Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość martyna889
gosioolek no to musisz lezec, nie macie wyboru dziewczyny , a u mnei dobrze dzisiaj spadl snieg, wiec musialam synkowi kupic stroj do zabawy w sniegu :P nieprzemakalny i szalal :P Corcia na urodzinach u kolezanki wiec troche spokoju :) W koncu mialam sily by pozadnie posprzatac mieszkanko:) U mnie samopoczucie bardzo dobrze, nic mi nie dolega, tylko piersi tkliwe. Niedlugo ide corcie odebrac od kolezanki , zrobic kolalcyjke, wykapac i dzieciaki polozyc spac i bedzie mozna troche czasu spedzic z mezem :) A u was jakie plany na sobotni wieczor ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz obiadek pozniej jakis wieczór z filmem :) i z narzeczonym caly tydz bylismy na przeciwleglych zmianach, wiec teraz jak najbardziej nalezy nam sie wieczor we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.wg OM 8 tydz i 2 dni,zaczelam dzis plamic.pojechalam na izbe.pecherzyk jest 1,86cm,zarodka nie widac zbytnio.jakies pojedyncze komorki.brak akcji serca.lekarz mowi ze prawdopodobnie ciąza obumarla.ale jakies szanse widzi bo to na tym etapie roznie bywa.czy ktoras z was miala podobnie i potem okazalo sie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz w 6 tyg ciazy bilo serduszko i wszystko pieknie na usg bylo widoczne nie mam pojecia jak to jest w Twoim przypadku oby wszystko sie ulozylo tak jak powinno :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja znajoma HIV możesz bezpłatnie zrobić w sanepidzie bynajmniej u nas tak jest a reszta badań niestety trzeba zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też dzień spędziłam na sprzątaniu. Miałam dziś wenę do porządków. Mąż w pracy dzieciaki u koleżanek a ja miałam święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny :) Jak tam po weekendzie ? .) U mnie dzisiaj mija 7 tydzien i 3 dzien :) Dzidzia rosnie :) juz za tydzien znowu ja podejrze :) A u was ktory to juz tc ? :) Samopoczucie ok, tylko senna jestem, bol piersi i lekkie mdlosci, a tak to wszystko dobrze :) Ta ciaze jak narazie przechodze bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja sie juz gubie w tych tyg :) poki co nie mdli mnie ani nic tak jakby wszystko ustapilo .. myslalam ,ze w tym tyg gdzie chodze na 6 do prcy bedzie gorzej poranne mdlosci itd .. a tu nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny; ) co raka cisza? ? Jak wasze brzuszki?? U mnie ok obliczylam , że dzisiaj mi mija 8tydz i 4 dzień; ) bez żadnych większych problemów:)) pozdrawiam i odzywajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Hej! Mi mija już 9 tydzień. Co rano mnie mdli i prawie nic nie mogę zjeść, z biegiem dnia jest już dobrze. Poza tym innych objawów brak. Przestałam plamić i to mnie cieszy najbardziej. Wizyta za niecały tydzień i już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mija już 8 tydzień strasznie ten czas leci:) bardzo cicho tu się u nas zrobiło ..mnie dzisiaj cały ranek w pracy mdli do teraz ,ale staram sięco kolwiek zjeść :) Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Kochane, długo nie mogłam zebrać się w sobie,bo bardzo źle sie czułam i w zeszłym tygodniu w srode był jeden dzien, w ktorym nic nie moglam zjesc ,ani pic wymiotowałam wszystko, myślalam, że umieram. Nastepnego dnia wszystkie objawy mineły,, byłam zniepokojona, w poniedziałek wizyta u lekarza. Ciaża obumarła, zarodek za maly brak bicia serca. Nastepnego dnia miałam lyzeczkowanie :( chyba nie musze mowic jak to przeżyłam.Pierwsze planowane i upragnione dziecko..... Mam nadzieje,ze u Was wszystko bedzie ok, Szczerze Wam tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Kochane, długo nie mogłam zebrać się w sobie,bo bardzo źle sie czułam i w zeszłym tygodniu w srode był jeden dzien, w ktorym nic nie moglam zjesc ,ani pic wymiotowałam wszystko, myślalam, że umieram. Nastepnego dnia wszystkie objawy mineły,, byłam zniepokojona, w poniedziałek wizyta u lekarza. Ciaża obumarła, zarodek za maly brak bicia serca. Nastepnego dnia miałam lyzeczkowanie :( chyba nie musze mowic jak to przeżyłam.Pierwsze planowane i upragnione dziecko..... Mam nadzieje,ze u Was wszystko bedzie ok, Szczerze Wam tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja znajoma
