Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość martyna889
czesc dziewczyny :) jak tam samopoczucie z rana ? :) u mnei ok, ale piersi to mi chyba eksploduja :P ktora ma nablizsza wizyte ? i bedzie podgladac malenstwo ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
wogole nei widac moich postow, znowu cos z kafe sie dzieje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82
Hej Dziewczyny!!! Martyna bardzo sie ciesze ze wszystko dobre;) juz niedlugo zobaczysz swoja dzidzie :) Dziewczyny nie wiem co mam robic...wczoraj w pracy,w toalecie zobaczylam bardzo niewielka ilosc sluzu koloru kawy z mlekiem a potem ten sluz byl juz delikatnie rozowy.Przerazilam sie okropnie :( dzis juz nie ma sladu , ale nie wiem czy isc do pracy czy zostac w domu :( Wizyta juz w czwartek wiec nie wiem czy jest sens jechac dzisiaj do doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sco sie dzieje z tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82
Martyna ciesze sie ze u ciebie wszystko w porzadku,juz niedlugo zobaczysz swoja kruszynke ;) Dziewczyny wczoraj w pracy,gdy byam w toalecie to na papierze zaowazylam w malej ilosci sluz koloru kawy z mlekiem, a przy kolejnej wizycie w wc sluz byl ze sladowymi ilosciami takich jakby nitek z krwi a pry kolejnej wizycie byl juz koloru jasno rozowego(przepraszam za taki dosadny opis),dzis juz jest ok,zero krwi. Ale wczoraj to bylam przerazona. Dzwonilam do lekarza i on kazal mi sie oszczedzac i przyjsc na umowiona wczesniej wizyte na czwartek. Tak wiec dzis nie jestem w pracy i sobie leze. Bardzo sie boje ze to moglo sie cos stac.Modle sie zeby w czwartek bylo widac zarodek z bijacym serduszkiemi zeby bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 82
Kurcze tyle sie napisalam i nic nie widac do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ateraz pojawily sie wszystkie naraz,ale widze ze nie tylko u mnie kafeteria szwankuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
no wk oncu kafe dziala :P wiesz a te plamienai zaczely sie np po seksie ? bo czesto jest ze po seksie kobieta lekko plami na poczatk uciazy, bo pochwa jest rozpulchniona i powiekszaja sie naczynka i latwo podczas stosunku je podraznic :) ale ja dla pewnosci odrazu polecialabym do lekarza, by meic pewnosc ze wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny ja jestem juz po pracy taka wymeczona jak nigdy jakos z sil bardzo szybko opadam, zjadłam obiadek i za chwile ie zdrzemne bo padam na twarz..,to teraz ktorej wizyta?? moja?? ja jutro ide na 19:30 posluchac serduszko malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
eliza no to bedziemy czekac z niecierpliwoscia na twoje relacje z wizyty :P napewno bedzie wzsytsko super :) mnie dzisiaj cos gardlo boli, chyba jakies przeziebienie sie do mnie przyczepilo. Znacie jakies domowe sposoby na bol gardla ? bo wole sie nie truc lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Hej, dziewczyny ja jutro rano ide do szpitala,bo jestem odwodnionaa, juz 3 dzien nie moge jesc ani pić, byłam u lekarza, chciał mnie zostawic dzis ,ale uprosiłam na jutro rano. Boje sie,ale z drugiej strony moze wreszcie lepiej sie poczuję :( mam 3 dni spedzić w szpitalu,chyba ze cos bedzie nie tak (oby nie),nie wiem czy bedę miała dostęp do neta :( chyba tylko tyle co mąz mi przywiezie kompa. Anulka- ja po badaniu u gina miałam taka samą sytuacje bęzowy śluz,a później rózowy, niewiele ale był tak samo kazala sie oszczedzac i wlasciwie po dniu już wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
