Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka88
Wszedzie gdzie dzwonie i pyt sie o monitoring to mowia ze nie ma takiego czegos w pakiecie. Zadzownie jeszcze do przychodni kolo mnie. A aniu powiedz mi co to ten clo? Jak od ginekologa ten lek dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Dzieki. Wiem ale to chwila slabosci. Zobaczymy co powie mi endokrynolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go dostałam, mimo że miałam owulację w każdym cyklu. Brałam od 3 dc. Na wzmocnienie jajeczek. Tylko że jeśli masz owulację, to musisz być pod kontrolą lekarza, jak to bierzesz, bo możesz wyhodować, np. 7 jajeczek ;) Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszym cyklu mialam monitoring czy clo nie za bardzo stymuluje i czy pecherzyki za bardzo i za szybko nie rosną. Kolejny cykl bez clo i nie bylo owulacji wiec teraz biore clo bez monitoringu ale moze kupie testy owulacyjne bo moze nastawienie mi sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wlasnie zadzwoniłam do mojej przychodni prywatnej i co 110 wizyta ginekolog i dodatkowo 110 zl usg czyli w sumie 220 zl za jeden monit. Jak mam do wykonania ze 4 to prawie 1000 zl. Masakra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do jakiegos prywatnego lekarza. Napewo jest taniej. Monitoring trwa 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Wow u nas wizyta z usg ok. 130 zł więc ta cena u ciebie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam w ciazy to wizyta z usg 120 zł cały monitoring 150 zł bez dodatkowych kosztów poszłam po recepte i poprosiłam o usg 50 zł Moja znajoma w Warszawie bedac w ciazy płaciła 150 zł wizyta + 120 usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio wlasnie takie ceny sa w warszawie. Znalazalm podobno dobrego ginekologa niedaleko mnie na nfz przyjmuje 3 dni w tyg i bez zapisów kto przyjdzie ten zostaje zbadany ale mam dzwonic w poniedzialek. Ciocia mi potwierdziła ze jest bardzo dobry. Starszy facet i jeszcze przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej mojej poprzedniej ginki przyjezdzała jedna pani z warszawy (100km) i przewaznie miałysmy wizyty tego samego dnia no i ona mowila ze jej sie to opłaca. Ja już raz przerabiałam lekarza na NFZ, co prawda tylko raz. Gdyby nie mój upór to bym nie wiedziała, że nie mam owu tylko brałabym tabletki anty, no i mięśniaka nie widział. Nie wszyscy są tacy sami oczywiście, ale tego też panie na poczekalni bardzo chwaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Zobaczymy co powie. W razie co jestem zapisana na 26.11.2015 do mojego od ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus225
bombka88 absolutnie nie piłam do Ciebie postem kochana..tylko ogólnie wiem że im bardziej się chce tym trudniem bo to nasza psychika szaleje..wiem co czujesz...mnie też piorun strzela jak dostaję @ zamiast widzieć 2 kreski na teście....ciężki temat a jak na dodatek hormony tarczycy też głupieją to potem ma się kryzys za kryzysem....niby tak łatwo zajść a jednak tak trudno....jak widać...życzę Ci z całego serduszka żeby się wszystko powiodło...za to u mnie w rodzinie małżeństwo które nie chce mieć dzieci właśnie będzie miało ( oboje nie chcą) i to mnie dodatkowo dobija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co tam dziewczęta slychać? Ja dzis 14 dc, musze kupić testy owulacyjne bo nawet nie wiem kiedy owu... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Dzis 16dc. Test owulacyjny pozytywny. Ciekawe czy dzis moj mąż będzie w dobrym humorze.... bo wczoraj nie był.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Anka zrob mu jakiś masaż, albo winko dla relaksu: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
