Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

ja od 17lipca rowniez urlop wiec jesli sie teraz nie udalo to akurat kolejne proby beda na urlopie wiec moze beda bardziej owocne kiedy bede odpoczywala :) tylko nie bede miala 100% pewnosci czy jest pecherzyk bo nie zdarze pojawic sie u gina ale licze ze jesli teraz clostilbegyt pomogl to i przy drugiej probie pomoze :) bombka nie martw sie wyglada na to ze wyniki nie sa zle :) i tak jak przeczuwalam jedna kreska :( ostatnia proba podczas urlopu jesli nie wyjdzie daje sobie spokoj corcia bedzie musiala byc jedynaczka bo juz nie daje rady psychicznie za duzo mnie to kosztuje zdrowia :( jeszcze teraz jestem w pracy musze robic dobra mine trzeba sie usmiechac kiedy lzy same naplywaja do oczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Niestety tak jest :(. U mnie w sobote 4 dc skoncxyla sie @ 5 dc mialam tylkosluz zabarwiony leciutko i zaszaleliy z mezem a dzis 6 dzien cyklu i tak mnie biegunka przegonila i teraz siedze cos mi mokro sie zrobilo i bach......puscilam plame na przescieradlo z krwi ciemnoczerwonej......co jest ? Dobrze ze za tydzien mam wizyte a ktora wie co to moze byc? Moze to moj miesniak sie odzywa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Musialysmy przerwać wakacje bo zmarł mój sąsiad, bliski człowiek dla naszej rodziny. Jeszcze dzien przed wyjazdem z nim rozmawiałam... W lutym dowiedział się że ma raka... Miał 9! dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wspolczuje: (. U mnie tez zawirowania. Wujek trafil do szpitala po czym zniknal podobno wypisal sie na zadanie a do domu nie wrocil i co po zgloszeniu sprawy w tv zreszta co ja uczynilam wujek znalazl sie na tym samym oddziale w tym samym szpitalu.....ciekawe prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej Dziewczyny troche mnie nie było. W ten piątek mam wizytę i zobaczymy jak tam moja pchełka czy te leki pomogły. Wczoraj podczas kapieli pare razy nacisnełam na pierś i wypłyneło z niej coś białego. Czy to możliwe aby to była siara??? To dopiero 10t5d także wydaje mi się że raczej nie. A wy jak myślicie miała któraś z was podobnie ?? Anka Bombka co tam u was ?? Współczuję straty bliskiego sąsiada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
ooo wreszcie kafe działa. Ten płyn z piersi to raczej skutek buzowania hormonów niż siara. Ja dziś mam 31dc i jutro wybieram sie do ginekologa, pierwszy raz na NFZ. Chciałabym zeby przepisał mi jakieś hormony ale ciekawe czy na pierwszej wizycie przepisze. 18 sierpnia mam endokrynologa prywatnie i jakbym już miała jakies zbadane hormony to zawsze byłoby taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Wydaje mi się że powinien przepisać. Ale różnie bywa z tymi lekarzami. Ja już nie mogę doczekać się piątku bo w końcu przestanę się zamartwiać. W ten weekend to zwracałam jak kot po każdym posiłku. Także wydaje mi sie ze wszystko jest w porzadku. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ja właśnie siedze w kolejce u endokrynologa. Czekam na wynniki badan i zobaczymy co tam wyszlo. Dzis 14 dc jajniki mnie bola ze hej ale cykl stracony bo z mezem w tym miesiacu mamy alergie na siebie. Wogole sie nie dogadujemy. Ale juz lepiej :) w niedziele wyjezdzam na tydzien odstresowac sie maz zostaje w domu bo musi do pracy wiec odpoczniemy od siebie :):(. To ktora teraz testuuje? Nio i ktora rodzi? Bo jakos juz niedlugo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, która testuje? Ja rodzę teoretycznie za 8 tyg a jak w praktyce będzie to nie wiem, bo mam ryzyko wcześniejszego porodu. W zeszłym tygodniu pomagała mi mama, więc trochę poleżałam a od pon mąż ma urlop to też odpocznę. Tylko ten tydzień muszę przetrwać a kurczę dziś znów mam skurcze i bóle krzyża, choć prawie nic takiego nie robię tylko z dzieckiem się bawię a to w domu a to na placu zabaw. Mój kochany M wziął na siebie wszystkie obowiązki domowe po pracy, jemu po tym tygodniu też się przyda ten urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
