Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość gość
No to jak Ci sie nie podoba praca za 3500 brutto, no to sorry Batory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to jak Ci sie nie podoba praca za 3500 brutto, no to sorry Batory. xxx no właśnie! powinnaś piać ze szczęścia i do Częstochowy na kolanach iść dziękując za taką wspaniałą ofertę pracy PS wracaj do tej Anglii jak najszybciej - już dosyć zmarnowałaś czasu i pieniędzy dziecko możesz leczyć również w UK - tam również są specjaliści i świetnie wyposażone szpitale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do czego wrócisz? Do biedy i nędzy? Koszty życia w Polsce zaczynają przewyższać często zachodnie! Wynajem kawalerki to min. 1000 zł, jak będziesz chciała otworzyć firmę, zus 1110 kwota wolna od podatku 3000 zł.. A gdzie znajdziesz pracę w pl za 3500 zł żeby normalnie żyć? Dzisiaj co drugi zna angielski to prawie żaden atut.. http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/kredyt_hipoteczny_emigrantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaja angielski? Chyba sibie jaja robisz... Jak przychodzi do rozmowy z nativem to nic nie rozumieja... Taki to poziom angielskiego, gramatyka wykuta na blache a pisma napisac bez idpisania z ksiazki nie potrafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc 11 lat na emigracji i nie poradzic sobie materialnie po powrocie. Kunszt gospodarnosci i rozgarniecia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tym spamem od pozyczki hipokryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc 11 lat na emigracji i nie poradzic sobie materialnie po powrocie. Kunszt gospodarnosci i rozgarniecia xxx jest różnica pomiędzy "radzeniem sobie" a "spokojnym, normalnym życiem" uważasz, że wraca się po to, żeby żyć z oszczędności? a jak się skończą to co wtedy? znowu wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłaś do Polski po to żeby leczyć dziecko? Dziwna sprawa... Nasz kraj nie słynie raczej ze sprawnej służby zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem od 2 tygodni w pl jezdze odwiedzalem znajomych w zielonej gorze wroclawiu lesznie i glogowie wszedzie ten sam widok biedni starzy ubrani w 20letnie ciuchy starsze osoby to cos czego w uk w ogole nie widac pracuje fizycznie w anglii jakoi wykwalifikowany pracownik za 2200 dostalem teraz propozycje do kopalni w pl za 3tys na dzien dobry wyjechalem zostawiajac prace za 2,5 tys w ogole nie zaluje wroce do polski za 20 lat jak cos sie zmieni w tym kraju jak widze ten caly syf pod tytulem polityka sluzba zdrowie wiazanie konca z koncem zwyklych ludzi zycia na kredyt bo inaczej wegetacja..to mi sie slabo robi poczekam na lepsze czasy :) noi ta wszechobecna zyczliwosc laske ci robia ze cie obsluza w restauracji itd... wszyscy jacys nadasani niezadowoleni wiecznie narzekajacy w anglii tego tak nie widac chyba ze ze strony rodakow ;) ale to mi nie przeszkadza w oogle nawet smieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to jak Ci sie nie podoba praca za 3500 brutto, no to sorry Batory" ludzie do cholery, tej pracy nikt mi nie chce dac, nawet za 2000 zl brutto! czytajcie ze zrozumieniem! ja bym z pocalowaniem reki wziala taka prace, gadac sie nie chce na te wypowiedzi! autorka ktora wrocila po 11 latch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego z 16.34 o o Wypnij jeszcze otwor dla swoich braci w chustach, to wtedy jeszcze lepiej sie poczujesz na wygnaniu. Co za idiota ja IIerdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Byc 11 lat na emigracji i nie poradzic sobie materialnie po powrocie. Kunszt gospodarnosci i rozgarniecia smiech" do tego taki komentarz, dziecko co ty wiesz gdzie mieszkamy, co mamy??? zastanow sie? o dach nad glowa sie nie martwimy ale przeciez trzeba miec prace, ludzie w ogole tragedia te wasze wypowiedzi, nie wiem ilu was zrozumialo o co chodzilo w mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w jukej juz 7 lat. Ci starzy brudni, śmierdzący ludzie z długimi paznokciami, ci bezdomni na deptakach śpiący z psami, te grube śmierdzące kobiety z gromadka dzieci, te obskurne domy z cegły, te walające sie strzykawki po narkotykach w parkach, te wszechobecne pluskwy, szczury i karaluchy, ten syf na ulicach po sobotnich imprezach, to