Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość aaaga32
A ale tamte ciąże donosiłam do końca :) mam dwie wspaniałę córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
aaaga moja to w sumie 4 ciaza. Trzecia stracilam niestety :( ale mam 2 wspanialych dzieciakow coreczke 6 lat i synka 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starałam się 5 lat o dziecko. Moja ciąża jest z in vitro, z drugiego podejścia. Za pierwszym razem poroniłam. Za drugim razem też myślałam, że zaczęło się poronienie, bo zaczęłam krwawić w dniu spodziewanej miesiączki. Ale w klinice zrobili mi betę, potem zaliczyłam szpital i niespodzianka! Byłam pewna, że to już koniec, a jednak okazało się, że nie. Teraz siedzę jak na szpilkach od jednej wizyty do drugiej, boję się każdego dnia. Staram się myśleć pozytywnie, ale zawsze gdzieś z tyłu głowy są te wszystkie przykre chwile, które przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Współczuje wam tym przejść :). Bardzo się ciesze razem z wami :) ja mam dwie córeczki jedna ma 10 lat druga 5 tak mi się trafiało co 5 lat:) powiem wam szczerze że bardzo się ciesze z tej ciąży choć była to dla mnie prawdziwa niespodzianka :) ciesze się że znalazłam was na tym forum chociaż można z kimś poplotkować na po przeżywać miłe chwile:) pozdrawiam Was bardzo serdecznie i dziękuje za miłe przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny :) Jak tam samopoczucie z rana ? U mnei tak sobie, dopadly mnie od wczoraj mdlosci i tak sie mnie trzymaja, a myslalam ze w tej ciazy chociaz mnie to ominie :P Ktoras juz po wizycie u gina ? :) A moze ktoras ma dzisiaj juz w najblizsze dni ? :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie samopoczucie super ;:) ,ale martwi mnie to ,ze przestaly mnie piersi bolec nie mam jakis objawow typowych dla ciazy ,a tak to jest ok niedlugo ide sie szykowac do pracy ,poniewaz mam druga zmiane :) a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.okres ostatni mialam 27.11,dosc regularne co 26-28 dni.23.12-test negatywny,27.12 dwa testy pozytywne.beta hcg 5.01 3160.13.01 usg z widocznym pecherzem ale brak zarodka,za tydzien powtorka czyli wczoraj pecherzyk urosl ale dalej brak zarodka,wg OM wczoraj byl 7 tydz i 5 dni.ginekolog podejrzewa puste jajo lub duzo mlodszà ciàze.mialyscie podobnie.i okazywalo sie ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja nie mam pojecia jak jest w tym przypadku jak jest puste jajo ,zecze Ci z calego serca zeby maluszek sie pojawil albo moze mialas pozniej owulacje i dlatego nie ma jeszcze zarodka?. Wiesz.. ciezko mi powiedziec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie np juz w 6tyg i 4 dniu serduszko malenstwa bilo ... wiec nie mam pojecia jak to jest moze dziewczyny cos wiecej wiedza i sie wypowiedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp.wlasnie u mnie w poprzedniej ciázy tez juz w 6 tyg bilo serce a tu nawet zarodka nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
No u mnie no wedlug OM balam w 6 tyg i 3 dni i poszlam na usg i byl tylko sam pecherzyk, bez zarodka, poszlam za tydzien i byl juz zarodek z bijacym serduszkiem i mial 0,62 cm :) najpekniejszy widok na swiecie, tak samo sie wzruszylam jak przy moich poprzednich ciazach :) I wedlug usg byl to 6t i 3 dzien :) Wiec owulacja byla u mnie tydzien pozniej :P nie ma reguly :) wiec czekaj cierpliwie, zarodeczek moze sie jeszcze pojawic, lekarz powinien jeszcze raz skierowac cie na bete i po 48 pelnych h powtorzyc badanie, by zobaczyc jaki jest przrost, a powinien byc min 60 procent wiekszy, wtedy ciaza rozwija sie prawidlowo, bo jak jest pusty peczerzyk to beda rosnie wolniej, ale tez reguly nei ma takiej bo zdarzaly sie tez wyjatki :) Mam nadzieje, ze u ciebie bedzie dobrze i tez zobacysz niedlugo swoje malenstwo z bijacym serduszkiem :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
tak dla przypomnienia dzisiaj jest Dzien Babci a jutro Dziadka .P Trzeba podzwonic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki jak samopoczucie? Jakieś objawy? ? Dolegliwości? ELIZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej :) a u mnie jak zawsze piersi dokuczaja :P i mam mdlosci ale czasem i lekkie :) za to dzisiaj znowu sie poplakalam bez sensu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja znajoma