To super może dzidzia sierpniowa chce byc :). Ja po wizycie. Badania ok cukrzycy nie mam ale podwyzszona mam prolaktyne do 35 a norma do 26. Pani powiedziala ze nie moge zajsc w ciaze bo jestem zagruba. Mam schudnac i dopiero. Podejrzewa u mnie hiperprolaktynemi. Dostalam lek glukophage i mam pokazac sie za 3 msc. Szczerze w****il ja chyba ktos przede mna bo szczerze ale naublizala mi swoimi slowami ze syn tez taki tlusty itp a tak naprawde dbam o jedzenie synka i on ma prawidlowa wage. Zrazila mnie do siebie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka88
Zglupialam. Insuline na czczo mam 17.5 przy normie 2.6-24.9 czyli ok ? Insulina po 1 h wynosi 144.2 tu norm nie ma Insulina po 2h wynosi 60.1 tu normy nie ma Glukoza naczczo 87 przy normie 70-105 czyli ok? Glukoza po 1h wynosi 144 przy normie <180 I jest ok tak? Glukoza po 2h wynosi 122 przy normie <140 czyli jest ok tak? Zglupialam: / może któraś z was dziewuszki zna się na tym. Bo zdaniem pani dr mam cukrzycę: /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Pani dr na poczatku powiedziała ze cukrzycy nie ma a na koniec dodała ze może być utajoną. Ale czy moje wyniki skazują na jakakolwiek cukrzycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Byłam dziś u nowego ginekologa na nfz i powiem wam że dostałam badania o których nawet nie pomyślalam ze mogę dostać. Odpowiedziałam mu co.mi się przytrafiło co mnie niepokoi i dostałam karteczkę do badań. W domu sprawdziłam co oznaczają te skróty i jest tam na próby wątrobowe, na menopauze, na krzepliwosc krwi, jakieś jeszcze hormony i glukozę. Zobaczymy co Wyjdzie z tych badań, powiedział ze jak będzie trzeba to zrobi ich więcej a następna wizytę mam Za dwa tygodnie przed wizytą u endokrynologa wiec jak coś ten gin będzie działać to może odmowie tego endo. Xxxxx Bombka ja się nie znam ale wg mnie nie masz cukrzycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej dziewczyny mogę dołączyć? Widzę że tu bardzo płodny temat. Mam synka 2,5 roku. Staramy się o drugiego bobasa od zeszłego sierpnia. W tym roku 2 razy poronilam 1 raz sama się oczyscilam a za drugim razem łyzeczkowanie. Na szczęście jak się ma już jedno dziecko e domu to człowiek łatwiej dochodzi do siebie. Termin @ mam na 2 sierpnia ale mam nadzieję że już nie przyjdzie bo starania były. Podczytywalam was już od kilku dni i widzę że to temat dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula witaj, oczywiście że możesz dołaczyć. Współczuje z powodu poronień i to jeszcze 2 w jednym roku... Ja też poroniłam w marcu ale teraz zanim zajde w ciąże chce się przebadać żeby znów nic przykrego sie nie wydarzyło a jak już (nie daj Boże) się wydarzy żebym nie miałą do siebie pretensji że nie sprawdziłam "siebie" bo chyba wtedy bym nie przeżyła tego. Masz rację że jak się ma 2 latka w domu to po poronieniu jest łatwiej dość do siebie. xxxxxx Ja dostałam okres...33dc.... Akurat za dwa tygodnie bede u gina już z wynikami badań to może zobaczy czy tam jakiś pęchęrzyk sobie rośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Jak w tym cyklu się nie uda to IDE się badać wzdłuż i wszerz. Ale mam nadzieję nie bedzie potrzeby bo nie lubię siedzieć w