Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość martyna889
hej dziewczyny :) u jak tam wam mija weekend ? :) ciaza daje wam sie we znaki ? :) ja jakas wrazliwa sie zrobilam, ogladam cos wzruszajacego w tv i odrazu placze hehe szybko sie wzruszam cos :P ahh te hormony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Martyna! Mi dziś dzień mija leniwie. Trochę mnie brzuch pobolewa, ale delikatnie i lekko mnie muli, a tak poza tym to żadnych objawów. Wczoraj to aż doła złapałam, że coś jest nie tak, skoro nie mam żadnych objawów. A jeszcze mnie zestresowała ta biegunka, a właściwie to nie była biegunka bo tylko raz byłam w toalecie, dziś mi się to powtórzyło, ale też tylko raz. Wydaje mi się, że to przez ten stres. Wczoraj to aż się poryczałam, w sumie to bez powodu, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzisiaj przed poludniem wyjechalam na poprawiny urodzin a pozniej na zakupy i w sumie dopiero teraz jestesmy w domku :) i jem pyszne owoce ;) Ja objawow tez nie mam oprocz pobolewania czasami podbrzusza ..ale da sie wytrzymac a co do biegunki ...to miewam rowniez ale jakos tym sie nie przejełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Eliza, ja się nie przejęłam samą biegunką, parę innych rzeczy się nałożyło, a poza tym to chyba hormony też, bo płakałam zupełnie bez powodu. Co do biegunek to tylko się boję odwodnienia, o co chyba łatwiej w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
dziewczyny padniecie ze smiechu :P otuz jutro mam wizyte z ginekologa, wiec jak kobieta poszlam do wanny sie przygotowac tu o to tej wizyty :) czyli wiadome czynnosci, za ktorymi nie przepadam, czyli golenie. Wlanczylam sobie muzyczke i jazda z tym :P raz, dwa , raz, dwa nie rozwarznie i szybko sie gole i nagle patrze i co widze ? co ? KREW ! sciekajaco po brzegu wanny w takim ulozeniu jakbym zaczela krwawic z pochwy. Przerazona i mokra wybiegam z wanny, prawie sie zabijajac i krzycze na caly dom do meza : Szybko szybko ! On przybiega zdezorientowany, ze strachany i pyta co sie stalo. Ja cala mokra ze wlami w oczach mowie, ze krawie, ze znowu stracilam dziecko. Bliska bylam histeri, szybko zaczelam sie wycierac i ubierac by jechac do szpitala, a moze cou zadzialaja i bedzie ok. Moj maz mnie obserwuje w ciszy, i nagle mowi : Kochanie, widze, ze krwawisz, ale nie z tamtad ( mowi z usmiechem), podal mi lusterko i mowi zobacz zacielas sie na prawym posladku:P I wpadl w atak smiechu ze mnie :P heh A ja malo co ducha nie wyzionelam ze strachu hehe :P a myslalam, ze nie jestem panikara :P Do tej pory jak na mnie spoglada walczy ze smiechem :P taka mala zabawna przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha,dobra jesteś Martyna :D ja dzisiaj do pounia myślałam że zejdę,tak źle to sie jeszcze nie czulam :( normalnie jakby grypa jelitowa mnie rozebrala. Niedobrze i przez cały dzień. Poza tym brzuch mnie pobolewa troche, lekarz kazał brac nospe przy bólu brzucha,ale ja jakos nie lubie niepotrzebnie sie lekami faszerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
jak dziś samopoczucie kobitki? Ja się dziś czuję jak nie w ciąży. Nic nie boli, nie mdli. Dziś zakończył mi się 8 tydzień i od jutra odliczam dni 9-tego. Trochę się zastanawiam, czy to dobrze, że mi tak objawy odpuściły. Wizyta dopiero za 2,5 tygodnia. Oszaleję chyba do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie juz sie gubie ,ktory to tydz szczerze mowiac mnie mdli caly czas ... ale jakos daje rade :) Mam wizyte dopiero lutego a do tego czasu oszaleje ;) ale zyje dobra nadzieja :) niedlugo wychodze do pracy na druga zmiane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej kobietki :) a ja dzisiaj podejrze malenstwo :P mam nadzieje, ze zobacze piekna fasolke z pieknie bijacym serduszkiem :) Mam stresa, bo tydzien temu tylko pecherzyk byl .. ehh. A u mnie samopoczucie ok, mialam taka ochote na frytki wiec zrobilam, zjadlam i tak mi sie zrobilo niedobrze, ze myslalam , ze zwymiotuje, ale naszcze minelo i teraz tylko trzymaja mnie leciutkie mdlosci:) Ja wam zdam dziewczyny wieczorkiem relacje z wizyty bo na 15,45 mam usg, a na 17,30 diabetologa, wiec nie bede miala jak napisac do was :) trzymajcie sie cieplo :) U mnie snieg pada, ale zaraz topnieje i taka pogoda, ze szkoda gadac, sama wilgoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna będziemy czekać na dobre wieści. U mnie też taka zgniła pogoda. Od rana była taka mgła, że nożem kroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90
