Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość Paula013
Hej dziewczyny co u was. U mnie 7 dni do @ już zaczął się okres maniakalno - objawowy. Od rana pobolewa mnie podbrzusze i swedza sutki. Ciekawą jestem czy się udało.. Szkoda że to nie można tak ciach przytulanko i na następny dzien wiadomo. Chociaż dawniej to baby chyba jeszcze bardziej miały przerabane. Bo nam to jeszcze przed @ nieraz test wyskoczy a kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. Nie pisałam bo nie miałam kiedy mąż zabrał mnie na weeken na mazury :-) Z moją pchełką wszystko w porządku odklejenie się nie powiększyło nawet troszkę zmniejszyło ale jest krwiak. Gin powiedziała że albo się wchłonie i łożysko się zrośnie. Albo łożysko do końca ciąży bedzie takie jak teraz. Po za tym serduszko troszke za szybko bije ale 7 sierpnia ide na badania prenatalne i wszystkiego sie dowiem. Dostałam też zamiast duphastonu Luteine dopochwowo 100 mg do 16 tyg. No i zakaz współżycia :-( Ale juz sie nie Denerwuje bo wiem ze leki działaja:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej ewelina fajnie że wszystko w miarę ok i jeszcze trochę i będzie po strachu związanym.z poronieniami. U mnie jeszcze 5 dni do @ ale objawy ciazowe pełną para (pewno część we wyobraźni) bola mnie jajniki i ciągnie w pachwinach aż spać nie mogę. Zgaga od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie wiem czy to bedzie pocieszenie dla Ciebie ale ja zgage miałam 7 miesiecy w ciązy!!!! Coś okropnego!!!! Juz chyba wolałabym wymiotować przez tydzień niż miec prawie cała ciąze zgage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej Ania. Jeśli ma świadczyć i ciąży ta zgaga to niech już będzie. A u Ciebie jak tam? Badania już robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Ja mam lekarza dopiero za tydzień w srode wiec jeszcze mam czas, poza tym nie mam jak narazie bo moja córka śpi ostatnio do 10 a u mnie pobierają krew do 10, a muszę ją zabrać ze sobą bo nie mam z kim ją zostawić, może jutro się uda bo moja mama do nas może wpadnie rano i z nia zostanie. w ogóle jak wyniki wyjdą dobrze to zaczynamy starania już od przyszłego tygodnia i zobaczymy co nam z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
To trzymam kciuki za pozytywne wyniki. A jak tam wasze starsze dzieciaczki??? U nas ostatnio szał na synka sąsiadów. Mój młody cały czas siedzi i nawołuje pod drzwiami "Pantek chodź bawić z Olipem" i tak godzinami a Antek nie ma ochoty się bawić bo starszy i nie się nudzi. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
moja ma prawie 2 lata 3 mce i odkad skończyła 1,5 roku gada, gada, gada...non stop...pełnymi zdaniami, poprawną polszczyzną... czasami mówię jej żeby chociaż na godzinę zamilkła... :) dziś po południu dostała gorączki miała aż 39,4, dostała już 2 czopki i jak narazie jest ok, nawet zgłodniała i zażyczyła sobie lane kluski :) zobaczymy jak będzie w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Wspolczuje gorączki. Młody ma 2,5 roku i też nawija przez cały dzień. Tylko czasem gubi lub dodaje literki. Ja przez cały dzień slysze " mama co to jest" a jak idziemy miastem to trzeba nazwać każde auto po kolei. Pequota rozpoznaje z 200 metrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej szkoda że nic nie piszecie. Ja nie wytrzymała i oczywiście zatestowalam z czystej ciekawosci. Dziś 27 dzień cyklu i cień cienia ale jest. Mam nadzieję że już @ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Dziewczyny czy wiecie co moze oznaczac 4 dni po owulacji duzo mlecznego sluzu?? Jestem kolejny miesiac po clostilbegyt i teraz byl zastrzyk z pregnylu.... dzis pojawilo sie dosyc duzo tego sluzu i boje sie ze to oznaka nie powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Madzienka wydaje mi się że dużo śluzu to dobra oznaka. Ja też mam cały czas wrażenie że mam mokro. Dzisiaj miała przyjść @ ale jej nie ma za to od 2 dni pozytywne testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Paula to gratuluje :) forum pomaga szkoda ze ja nie mam takiego szczescia :( ciagle cos nie tak teraz caly czas leki i stymulacja jak na razie reaguje dobrze na leki ale caly czas nic... Lekarz martwi sie ze pi pierwszej cesarce mogly zatkac sie jajowody :( na droznosc chce mnie wyslac po 6 nieudanych cyklach bede starala sie przegadac go zeby nie czekal tak dlugo tylko juz dal skierowanie... Ja juz psychicznie nie daje rady za dlugo sie nie udaje... Dlatego jak tylko cos sie dzieje to od razu strach i dopatrywanie jakis kolwiek objawow... Teraz nic sie nie dzieje procz tego sluzu niby wyczytalam ze po pregnylu objawy nie zawsze sa test dopiero kolo 10 bo do 12-14 dni pregnyl utrzymuje sie w organizmie i falszuje wynik...wykoncze sie bo mam jakies przeczucie ze kolejny raz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
