Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość gość
Ludzie, Czy wy nie potraficie normalnie dyskutowac bez przeklenstw i wyzywania sie? Mozna miec przeciez rozne zdanie ale czy jest Waszym celem wyrazanie go w najbardziiej prymitywny mozliwy sposob? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknej pacnacej majem Polski hehe wczorajd zwonilem do ojca szaro buro ponuro i snieg z dezczem pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny syfie teraz mamy początek kwietnia, a w PL to dopiero początek wiosny. W UKa jest ciagle brudno i syfuasto bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciagle tu siedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wiosna jest od 1 lutego :P Juz dawno wszystko kwitnie i jest piéknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma państwa irlandzkiego? A to ci dopiero nowiną yeblas szmato hahahahahaha jakie wy w tym uku studia niemoty Kończycie ? xx No wyobraz sobie niemoto , ze nie ma :D Nie istnieje panstwo Irlandia :) To wyspa , jak juz, jedna z wysp brytyjskich. Na AWF zapomnieli powiedziec ?:D Obeznany zw róznicach UK- GB , a tu niedoksztacony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha widzę szmatO, że wikipedie czytałas, jednak nie do końca wyczytałas hahahaha hahahaha. Czytaj dalej głupi emigracyjny śmieciu, to może wreszcie się dowiesz jaka jest różnica między Anglia, Szkocja a GB. Co za nieUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielką sobotę fabrykę ci zamkneli? No dalej zapieprzaj ze święconką w dresiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że będę świecił pokarm. Nie to co ty emigracyjny śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiecil pokarm hahaha moze do spowiedzi wczesniej sie udaj bo sploniesz w tym kosciele :D nie ma to jak porzedny katolik, powyzywac ludzi, przylac w morde matce/zonie i zapierdzielac ze swieconka do kosciola ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje motto to Bóg Honor Ojczyzna. Obrażasz mój kraj szmato a wiec jestes niżej niz pluskwa. Skoro pluskwy nie sa miłe widziane w moim zyciu, to ty ściero tym bardziej. Ja was nie traktuje jak ludzi, tylko jako polskojęzyczny syf. Rozumiesz, sciero od brytyjskiej podłogi, czy mam ci to przeliterować. Jesteście emigracyjnym syfem. Zeroooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij poświęcić swoich jajeczek ;) czyli jestes pseudo katolem. Wiedziałam że ta nienawiść nie moze płynąć od normalnego czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie ma jajeczek.. jajka cec***a prawdziwego faceta a to jest zwykly forumowy blazen :) jedyne jajeczko jakie on ma to mozdzek wielkosci przepiorczego jajeczka dzielnie imitujacy mozg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcy
Jakbym co zasadził to by ci morda wyszło kurfo bez szkoły. Emigracyjny syfie w mojej religii wyznaje sie zasadę oko za oko, ząb za ząb, wiec japa smiecie. Plujecie na mój kraj i mój naród to ja będę pluł na was, emigracyjne syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wściekły pseudo katol :D już widzę jak leciał z koszyczkiem w brudym szarym dresiku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ludzie.......kim wy jeseście??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssalabys jak czupaczupsa zdziro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już się za bardzo nie rozmarzaj, nieudaczniku ;) poproś matkę, na pewno nie odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny syfie w mojej religii wyznaje sie zasadę oko za oko, ząb za ząb, xx A co to za sekta ? :D i ty pewnie jestes guru ? No, jaki guru taka sekta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskojezyczne szczyny znowu swoje teorie o zachodnioeuropejskim nowobogactwie i swoich pseudokarierach na zmywaku ględzą. Margines społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet o tym nie gledzisz :D Nawet dobrze bajerowac nie umiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk bylem wykwalifikowanym specjalista od wszystkiego zarabiałem trylion dwiescie i 4 funty z nieba padala manna a z kranu lecial johny walker. Wrocilem do Polski a zaoferowali mi jakas marna prace vice prezesa za marne 4 tys. Do tego ten brud i smrod Polakow. W UK na ulicach porzadek wszedzie pelno kwiatow zyczliwosci. Wyjechali tylko najlepsi z najlepszych. Nie mam do czego wracac jak sami widzicie po prostu jestem dla dobry dla tego kraju Pozdro dla wszystkich milionerow ze zlewozmywaka w uk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuje powrot w 2016, i mam nadzieję ze mi sie uda. Juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam z ciekawosci czego sie nie mozesz doczekac? Jaka prace znajdziesz , co z mieszkaniem? ja mam mieszkanie ale nie mam cochoty tam wegetowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już zapomniały bidulki dlaczego wyjechały! wrócą to sobie szybciutko przypomną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chcesz przez to powiedziec? ja wyjechalam bo okropne bylo bezrobocie w moim miescie. Maz dostal propozycje pracy za granica i pozniej do neigo dojechalam i zadowolona jestem. Do czego mam wracac? Przeciez ani klimat nie jest ok, ani zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci którzy powrócili z Włoch/Niemiec/Norwegii niech wypełnią, proszę :) :) :) ankiety.interaktywnie.com/ankieta/552cff54212db/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×