U mnie dzialo sie:). Oczywiscie tego dnia ktorego dostalam @ ryczalam jak bóbr a maz mnie pocieszał. 10.11 bylam u endokrynologa. Trafiłam na mloda pani dr pokazałam wszelkie badania itp i pani dr zaproponowała mi pobyt w szpitalu na diagnostyce. Zrobia mi wszystkie z mozliwych badan pod ciążę. Włącznie ze wszelkimi hormonami płciowymi. Mam zgłosić sie jak dostane teraz @ czyli mam nadzieje 3.12.2015(meza urodziny). Dzis u mnie 7 dc zaczynam odczuwać śluz płodny ale podobno po wynikach i wywiadzie u mnie problem z owulacja wg tego co pani dr mi powiedziala. Jeżeli uda sir zajść teraz to mam sie cieszyc i diagnostykę przelozymu na przyszły rok a jezeli nie bede teraz w ciazy to 3.12 kładę sie do szpitala na 2 dni i wychodze z pelna diagnostyka i leczeniem pod ciążę. ...a co ciekawe wracam do szpitala znow na 2 dni 22 dc czyli jakis 2 dzien swiat. I co i 2016 zaczne od testow hahahah:):):) Ale widac światełko w tunelu: ):):) Po cieszyła mnie ze wiele kobiet ma ten sam problem i wkoncu sie udaje w niespełna rok taka średnia. :):):). Ale mam sie cieszyc narazie z synka: ):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka super, że sa jeszcze tacy lekarze. Masz szanse porobić sobie wszystkie badania. ja dzis mam test owu poztywny ale za to bardzo mało sluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej dziewczyny, ja byłam dzisiaj na wizycie prywatnej. Ostatnio co chwila miałam omdlenia i ciągle mi spada ciśnienie. Przy okazji wizyty do wiedziałam się ze będzie dziewczynka: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
http://zapodaj.net/2b4900a980a16.jpg.html to jest pozytywny czy negatywny test owulacyjny? Mam dzis 10 dc. Test Robiony o 13.00. Objawy na owulację mam takie ze piersi mnie trochę bola okolice sutków i śluzu wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka, to jest negatywny test. Musi być tak samo intensywna jak kontrolna lub mocniejsza. Każdy inny jest negatywny. Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie owulacja jest..a test owulacyjny pokazał grubą krechę w dniu kiedy nawet czułam ze jest...testy sa fajne ale nie powiem z jakiej firmy miałam te testy bo nie pamiętam. bombka powodzenia...ja dzisiaj mam owu ale nie wiem jak nastrój mojego małża..hehe...zobaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus tylko nie mow ze dziś trzeba bo nie bedzie chciał hehe wiem to z doswiadczenia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
cześć Dziewczyny, u mnie dziś się zaczął 8 tydzień, przy drugim dziecku szybciej czas leci... w zeszłym tygodniu prawie zlamalam nogę :) jutro wreszcie ide do lekarza, mam nadzieję, że okaże się, że wszystko jest w porzadku. od kilku dni mam mdłości... masakra, w. pierwszej ciąży mnie to ominęło, a teraz chyba nadrabiam. do kuchni prawie nie wchodzę, bo jakikolwiek zapach doprowadza mnie do szału. Jak radzikyscie sobie z mdłościami? bede wdzięczna za rady, bombka, Anus i Anka - trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka wiem...trza go podejść inteligentnie hehe...bo jak walniesz wprost to nic z tego...oj faceci...jak to moja kolezanka mówi: Bóg ich stworzył najpierw bo musiał zacząć od zera...ale kochamy ich przecież...jestem pełna optymizmu..szkoda tylko, że w moim przypadku z miesiąca na miesiąc nasilają się dolegliwości związane z endomteriozą ale dam radę!!!!słyszycie kobitki!!!dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane..ale miałam wczoraj romantyczny wieczór..ahh..ciekawe co z tego romantyzmu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 8 dni do testowania, ale jakoś czuje że nic z tego nie będzie (w ogóle nie miałam śluzu) i jakos sceptycznie do tego podchodze. Boli mnie coś podbrzusze ale jak mi okres spóźniał 2 tyg to wtedy miałąm wszystkie możliwe objawy ciązowe :) więc już jakoś nie wierze w te wcześniejsze dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×