My się staralismy od zeszłego roku sierpnia. W 7 cyklu się udało ale poronilam 2 cykle później zowu i lyzeczkowaniem. Teraz minęły 2 cykle i znowu 2 kreseczki. Mam nadzieję że tym razem donosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo :) my staramy sie od lipca zeszlego roku tylko na poczatku bylam pod opieka nie kompetentnego lekarza teraz chodze do gina ktory zajmuje sie nieplodnoscia ale jak mowilam dalej proponuje starania pozniej droznosc ja postaram sie juz o to badanie... chce wiedziec co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
My się staralismy od zeszłego roku sierpnia. W 7 cyklu się udało ale poronilam 2 cykle później zowu i lyzeczkowaniem. Teraz minęły 2 cykle i znowu 2 kreseczki. Mam nadzieję że tym razem donosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja w pierwszej ciąży chodzilam do lekarza który wszystko miał gdzieś i w ogóle łaskę robił jak wypisał skierowanie na badania. Teraz mam super lekarza który zajmuje się także leczeniem nieplodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Hej dziewczyny, co za tydzien!!!! Mała najpierw dwa dni gorączki 29,5 później wywaliła ją ospa.... ja w czwartek w nocy 39,5 i angina ropna, 3 dni nic nie jadłam a dzis sie okazało że mam uczulenie na antybiotyk i dostałam grzybicy w buzi wiec pewnie tam na dole tez.... w ciagu 2 tygodni mam 4 antybiotyk i 230 zł wydane na leki na gardło... Jutro ide na krew bo w środe mam gina, moj lekarz ogólny powiedzial ze mimo tych antybiotyków mogę zrobic sobie badania a może zobaczy czy mam grzybice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u gina, okazało się ze nie mam owulacji.... Mam brać Clostilbegyt na wywołanie owulacji, mam nadzieję że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu clostilbegyt napewno pomoze nie martw sie :) mi po clostilbegyt bardzo ladnie pecherzyki rosna i pekaja tylko nadal nic sie nie udalo i jest podejrzenie niedroznosci jajowodow :( ale u Ciebie trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej. My wrocilismy z wczasow i dzis pierwszy dzien w pracy. Biorr glukopage jjz kilka dni i nic . @ nie ma a to juz 29 dc przytulan wogole nke bylo w tym miesiacu. Aniu u mnie tez brak owu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
U mnie dzisiaj beta 469.6 a w poniedziałek miałam 163.6. Urosła niesamowicie. Mam nadzieję że taki przyrost jest ok. Aniu trzymam kciuki zeby clo pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy mogłybyście mi pomóc przeanalizować mój wykres temperatur z tego cyklu przy staraniach o drugą dzidzię? Zależy mi na stwierdzeniu od kiedy należy liczyć drugą faze cyklu bo mi sie ta wiedza juz pokiełbasiła i nic juz nie wiem a nie wiem kiedy moznaby zatestowac (ja z tych niecierpliwych). Staramy sie 4 cykl i jak dotąd bez skutku. o synka staralismy sie 7 miesięcy.... http://enpr.pl/11097/10516805/g.png?time=1438863632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg wykresu owulację miałaś w 9 dc, więc od 10 dc licz drugą fazę cyklu. Na moje oko w 19 dc spadek temperatury może świadczyć o implantacji (ale nie musi), więc teoretycznie mogłabyś test robić już, ale marne szanse, że coś pokaże. Beta może być jeszcze na tyle niska, że test sikany nic nie pokaże. Ja bym zaczekała co najmniej do 14 dnia od owulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, czyli teoretycznie dobrze zaznaczyłam te linie? Bo cykle zwykle mam 27-29 dni ale ostatnio cos mi sie rozjechały te cykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zastanawia mnie pozytywny test owu później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka 111
Czyli test w niedzielę byłby ok i powinien już prawdę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Gdyby nie wczorajsze usg to nigdy bym nie powiedziała ze bie mam owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula! Gratuluję :) X Ewelina kiedy masz następną wizytę u lekarza? X Smerfetka, mnie się wydaje że jeśli po owulacji następuje spadek temperatury to oznacza to, że się nie udało. Ale ja nigdy nie mierzyłam temperatury, więc nie jestem wiarygodnym źródłem. X Dziewczyny, mąż miał urlop. Spędziliśmy 2 tygodnie w domku na odludziu. Było cudownie i bardzo odpoczęłam. Przez cały ten czas nie miałam w ogóle skurczy, jest więc nadzieja, że nic mi się tam bardziej nie skraca i że córka dotrwa do września :) w pt mam wizytę, więc zobaczymy co tam się dzieje. Mam tylko wrażenie że zamiast przytyć to schudłam przez te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×