przykro mi bardzo :( trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara, kochana, bardzo Ci współczuję. Wiem co teraz przeżywasz, też straciłam jedną ciążę. Ale trzymaj się jakoś, w końcu Ci się uda i będziesz miała swoje dzieciątko. Ja dziś pierwszy raz zwymiotowałam, po no-spie. Co rano ją biorę i zawsze mnie po niej mdliło, ale dziś poszło krok dalej. Chyba ją odstawię, albo będę brała tylko na wieczór, bo wieczorem nic mi po niej nie jest. Poza tym już nie plamię, więc chyba się nic nie stanie, jak odstawię poranną dawkę no-spy. Inaczej się wykończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny. Kiara tak mi przykro :( wiem co przezywasz niestety :( bedzie dobrze zobaczysz, jeszcze bedziesz miala napewno swojego upragnionego dzidziusia. Ja dzisiaj zaczynam 8 tc :) w poniedzialek mam wizyte u ginekologa na 15.45 napisze wam jak poszlo :) U mnie samopoczucie moze byc, czasem tylko mnie mdli i troche pieri pobolewaja, za to jestem mega spiaca. Stracilam juz 2 kg, ale to czeste na poczatku ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara tak mi przykro bardzo :( myslalam ,ze tutaj na forum wszystkie kobietki bedziemy sie cieszyc narodzin dzidziusia a jednak sa niestety takie, ktore nie doczekaja tego dnia :( ,poniewaz maluszek nie rozwinal sie :(Trzymaj sie kochana ..Ja sie dobrze czuje tylko pogoda mnie dobija mometami jest szaro ponuro ,a zaraz pada snieg :( jeszcze dzisiaj dopadła mnie grypa ..Moj T polecial do apteki kupil mi leki dla kobiet w ciazy w tym apap fast czy cos takiego mam nadzieje ,ze postawi mnie na nogi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Dziękuję Kochane za wyrazy współczucia i gorąco trzymam za Was kciuki, też wierzę ,że następnym razem sie uda . Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
czesc dziewczyny :) jak tam samopoczucie ? mi ostatnio zaczely dokuczac mdlosci i to dosyc uciezliwe, ostatnio mialam taka ochote na Chili Cheese Burgera z Burger King, ze jak zjadlam to potem spedzilam w toalecie prawie pol h zwracajac je :\ przekroczylam 8 tc i mdlosci mi dokuczaja.... ehhh... takie uroki ciazy :) Jutro mam wizyte u gin na 15.45 jak wroce to wam dam znac czy wszystko jest ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie tez z mdlosciami jest coraz gorzej caly dzien czuje sie jakby mi cos lezalo na żołądku straszne uczucie + sennosc .. Jeszcze na doodatek przeziebiona jestem to juz w ogole organizm osłabiony :( ja mam wizyte 11 Lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio kiepsko się czuję,taka oslabiona i do niczego jestem. No i te mdłości,fuu. Ogólnie teraz pracowity i ciężkawy czas mam bo sesja,praca i moje ciążowe dolegliwości to troche za duzo na raz. Zaglądam tu kilka razy dziennie,ale pustki straszne się zrobily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Mnie też mdli zaczął się u mnie 6 tydzien. A poza tym żadnych objawów. 10 lutego wizyta u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBasiaaaaaaaa
Witam dziewczyny :) jestem tutaj nowa. Dziś zrobilam test i zobaczyłam 2 kreski a że nie mogłam w to uwierzyć zrobiłam ponownie test i znowu 2 kreski :) Myślałam że będę musiała starać się o ciążę conajmniej kilka mc, a udało się juz za pierwszym razem! Nadal nie moge w to uwierzyć, chyba jestem w szoku. Cieszę się ale jednocześnie mam obawy bo jak na złość jestem chora, mam zawalone zatoki, nie moge oddychać i mam mokry kaszel.Kilka dni temu ( o ciąży nie wiedzialam) ssałam tabletki na gardło i piłam codgrex, nie wiem czy to nie zaszkodzi w jakiś sposób. Czy jak pójdę do lekarza jutro i poproszę