomagało :-( No to czekam z niecierpliwościa aż przetestujesz. Mam nadzieje że ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Matko ja tet mialam okropna zgage :-/ Tabletki na nia jadlam jak cukierki,siemie tez pilam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na zgage to gryzłam migdały, ja jej miałam już dosyć ale mój mąz tak samo bo jak ja nie mogłam spac to on też :) co do testowania to najwcześniej za 4 dni bo wtedy bedzie 28 dc, nie ma co szaleć wczesniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka to ta koleżanka, o której pisałaś na początku wątku??? Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej iza nie to inna. Tamta to trzyma się dzielnie juz chyba z 27 to jej leci i Bartus rozpycha się ze hej. Ja od dwóch dni biorę bromek i tak mnie cycki bola ze hej żył pełno widać na nich w brzuchu się przelewa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
A mnie zgaga nie ominęła i pilam literami zimne mleko: ):) ulga niesamowita:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Mnie to kwady zalewaly normalnie :-/ Tak mi sie chcialo chipsy pikantne,i raz kilka zjadlam,to takich atakow zoladka dostalam,myslalam ze sie przekrece :-D niezle co hahahaha i tyle bylo z chipsow. Tylko patrzylam na nie.hahaha ogolnie moze raz w roku jem je,ake w ciazy,to jakbym uzalezniona byla tak mi sie ich chcialo,ale niestety,nie bylo mi dane ich jesc :-D Ja tez narazie idkladam do sierpnia ,staranka,jesli cos wyjdzie po dridze ,to bedzie super. Potrzebuje sie wyluzowac i przestac sie skupiac,bo do glowy dostaje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za noc!!!!! normalnie miałam takie wzdęcia i jakieś dziwne niestrawności, że normalnie budziło mnie to!!!! a do tego Córka wstała o 5:30!!!! dziś 25dc jeszcze 3 i może zatestuje, ale brzuch mnie boli jak na okres, w sumie w dwóch poprzednich ciążach też bolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka88
To chyba w powietrzu cos jest bo ja to samo. Wzdęcia, gazy, przelewanie w brzuchu itp. A dziś 6 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dzieczyny. Ja już po wizycie. Fasoleczka ma 6 tyg. A co najgorsze czekają mnie 3 długie tygodnie niepewności bo nie był widać zarodka. Gin powiedziała że za 3 tyg powinno juz ładnie widać. Ania pytałam o coś na podtrzymanie. Ale powiedziała że jak zaczęłabym krawić to dopiero bo sa bie potrzebne... A ja poprostu chyba oszaleje z tel niepewności :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Spokojnie,bedzie dobrze,ja jak bylam poczatek 5 tyg.tylko pecherzyk widzial i powiedzial,ze cos tam sie dzieje,ale mam przyjsc za 4 tyg.wted bedzie wiadomo,w sumi nie powiedzial,ze jeatem w ciazy, chyba wlasnie przez to,ze zarodka nie widzial jeszcze:-/ Na szczescie te moj zarodeczek ;-) lata wlasnie po Domu i spac nie chce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 26 dc, zrobiłam test bo wieczorem idziemy na impreze i dla świętego spokoju i sumienia zrobiłam go...oczywiście negatywny więc mogę spokojnie poimprezować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ewelina suuuper: )nie stresuj się: ) Ani u to baw się dobrze. U nas tez dziś święto bo mamy 2 urodziny synka: ) syn wstal 7.26 a poszedl spac 21.48 bez drzemki non stop w biegu. Dostal jeden ale drogi prezent a mianowicie samochod lambo za 6 stow. Ale odziwo boi sie go tzn wsiasc ;) a do prawdziwego az sie trzesie. AAaa nio i duzy drugi straz pozarna :) to juz rozbombardowal drabine :):). U mnie 7 dc i wlasnie maz usnal po przytulakach po pijaku :):):) a tak jest najlepiej :):):) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28dc brak okresu, brak testu (zapomniałam kupić) ale podbrzusze to mnie boli jakbym już miała okres w pełni....nawet w nocy mi dokuczał i spać nie mogłam... jak dzis albo jutro nie dostanę to rozniose cały dom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny :-) Bombka no to męża wymęczyłaś he he :-) Aniu powtórz testa:-) A u mnie moja kochana córcia zaczeła wkońcu załatwiać się na nocnik :-) Jeszcze zdarzają się " wpadki" ale nie często :-) A ja no cóż cycki jak kamienie i nudności jak przy grypie żołądkowej :-) Ale dobrze że są te objawy bo tak to bym zwariowała z tej niepewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ewelina a ile twoja corcia ma lat? No mój dwulatek wchodzi w etap ściągania pampka i załatwia się tam gdzie może się schować i tam gdzie się nie domyslilabym ze może wejść i się załatwić. Na nocniku siedzi 5 minut i susza a zejszie stanie obok i lulululu:( juz nawet maz sika przy nim to się tylko patrzy i śmieje. Nawet do kubeczka próbowałam go nauczyć sikac ale to groziło tym ze będzie wypijał co nasika: ). Eh.....ten mój syn: ) moje życie bez niego straciło by sens: ):):) Ani u super to masz szanse czekam na wieści: ):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka skończyła 2 lata w maju i tez zaczełam ją odzwyczajać od pampersów...ale po godzinie skończyły mi sie już majteczki..... Najgorsze jest to, że ona robiać siku nawet na sekunde nie przestaje robić tego co aktualnie robi....i w taki oto sposób zasikała np wózek.... w marcu już wołała siku i zakładałam jej tylko prakrycznie na noc pampersa ale dostała jelitówki i pampersy wróciły.... xxx co do ciąży to mało prawdopodobne zeby byłą, mam mega wk***a własnie jak przed okresem a dodatkowo pochłaniam tony słodyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia ma 2lata i 4 miesiące. Zaczelam ja juz wczesniej uczyc ale gdzieś nie chcaiała załapać. Ale akurat na weeken przyjechała do nas męża bratowa z 2 dzieci które już sie załatwiają na nocnik i chyna nie chciała być gorsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Aj dziewczyny ja już mam dosyć :/ dziś 34 dc okresu brak codziennie ból brzucha jakbym już miała dostać ból piersi i codziennie nic :( a już bym chciała dostać bo wszystko sie opuźnia w czasie leki kupione ale zacząć brać mam od 3dc a tu dupa nie ma okresu. Test robiłam 29dc bo myślałam że może mimo iż lekarz mówił że brakj dominującego pęcherzyka to może się udało lecz jedna kreska i bdlatego jestem zła bo wszystko sie przeciąga :( jak nigdy czekam z niecierpliwością na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Kupiłam test ale czuje ze nic z tego nie będzie. Mam tylko objawy "okresowe " no może poza zawrotami głowy. Zrobię ten test jutro, akurat będzie to 29 dc i zobaczymy, ale na 90% wiem ze w ciąży nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Ania to czekamy na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Oj anka to będą jaja jak się uda.....następny krok to kolektura i 6 w totka :d czekan na 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×