Hej, Dziewczyny! :) martyna889 bardzo dziękuję za miłe przywitanie :) Na usg idę w czwartek. Nie mogę się doczekać, ale i towarzyszy tej niecierpliwośc***ewien stres. Robię teraz projekt na pracę mgr i kompletnie nie mogę się na nim skupić... Co chwila przyłapuję się, że myślę tylko o moich ''dwóch kreseczkach'' :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie i czekam z niecierpliwością na relację z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nie wiem, dlaczego w mojej poprzedniej wypowiedzi w wyrazie ''pewien'' pojawiły się *** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w gronie Ewelina! Bardzo się cieszymy z Twoich dwóch kreseczek i życzymy samych dobrych wieści. Wiesz dlaczego Ci wygwiazdkowało wyraz? Bo ostatnie litery ze słowa "niecierpliwości" i pierwsze litery słowa "pewien" tworzą brzydki wyraz :) Trochę to głupie, bo powinni gwiazdkować tylko te faktycznie napisane brzydkie wyrazy, a tu nawet jak im się skojarzy parę liter to od razu, bach i gwiazdki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Cześć dziewczynki , tęskniłam za Wami. Dopiero wróciłam ze szpitala, poza jadłowstrętem i kroplówkami nic mi i maleństwu nie jest zarodek się pojawil :) a trafiłam tam,bo nic nie mogłam jeść i pić, na usg jeszcze serduszko nie biło ,ale gin mowila,ze lada dzień sie pojawi,a na kontrolę idę w poniedziałek. Niektóre posty dziewczyn zasmuciły mnie :( przykro mi... cieszę się jednak z tymi ,gdzie wszystko w porządku i witam na wątku nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
cześć kiara! super, że już wyszłaś ze szpitala, trochę Cię tam potrzymali, ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
no dokładnie Iwonko,a w domu to własciwie poleguje ,bo jeszcze troche slaba jestem, w koncu tam tylko leżałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, ze szpitala to człowiek wychodzi bardziej wykończony niż po jakiejś ciężkiej robocie :) odpoczywaj to szybciej dojdziesz do siebie, zresztą już sama świadomość, że jest się w domu szybciej stawia na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
czesc dziewczyny ja po wizycie :) a wiec dzidzia sie pojawila i juz bilo serduszko ! Widzialam wszystko :) Wedlug usg to 6 tydzien i 3 dzien :) Malenstwo bardzo odbrze sie rozwija i wszystko jest w jak najlepszym pozadku :) Nastpena kontrola 2 lutego o 15.45 Jestem taaaaaka szczesliwa :) Az lya mialam w oczach jak zobacylam te malenkie bijace serduszko :) cos wspanialego mowie wam .) Tak cie siesze :) kiara dobrze, ze juz wyszlas ze szpitala i ze z malenstwem jest wszystko ok :) to najwazniejsze, ale musisz bardzo na siebie uwazac i duzo odpoczywac. Dziewczyny ktora ma teraz wizyte najblizsza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
aha malenstwo ma 0.68 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
0.62 cm:P sorki za pomylke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Cześć dziewczyny dopiero dziś znalazłam Wasz wątek. W sobotę też zobaczyłam u siebie na teście dwie kreseczki. Czy mogłam bym się dołączyć do waszego wątku :). W czwartek idę do ginekologa aby potwierdzić ciążę. Podejrzewam u siebie 4 lub 5 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, fajnie, że wszystko dobrze. Wiem, jakie to cudowne uczucie, jak się patrzy na to maleństwo na monitorze. Witaj aaaga! Gratuluję dwóch kreseczek! Pewnie, że możesz się dołączyć. Tydzień ciąży obliczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Nie wiem tylko, czy nie za wcześnie chcesz iść do tego ginekologa, zalecane jest tak w 5-6 tygodniu, bo tak to nic nie widać na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
W sumie wizyta nie zaszkodzi a będę miała wtedy pewność :). A jak coś to po prostu lekarz powie mi kiedy mam przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
aaaga witaj w naszych skromnych progach :P im nas wiecej tym weselej :) zapraszamy do dzielenia sie z nami o samopoczuciu i wzsytskich innych nowosciach co sie dzieje w naszym organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
dziewczyny jak tam samopoczucie ? .) Ja dzisiaj jestem nie do zycia, masakra jakas, otepiala jestem, senna , polprzytomna, az mi slabo :( Do ego jestem glodna zjem cos a potem mam mdlosci, ale delikatne naszczescie. Dzisiaj caly dzien bym mogla przespac, ale niestety nie moge bo synus jakby zaczal rzadzic to mieszkanie moje by nie wygladalo hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całkiem nieźle funkcjonuję, bez większych objawów. Właśnie skończyłam robić tort dla męża na urodziny. Muszę teraz odsapnąć, bo się zmachałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Tort dla męża to super wyczyn i wspaniała niespodzianka :) mój tez ma niedługo urodziny i poprosił o konkretne ciacho :) chce poczęstować kumpli w pracy :). A tort może też mu zrobię dla niespodzianki :). U mnie też narazie brak objawów; jedynie delikatne mdłości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz aaaga, wszystkie kobiety, które planują pierwszą ciążę wyobrażają sobie, że już od pierwszych dni ciąży będą obwalone objawami, a tak naprawdę to te objawy to raczej takie delikatne i pojawiające się stopniowo. Jak starałam się o dziecko to co miesiąc jeszcze przed miesiączką oglądałam się cała od stóp do głowy, czy czasem czegoś nie widać charakterystycznego dla ciąży. A jak faktycznie zaszłam w ciążę to nawet się nie spodziewałam, że się udało. Nawet miałam krwawienie w dniu spodziewanej miesiączki. A pierwsze objawy zauważyłam tak mniej więcej 2 tygodnie po okresie. Udało Ci się wyliczyć, który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Tak według moich obliczeń to 4- 5 tydzień właśnie dziś powinnam dostać okres :) ale to już moja trzecia ciąża :) i trochę mnie zaskoczyła. A długo się starałaś o dzidzię Iwonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×