Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

NO to kolejną koszmarną@ mam za sobą....kilka dni wyjętych z życiorysu...ehhhh....może w tym cyklu się uda..patrzę jak szwagierce brzuszek rośnie a mnie żal ściska...Anka 32 czy ja dobrze się tu wczytałam..czyżby się udało?? Jeśli tak to baardzooo się cieszę.Dawno nie zaglądałam więc mam tyły w rozmowach z Wami...mój synek trochę ostatnio wystawia moje nerwy na próby ale jakoś sobie radzę..chyba też sobie dzisiaj piwko otworzę...dopada mnie jakiś dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Anus to tak samo moj syn moje nerwy wystawia. A ile twój syn ma lat? Moj ma rowno za 3 dni 2.5 i tak chce nas w katy rozstawiac ale sie nie dajemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mi sie jeszcze nie udało.... dzis 15dc rano test owu negatywny nawet cienia drugiej nkreski nie było, ale robiłam drugi z godzine temu i była juz słaba kreska (robiłam nie dlatego że sie nakrecam, ale dlatego że kupiłam jakies taaaaakie wieeeelkie te testy ze az z ciekawości zrobiłam) Wczoraj z mężem wypilismy troche winka i przytulanki były :) xxxx Moja córka skonczyła 2,7 i tez rządzi w domu, a jak tatus był 2 tyg w domu to po tym urlopie to już w ogóle rozstawia wszystkich i wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole dzis byłam na zakupach swiatecznych i przyszalałam troche z kasa....mąż nie bedzie zadowolony.... ale juz mam wszystkie prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dopiero wczoraj 18dc miałam pozytywny test owulacyjny no i brak śluzu. W styczniu ide na badania (progesteron, prolaktyna, tarczyca itp) to może da mi coś na ten śluz bo suuucho strasznie. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta...ale mam doła..w piątek trafiłam do szpitala z zastojem w nerce..endometrioza się przypomina że jest i że będzie szkodzić..jak mi źle..widzę jak szanse na drugie dziecko nikną w oczach...i tak dziekuję Bogu że mam chociaż Eryka..w styczniu skończy 8 lat..a mnie czeka po świetach kolejny zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka88 mój jak miał 2 latka to też dawał czadu...oj ciężkie próby niemal jak przeciąganie liny..musiał sprawdzić na ile może sobie pozwolić. jakoś przetrwaliśmy ten okres konsekwentnie i spokojnie doszliśmy do ładu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Anus225 wspolczuje tego zastoju w nerce. Ania Bombka trzymam ciagle za was kciuki aby w koncu sie wam udało. Ja juz zaczynam 32 tydzień. W piatek miałam wizyte Filip waży już 2200 kg i ułożony jest główkowo ale do Cc nie ma znaczenia jak bedzie ułożony. Rozwiaznie bedzie 8.02 chyba że coś wczesniej sie wydarzy ale mam nadzieje ze Maly poczeka do 08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no i co tam dziewczeta słychać? Ja czekam na termin @ ktory wypada na 25-26.12 i powiem wam ze to idealny cazs gdyż nawet nie mam czasu żeby wsłuchiwać się w sibie i wmawiać sobie objawy ado tego mała mi choruje i nie spimy po nocach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej ;) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiedzie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :) link: http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka współczuje u mnie tez choroba ale ospa chrześnica ma od dwóch dni i czekam kiedy syna dopadnie;/. syn wczoraj miał w nocy 38.1 i co chwile mama pi czyli pić mama auto mama nyna itd. dobrze, że w pracy chociaż obrobiona jestem :). dziś u mnie 16 dc i zrobiła testa owulacyjnego ale negatyw. nie mam czasu jakos w tym cyklu doszukiwać się objawów ciąży ale działać działamy :). buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to najgorsze jest to, że mała nie chce przyjmować leków. Jak uda mi się przemycić w piciu to wypije ale jeden syrop jest tak ohydny ze czuc go we wszystkim no i wypić nie chce. My już ospe mamy za sobą, miała 2 lata i 2 miesiace jak złapała od kogoś i lekko przechodziła tzn miała 2 doby goraczkę ale miała 4 duze krosty i takie malutkie jakby wysypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Od dolu 16 potem wczorajszy 17 a ten na gorze dzisiejszy 18 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka jak tam? mnie dzis strasznie bola jajniki, ale nie to kłucie tylko taki ciagły ból, jak byłam w kościele to tak mi sie zakreciło w głowie ze gdybym nie stala miedzy ławkami to bym upadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
A ok. Dom wysprzatany spacer zaliczony choinka ubrana i siedze wreszcie i odpoczywam jesli chodzi o moje testy to dzis zupelnie bledszy niż wczorajszy. Jeszcze pozniej zrobiłam jeden i zbkw ciemny prawie koloru kontrolnej. Z synem robilam testy owu i mi bardzo slabo wyszly te testy a w tym samym cyklu zaszłam. Ogolnie troche cycki mnie bola nio i wysyłana syfami jestem i od czasu do czasu czuje jajniki. Zobaczymy w kazdym badz razie za liczyliśmy sie wczoraj: ):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Mojej znajomej tez nie wychodzily testy a zaszla w ciaze takze spokojnie dzialaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
A ja dopiero teraz zjazylam ze ten test niby pozytywny wyszedl mi dokladnie w kalendarzy elektroniczny czyli dzien owulacji. :):). Pierwszy raz tak mi wyraznie wyszedl. Dzis mam jakies wzdęcia bleee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie zerwe z fotela albo podniose szybko mała to tak mnie zarywa w jajniku ze az mnie skreca z bolu... do tego mam takiego W/k/u/r/w/a ze musze sie powstrzymywac zeby na mała nie krzyczeć... w sobote testuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej dziewczyny trzymam kciuki za grudniowe testowanie. U mnie 25 tydzień i robi się coraz ciężej. Z okazji świat chciałabym wam zyczyc wszystkiego co najlepsze, zdrowia i spokojnie spędzonych świat w gronie rodzinnym. No i dwóch kreseczek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Paula dziekuje mam nadzieje ze jakos uda mi sie te dwie kreski zobaczyc. Ja Tobie i kazdej z osobna zycze duzo zdrowia bo to najważniejsze... duzo prawidłowych cykli, dogafywanie sie z partnerami:). Pociechy z dzieciaków: ). Nio i duzo pieniedzy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny też chciałabym wam życzyć dużo Zdrowia, Szczęścia, Miłości i abyście kolejne święta spedziły już w zwiekszonym gronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Oj tak oj tak taki ch życzeń wiecej: ):):):) zdrówka: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś okresu.... w styczniu ide do ginki niech mi da na badania, może cośb tam mi sie popieprzyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra balwanera
Przykro mi. U mnie też kiepsko. Dziś jest 31 dc czyli jeden dzień po terminie a @ nie ma. Wczoraj brzuch bolał, jakbym zaraz miała dostać a tu nic. Do tego doszły klucia podbrzusza. A dzis nic nie boli tylko czasem kluje. Zrobiłam test godzinę temu ale negatywny. Wygląda na to że okres mi się zatrzymał. Tego mi jeszcze do szczęścia brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
U mnie co prawda dzis 27 dc ale wczoraj już z Nir mialam luteiny i polasilam sie o wykonanie testu bo jakby byl wynik na plus to kolezanki po dupka bym leciała ale dupa lada 1 krecha: (. Zamówiłam sobie juz 50 testow owu w styczniu do lekarza po @ i zaczynamy badania od nowa:(. 2016 musi byc ten rok: ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×