martyna-ja jak miałam przeziębienie to piłam mega ilosci herbaty z cytryną, wygrzałam sie ,a gardło płukałam woda o temp. 37 stopni z solą, na drugi dzień ból gardła minął , katar też miałam,ale płukałam taką naturalna woda z solą " Sinus rinse" i tez przeszło w sumie bardzo łagodnie po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
hej dziewczyny! ja dziś się całkiem nieźle czuję. Mdłości przeszły, choć i tak nie jem niektórych rzeczy, jakoś nie mam na nie ochoty, a normalnie to bym zjadła bez mrugnięcia okiem :) Poza tym dziś troszeczkę mnie pobolewał brzuch, ale nie cały czas i tylko delikatnie. No i swędzą mnie piersi. Martynka, bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze. Kiara, gdzieś Ty się tak odwodniła? Masz wymioty czy takie silne nudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara86 nie fajnie, ale jesli maja Tobie i malenstwu pomoc to lepiej sie polozyc na te 3 dni :) 3maj sie kochana cieplo :) Iwonko co u Ciebie slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Hej dziewczyny :) I jak tam samopoczucie z rana ? :) u mnei dobrze, ale jakos nie mam apetytu dzisiaj :) coraz blizej do poniedzialku :) jeszcze troche i mam nadzieje, ze tym razem podejrze malenstwo :) Eliza juz dzisiaj twoja wizyta :) pamietaj by zdac nam relacje .p Lili kochana a co u ciebie ? wszytsko dobrze z toba i dzidzia ? Kiara a u ciebie ? jestes juz w szpitalu ? Zrobili ci usg ? musisz na siebie bardzo uwazac, bo odwodnienie jest bardzo niebezpieczne w ciazy :( co ci powiedzieli lekarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja znajoma
ja mam wizytę jutro o 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
twoja znajoma to pamietaj by tez dac nam znac po wizycie :P jakos wykruszaja nam sie kobietki, coraz nas mniej i coraz zadziej wypowiedzi :( a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) cos zawiewa nuda niesamowicie tutaj u nas ;:) moze dlatego ,ze niektore z nas pracuja itd (tak jak ja) wracam z pracy i jestem tak padnieta ,ze nawet mi sie ie chce rzmawiac ..Ja niedlugo jade na wizyte trzymajcie kciuki za Serduszko Bijące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 82
dziewczyny wylądowałam w szpitalu:( lekarz stwierdził że pecherzyk za wolno się rozwija:'( 2tyg temu mial8mm a dziś ma niewiele ponad 10mm. Jestem załamania:((( narazie mam czekać. Tylko na co? Czuje że to dlatego że pecherzyk jest pusty, a oni nie chcą mnie stresowac. Boje się:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
anulka, nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. I nie myśl tak pesymistycznie, a lekarze muszą Ci wszystko powiedzieć, nie mogą przed Tobą czegoś ukrywać, tylko dlatego, że się zestresujesz. Po prostu trzeba czekać i obserwować rozwój maleństwa. W szpitalu przynajmniej będziesz pod stałą opieką. Jak będziesz mogła to dawaj znać co i jak. Lili, Kiara, a co u Was? Martwimy się. Odezwijcie się. Eliza, czekamy na dobre wieści. Ja dziś się całkiem nieźle czuję. Cały dzień spędziłam u rodziców i bawiłam się z moją 2,5letnią chrześnicą. Przesłodkie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowacytryna
Wciąż Was czytam kochane i trzymam za Was kciuki mimo ,że nie jestem mamą ani nie jestem w ciąży. Mogę z Wami zostać i Was podglądać kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
anulka biedactwo :( bedzie dobrze, nie martw sie :* kazali czekac, wiec szanse sa, nie zalamuj sie nam tu tylko :* Bedzie dobrze :* Cynamonowa pewnie, ze mozesz z nami zostac, im wiecej nas tym weselej :) A jak tam po wiycie ? :P ja sie nie cierpliwie tutaj :P hehe Dzisiaj mialam taka ochote na Platki Lion z mlekiem, ze polecialam do sklepu i musialam je kupic hehe :P i sie zaslodzilam :P ale bylo pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×