obrzydliwe jedzenie, ta fasolka z puszki i jajka zwane śniadaniem, te wstrętne i śmierdzące bary z dywanami w których sprzedają piwo smakującej jak szczyny. Takiej patologii jak tutaj nie ma w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ludzie w ogole tragedia te wasze wypowiedzi, nie wiem ilu was zrozumialo o co chodzilo w mojej wypowiedzi" x x Jak nie umiesz nawet poprawnie napisac o co ci chodzi. Wiec po co pozniej jeszcze sapiesz? Sam zrozumialem ze pogardzilas praca za 3500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jak ktoś był zwykłym tyfusem plamistym i w Polsce kariery nie zrobił później wyjechał do UK też kariery nie zrobił to później wylewa swoje żale na kafeteri a ja srrram na was z góry zawistne polaczki i rządze wami tu w UK jak chce i gdzie chce do tego traktują mnie jak króla i pana i jeszcze płacą pensję o której w Polsce mogli byście pomarzyć.Na końcu dodam pozdrawiam normalnych szanujacych sie rodaków a na was zawistne polaczki czekam tu w UK żeby was gnojic i dojeżdżać i czytac później wasze żale na forum.God save the Queen. Ha ha ha high life fucked!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Ty pajacu powyzej, wez wyIIerdalaj z tym swoim spamem stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci powiem ze jesteś głupia, tępa pisda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,5 tys zl brutto, no powalajace zarobki w PL. Tyle to ja w PL zarabialam 10 lat temu, widze ze nic sie nie zmienilo...ten sam a nawet gorszy duposcisk cieszy sie z takich ochlapow... A podobno wam dodali nowy podatek do paliwa ( rezerwowy czy jakos tak sie nazywa), bo na rynku stanialo, wiec zeby ludzie nie mieli taniej, to rzad im znowu dobrze zrobil... I po co wracac? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile latarni obskakiwalas IIzdeczko zeby te 3,5 wyciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co, nigdy takiej forsy nie widziałeś :D Cos chłoptasiu taki zdziwiony ? :D To nie zarobiles tyle w swojej PL miodem i mlekiem płynacej ? 14 lat temu to była zwykla pensja mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaslaniaj sie teraz mezem nieudaczniaro. Ja mam grubo kasy na koncie wiec wracam z tego gowna, i nie musze tu dalej tkwic tak jak ty plyto pazdzierzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ty tyfusie plamisty dużo kasy pff 20K funtów dla ciebie to majątek co dla ciebie jest sufitem dla mnie dopiero podłoga.szczurek jesteś hahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwał sie ile ty masz kasy smieciu. Co takiego osiągnąłeś w śmierdzącym jukej? Gdybys był kimś to byś na forach nie siedział gdyż dla ludzi sukcesu czas to pieniądz. Jesteś szorokiblem z brytyjskiego wychodka. Japa bo jutro szychta na wc szczocie smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 1 stycznia 2015 obowiązuje opłata zapasowa. Nowy podatek paliwowy rząd wprowadził w życie bez rozgłosu. Efekt? To koniec niskich cen na stacjach - pójdą w górę. Jakim cudem? No i co Polaczki dyma was ten rząd na okrągło w UK paliwo on £1.10 i tanieje z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ty tyfusie co osiągnąłem?? Spełniam każde swoje marzenie nie jedno ale wiele, to że dzięki ciężkiej pracy doszedłem do szczebla menagera mam 80 osób pod sobą (nie pracuje w żadenj fabryce nawet na oczy nie widziałem) ile mam odłożone haha nie napisze bo będzie ci wstyd a i tak nie uwierzysz! Najlepsze że budzę się z uśmiechem na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim ty kurfa jesteś pajacu? Menadzerem w jukej moze zostać każdy. Wozkowy u mnie w fabryce został wlasnie takim menago jak ty frajerze. Dlatego do tego kraju musiałeś wyjechać bo wsród Polakow w PL byłeś nikim cwelu. Chory kraj, chore obyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menadzerem to jest mój kolega pracujący w PL. Zdał maturę na 6 z matmy , skończył studia z informatyki na Politechnice Wrocławskiej, zna trzy języki i zarabia 20 tysi miesięcznie. Ty pajacu jesteś zwykłym nieudolnym emigrantem i to cię boli. W PL bykes nikim i w jukej tez jesteś zerem. Menadzer hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 17:24 nikt ci nie kaze od 7 lat w uk jesc smierdzacych jaj i fasoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×