ja mam mdłości okropne,cały dzień :P nie wymiotuję,ale mam taką kulkę w gardle że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ogólnie bez większych rewolucji :) tyle że nie mogę pić kawy :). Dziś mam wizytę u lekarza troszkę się stresuję mam nadzieje że wszystko wyjdzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
aaaga napewno bedzie :P koniecznie daj nam znac po wizycie :) Ja jutro juz zyczynam 7 tc :) a wy dziewczyny ktory macie tc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
aaaga32 i jak tam po wizycie ? :) wszystko dobrze ? :) daj znac kochana, bo czekam tu z niecierpliwoscia :P A co z wami dziewczyny ? czemu sie nic nie odzywacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja cały tydzień pracuje wracam tak padnieta ze nawet laptopa nie otwieram tylko kąpiel i spać :) żadnych objawów nie mam oprocz ppobolewajacego podbrzusza .. trochę mi się przytylo :p a jak u was? ? Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Hej dziewczyny! Sorry, że się nie odzywałam. We wtorek trafiłam do szpitala, dziś dopiero mnie wypuścili. Musiałam się położyć, bo miałam plamienia. Okazało się, że to niewielki krwiak w macicy. Zwiększyli mi dawki leków i kazali się oszczędzać. Krwiak powinien się sam wchłonąć. Plamienia już wczoraj mi ustały, także jestem na dobrej drodze. Na szczęście z dzieckiem wszystko w porządku. Maluch ma 1,5 cm dł., serducho pięknie bije. Także teraz tylko leżę plackiem i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) ja po wizycie i wiecie co jestem rozczarowana. Miałaś racje Iwonka że 4 tydzień jeszcze za wcześnie na wizytę lekarz dziś mi to samo powiedział. Na usg nie było jeszcze nic widać:( niestety. Lekarz powiedział że widać że wszystko jest gotowe ( właśnie jest czas kiedy powinnam mieć końcówkę okresu, a wcale go w tym miesiącu nie miałam) ale dzidzi jeszcze nie było widać:( trochę mnie to zasmuciło. Kolejna wizyta za 10.02 wtedy już ma być wszystko pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej co słychać? Jak zdrowie? U mnie całkiem nieźle tylko czasami podbrzusze mnie zaboli , ale tłumacze sobie , że maleństwo się rozpychac zaczyna;) a jakie wasze plany na weekend są? ?? Ja cały weekend odpoczywam i leze do góry brzuchem tylko musze z pracy o 22 wyjść ..Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja od 2 dni leżę plackiem, czasami jeszcze mam lekko beżowe upławy, ale tłumaczę sobie to tym, że krwiak się oczyszcza. Biorę te same leki, które brałam w szpitalu. Leżę i czekam... Oby do dnia kontroli u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iztiogesgang1976wgyyc
a to była pierwsza próba z in vitro i sie udało ? gratuluje Jasne http://us9.co/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosioolek
Dziewczyny ja poszlam do innego lekarza bo poprzedni nie wzbudzal jakis zaufania... No i porwuerdzilo sie ze sa dwa maluchy, jeden troche mniejszy id drugiego i ten mniejszy ma dosc maly pecherzyk co dobrze nue wrozy;( poza tym tak jak Iwonka mam krwiaka choc nie krwawie. No i plackiem leze w lozku. 4 tygodnie. Za 2 tygodnie kolejne usg i zobaczymy czy sie wchlania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest wiecznie zimno :( poza tym dostalam skierowanie na badania i się lekko zdziwilam ze za badania wystawione przez lekarza NFZ muszę zaplacic ok 300zł, czy tylko mi sie wydaje że ich pogięlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 skierowania - na krew ,mocz,glukozę i WR mam za darmo, a drugie płatne mam na toxoplazmoze, HIV, HCV, różyczkę i coś tam jeszcze,ogólem 7 badań, i to właśnie te 7 badań tyle kosztuje,kosmos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ostatnio same zle wiadomosci kobietki piszecie :( oby wszystko u was bylo dobrze musimy w to wierzyc u mnie wszystko ok dzisiaj osprzatalam mieszkanko pozniej mnie przymulilo to sie polozylam ,bylam na zakupach a teraz obiadek robie pyszna kapustke na krutko :) ojjj to strasznie duzo za badania pplacic musisz troche ich pogielo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×