o zwolnienie to dostanę bez problemu? Mam taka pracę, że nie wyobrazam sobie siedziec na kasie przez cale 8 godz jak nawet nie moge wyjsc do toalety kiedy chce bo musze dzwonic i pytac sie czy zgadzaja sie abym poszla do wc.... Dziewczyny wy pracujecie czy jestescie na zwolnieniu? Po jakim czasie wzielyscie zwolnienie od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Basia lekarz da ci zwolnienie dopiero jak potwierdzi ciaze i ze sie dobrze rozwija, tak sadze, ale nie wiem dokladnie bo ja nie musze go meic poniewaz wychowuje dzieci :) dlatego w tym temacie nie jestem obeznana :) Ale gratuluje 2 kresek i serdecznie witam u nas :) Ja juz sie nie moge doczekac wizyty u gin .P a musze czekac do 15.45 ehhh :P mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) Dzisiaj jestem w 8 tygodniu i 3 dniu wedlug USG, zobaczymy, czy dziosiaj tez tak wyliczy :P hehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w gronie Basia! Gratuluję dwóch kreseczek. I nie martw się, wszystko będzie dobrze. Ciąża to wóz albo przewóz - jeśli zarodek będzie silny to żaden coldrex ani tabletki na gardło mu nie zaszkodzą, zwłaszcza na tak wczesnym etapie ciąży. Myślę, że powinnaś dostać zwolnienie, wytłumacz tylko jakie masz warunki w pracy, bo nie każdą pracę można wykonywać w ciąży. Ja pierwsze zwolnienie dostałam jeszcze zanim zrobiłam test, ale to dlatego, że dostałam krwotoku i przypuszczano ciążę pozamaciczną. Kolejne już miałam ze względu na pracę, ponieważ pracuję fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może wiecie jak to jest z tym macierzyńskim? W księgowości jak zanosiłam zwolnienie to mi tylko powiedzieli, że muszę złożyć jakieś papiery czy tam wniosek o urlop macierzyński do zusu. Tylko kiedy go złożyć? Tuż przed porodem? Czy wcześniej można, żeby nie chodzić po urzędach z wielkim brzuchem i na ostatnich nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBasiaaaaaaaa
Dzięki za miłe słowa dziewczyny :) Z moimi zatokami ciut lepiej, wiec dużo we mnie optymizmu :) Cały czas myślę o tej ciąży i uśmiecham się sama do siebie :) Mam do Was kolejne pytanko bo niestety na infolinie zusu nie mogę się dodzwonić...Czy jeżeli pierwsza umowa o pracę trwała ponad 2 mc, a wczoraj podpisałam kolejną nowa umowę czy muszę odczekać 30 dni aby skorzystać z płattnego zwolnienia, czy też nie musze ponieważ mam ciągłość u tego samego pracodawcy? Dla mnie to jest bardzo istotna sprawa. Jestem zasmarkana zakichana i chyba nie koniecznie klienci chcieli by być obsługiwani przez taki zasmarkany personel, prawda :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, nie wiem jak to wygląda, ale wydaje mi się, że jeśli masz ciągłość umowy to chyba powinnaś dostać bez problemu płatne zwolnienie. Pewna nie jestem, bo ja mam jednego pracodawcę już od 6 lat, więc takiego problemu nie miałam. Najlepiej jakbyś się zapytała u źródła. Albo chociaż spróbuj poszukać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny :) ja juz po wizycie :) wszystko bardzo dobrze, dzidzia rosnie dobrze sie rozwija :) Serduszko widzialam i slyszalam :) Malenstwo ma 2,09 cm :) wedlug usg jest to 8 tydzien i 5 dzien :) a termin mam wyznaczony na 7.09.2015 :) Zbadal mnie i wszystko jest w najlepszym pozadku, nastepna wizyta 9 marca, wiec teoche poczekam :P Samopoczucie u mnie dobre, mdlosci dosyc lekkie mam bo pije herbate z imbirem ( to pomaga na nudnosci bardzo) i jest duzo lepiej, ale za to piersi znowu sie odzywaja hehe :) A co tam u was dziewczyny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martyna! Cieszę się, że wszystko dobrze. Ja wizytę mam pojutrze dopiero, ale już się nie mogę doczekać. I mam nadzieję, że powie mi, że ten krwiak zniknął. A Ty kupujesz jakąś specjalną herbatkę z imbirem czy wsypujesz po prostu imbir do zwykłej herbaty? Zastanawiam się jak to smakuje, bo za samym imbirem specjalnie nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×