kolejkach. Za pierwszym razem udało się przy pierwszym podejściu a teraz tyle czasu. Przerwa po poronieniu też dala dużo bo teraz mamy większy zapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed pierwsza i druga ciąża mialam cykle 29 dniowe i obie ciaze "zrobione" w pierwszym cyklu. Teraz po poronieniu mam cykle 32-44 dniowe i nawet ciezko mi ustalic owu kiedy bedzie bo yakie to wszystko rozregulowane. Ja dostałam takie badania że nawet sie nie spodziewałam i to na kase chorych a chodzilam prywatnie to po poronieniu nawet usg mi nie zrobili....-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja przed pierwszą ciąża miałam 28 dni i mogłam zegarek wg cyklu ustawiać. Potem karmilam piersią i 19 miesięcy bez okresu. PozNiej cykle 25-30 dni a teraz po poronieniu raz 28 i raz 27. A co do badań to wiele zależy od lekarza bo ją wcześniej chodzilam prywatnie do położnika to on przed bijącym serduszkiem w ogóle nie uznaje że to ciąża. Później trafilam do super lekarza na NFZ i całkiem inne podejście. Dla niego ciąża to już samo staranie i trzeba się odpowiednio do tego przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam piersią rok a okres dostałam już po 4 miesiacach od porodu... i od razu był regularny a teraz to masakra jakas. Paula jeden dzień w to czy w tamto to nie jest rozregulowany okres... Ja zawsze chodziłam do ginekologow prywatnie ale wczoraj byłam pierwszy raz na nfz i jest mile zaskoczona bo mimo ze badania sa na kase chorych to dostałam ich wiecej niz u prywatnego za które płaciłabym nie małe pieniadze. I jak zajde w ciaze to chyba tez na poczatku bede chodzic do niego na nfz bo panie go bardzo chwalily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka a ile waży twój synek? I ty ile wazysz?ile masz wzrostu,ze pani dr tak Ci nawrzucala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie się teraz cieszę że wróciły do normy sprzed pierwszej ciąży. Największe wariacje były po odstawieniu od cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj paula.Współczuje poronień:-( Ja poroniłam w lutym a zaszłam ponownie w maju. Teraz ciążę mam niestety zagrożoną:-(. Dziewczyny dziś mam wizyte u gin i tak się boję że usłyszę słowa których niechciałabym usłyszeć że aż mnie żołądek boli. Mój M jedzie ze mną bo sama bym chyba nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
To trzymam kciuki za dobre wieści ewelina. Ja czekam na @ a najlepiej na jej brak. Na 12 mam wizytę u gin, i wtedy albo pęcherzyk albo stos badań. Ewelina a w którym tyg jesteś? Napisz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piccola 11
Hej dziewczyny, długo się nie odzywalam, byłam na wakacjach :)poprzedni cykl nieudany ale i starań mało było, mam nadzieję że ten cykl będzie owocny :)@ ma przyjść 30.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula013 to może razem zatestujemy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
U mnie @ na 2 więc mamy termin testowania blisko. Ale wolę nie testować przed bo to aby nerwy niepotrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piccola 11
Paula a jak się czujesz? Jakoś inaczej? Mnie trochę brzuch pobolewa po lewej stronie i nic poza tym, w sumie jak co miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja na razie nie widzę u siebie żadnych zmian. Ale to jeszcze za wcześnie. Przy pierwszym poronieniu miałam bóle brzucha już od samej owulacji ale przy pierwszej ciąży i trzeciej objawy pojawiły się dopiero 5-6 tydzień. W pierwszej ciąży miałam wrażenie cały czas że przyjdzie @. Zobaczymy za kilka dni co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×