Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość BettyQ
Ja też byłabym w trzeciej (poroniłam :/ ). Ja w każdej ciąży nie czułam, że jestem, a było. Także nigdy nie wiadomo, będę trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ojej: (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień miałam badzo skąpy brązowy śluz, taki tylko przy podcieraniu. Jak jutro rano nie bedzie okresu to zatestuje. Jak mała zaśnie to ide z meżęm spędzać miły wieczór przy piwku bo już mu zapowiedziałąm, że jak sie uda to przez 3 miesiace nie dam sie dotknac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Może to krwawienie implantacyjne :) Trzymam kciuki za ten cykl dziewczyny. Ja jutro lecę na glukozę blee. A za tydzień wizyta, i badanie połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Anka nio i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny a śluz jest bardziej czerwony niz wczoraj. Nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Szkoda. U mnie tez bedzie dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula oj jak ja rozumiem że obciążenie glukoza jest blee. U mnie udało się je zrobić za trzecim podejściem bo strasznie po niej wymiotowalam. W ogóle.nie slodze jem malo słodyczy więc taka dawka glukozy to dla mnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Na szczęście pani w lab zrobiła mi lemoniadę z glukozy i jakoś poszło. Teraz czekam na drugie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam odpuścić do wiosny ale poszlam do apteki i kupiłam clo, tak bez zastanowienia jakbym kupowala apap.... wiec zostaje jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny..czy mam jakas szanse na ciaze ...gdy do stosunku doszlo 9 i 10 dnia cyklu przy cyklach dlugosci 26-28- z przewaga 27? czyli stosunek ok 3-4 dni przed owu...raczej marnie to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Wszystko jest możliwe, koleżance nagle sfiksowal cykl prawdopodobnie od stresu i zaszła podczas @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kendra, mam komputer cyklu, ktorego uzywam juz od 3 lat :) i bol owulacyjny ( 13 dzien), dokladnie wtedy, gdy komputer pokazuje mi te "najbardziej plodne" dni tez tak mi sie wydaje, ze za wczesnie. No ale nigdy nie wiadomo ;) przykro mi, ze dostalas @. ale trzymam kciuki za kolejny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej. Ostatnio jakos bie mialam czasu sily zaglądać tutaj........ jakas niechęć mnie złapała do starań bo i tak nic nie wyjdzie. :(. Dzis u mnie 1dc dzwonie dzis zapisac sie do szpitala na diagnostykę.... mama nadzieje ze dostane sie choc ciezko mi bedzie zostawic syna na 2 dni: (:(:(:(:(:(:(. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 7dc, biore clo i czekam na owu...ale szczerze to jestem już tym zmęczona i nie chce mi sie....A testowanie wypada na 25.12 więc zbyt świątecznie.... W ogóle coś mnie pobiera i jade na jakiś specyfikach od przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ania szkoda ze sie nie udało. :-( Wiem że napewno jest ci już cieżko,Ale nie poddawaj się jeszcze walcz do końca. Bombka rozumiem cię że trudno zostawić ci synka w domu na te dwa dni ale warto przynajmniej porobisz badania i bedziesz wiedziała co i jak. Ja też strasznie przeżywam rozłąki z córką. U mnie już 30 tydz dzisiaj minął jeszcze 9 tyg i bedzie z nami Filip. Cesarka planowana gdzies od 4 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego rozstawania to mam znajomą ktora ma syna, ktory w grudniu konczy 2 lata a w styczniu idzie rodzic drugie dziecko które ma problemy z nerkami i już lekarz ja poinformował ze moze tak byc ze po porodzie dziecko bedzie miało od razu operacje i to dopiero jest masakra bo nie wie ile czasu bedzie w szpitalu. Ja po porodzie byłam z mała w szpitalu 9 dni wiec mam nadzieje że jak bede kiedys rodzic to wyjdziemy po 3 dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Niestety nie położę sie do szpitala bo brak miejsc mam probowac za miesiac: (. Ja po porodzie leżałam 2 dni po cc. Wstałam po 8 godzinach chyba a po 20 juz spacerowalam z synkiem po korytarzu i narazie wszystko ok po cc. Wiec cc sobie chwale. Ważne aby nie zablokować sie na bol po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przykro mi z powodu koleżanki. Takie maleństwo a już od razu operacja :-(. Ja z córcią leżałam 6 dni ze względu na żó£taczke a potem krwawienie z dróg rodych ze wzgledu na nadmiar hormonów. Też mam nadziej że tym razem uda nam sie wyjsc w ciagu 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio wlasnie: ( niestety......masakrak nasza służba zdrowia: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
U mnie nic ciekawego. Od kilku dni mam znow problem z ciśnieniem 142 na 88:(. Kręci sie we łbie i tyle. :( starania odłożone bo jakos bie mam weny na to. A u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 111
Hej Długo się nie odzywałam. Ostatnio chyba chwaląc się że jestem w ciąży. Niestety w 11 tygodniu pękł mi pęcherz plodowy i poronilam 25 października. Pobyt w szpitalu i lyzeczkowanie. Horror-nie życzę nikomu. Teraz w następnym cyklu zaczynamy od nowa starania choć jestem przerazona tym wszystkim. Nie wiem też czy coś nie nabroilismy z mezulkiem w tym cyklu. Niechcący skończył we mnie w 10czy 11dniu cyklu. Akurat po usg gdzie pecherzyk miał 20 mm i zaraz przed owu. Ups. Boli mnie brzuch od dwóch dni i schizuje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka0
Hej ! My z mężem przy pierwszym miesiącu starań o dziecko. Ja biorę ferti lady a mąż zwykły kwas foliowy . Jestem pełna nadziei i determinacji. Wierze , że będzie to dziewczynka ale wiadomo "oby zdrowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×