Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowa 05

dziewczyny z lutego 2015

Polecane posty

Milka, nie zasypało, psu tym razem łapy nie zamarzły, ale zrzygał się w aucie :P:P:P sprawdź fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, nie zasypało, psu tym razem łapy nie zamarzły, ale zrzygał się w aucie :P:P:P sprawdź fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Wgosia nie mam zaproszenia, może poszło do jakiejś innej Natalii :D Ja się dziewczyny "zabezpieczyłam" kontem fikcyjnym bo musiałam ( wspólne konto z mężem więc czytałby wszystko czego nie powinien o sobie) ale faktycznie nieproszeni goście znajdą mnie czy kogoś innego a potem będą jakieś problemy. Internet ma moc Madi napisałam ;) Gdyby mój wpis z nazwą nie znikł to zgłoście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
madi ja Ci napisalam na fb, masz wiadomosc pewnie w folderze "inne" sprawdz i poprosze o zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szkoda że tak już zdecydowałyście się na tą grupę na fb, ja bym chyba wolała jakieś inne zamknięte forum na innych portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, już praktycznie wszystkie są na fb :) Chodź i Ty, nawet na fb jak zakładasz konto to nie musisz podawać prawdziwych danych, chodzi tylko o to byś do nas dołączyła. Jeśli nie wiesz jak to ja Ci pomogę, chcesz? trudno by było dogodzić każdemu, jeden chce fb inny forum :( Nie czuj się pominięta czy coś, na fb na prawde jest fajnie :) Są też i takie które jeszcze się nie odnajdują ale próbują i myślę, że polubią fejsa :) to jak? Ogarniać Ci konto?:):) Zresztą nie masz wyjścia, jesteś lutówką, musimy trzymać się razem sprzeciw nie wchodzi w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi wysłałam Ci już na meila, tylko powiedz mi czy dziewczyny wchodza do grupy na swoich prawdziwych profilach czy fikcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
karola jestesmy na naszych prawdziwych kontach ze swoimi zdjeciami :) chodz kochana i Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam i wysłałam Ci zaproszenie do grona znajomych bo tylko tak mogę Cię później dodać do grupy. Dziewczyny wchodzą na prywatnych, Tylko Enka jest na fikcyjnym bo ma konto z mężem no i wiadomo dlaczego nie chciała żeby czytał to czy tamto :):) Decyzja należy do Ciebie, możesz założyć fikcyjne i wtedy nikt nie będzie oglądał Twojego życia prywatnego :) Ale atmosfera jest na prawdę bardzo fajna :) Zresztą ja jeszcze nie zajrzałam na profil żadnej i pewnie tego nie zrobię, chyba że będę się baaaardzo nudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz Enka,to koleżanki "durne"że dały d*u*p*y.a jak już dały,to niech idą do tego/tych którym dały i od nich niech biorą kasę. A nie dzieci narobia,a później wyciągają ręce. Póki co,granice są otwarte i każdy może jechac tam,gdzie jest.kraina mlekiem i miodem plynaca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka86
Hej Dziewczyny :) Jesteśmy i my :) To w końcu na czym stanęło? Gdzie się przenosimy? Jak zobaczyłam, że nasze forum "wcięło", to ogarnęła mnie niemała panika!!! :( Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malutka poczytaj i bedziesz wiedziala :/ rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Malutka zdenerwowalysmy sie jak malo kiedy. Jestesmy na fb. Jak nie masz konta to zaloz sobie kochana fikcyjne- tak jak enka ( Natalia Natalia). Potem podeslij namiary na maila np do mnie msobieraj1987@gmail.com i ja cie zaprosze do znajomych a pozniej do grupy. Tam jest bezpiecznie. Naszych postow i zdjec nie widza nawet znajomi z glownego fb bo grupa jest tajna. Czekamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
oj gościu to już nie te czasy, że wyjeżdżasz z kraju i trzepiesz kokosy na zmywaku czy budowie ;) Wystarczyłoby żeby rząd zamiast zajmować się swoimi tyłkami pomyślał trochę o obywatelach. Tyle, że my też jesteśmy dziwnym narodem... podwyższyli wiek emerytalny? Mamramy jeden do drugiego i na tym koniec. Zabrali pieniądze z OFE? No co? No trudno przecież na ulicę nie wyjdziemy, niech zabiorą nam wszystko. Strasznie brzydko piszesz o seksie... No a jedno dziecko to nie jest zaraz ich fabryka żeby nazywać to "narobieniem". Poza tym, żeby w naszym państwie skorzystać z jakiś ulg czy zapomóg trzeba mieć przynajmniej trójkę dzieci ;) Jak masz jedno albo dwoje to albo dajesz sobie radę sam albo dzieci do rodziny zastępczej której już się pomaga ( poczytaj ile zarabiają rodzice zastępczy). Tak w sumie gdyby mój facet zarabiał takie pieniądze jakie ma na umowie to nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na dziecko a to nie powinno być tak, że porządny pracujący człowiek nie ma za co rodziny utrzymać. Dwie najniższe krajowe to jest wielkie g. Młodzi ludzie nie mają szans na własne mieszkanie, na nic. Albo rodzice coś dadzą, pomogą albo dziadujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enka idz juz stad skoro sie wynioslyscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakaś niewidzialna siła zmusza do czytania wpisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Hej. Dziewczyny jestem i ja. Zaraz pisze maila do was ,szukajcie mnie na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj enka,nie prawda ze trzeba mieć 3dzieci aby mieć ulgi.jak twoje koleżanki nie pracują,to nie mają dochodu więc dostają dopłaty do mieszkania/przedszkola/wyżywienia w przedszkolu.rodzinne.też dostana. I jeżeli nie stać ciebie nawet na jedno dziecko,a je powolujesz na świat i liczysz ze jakoś to będzie,to udaj się tam kto te dziecko powołał na świat. No widzisz,nigdzie nie jest lekko.i nikt nikogo tutaj nie trzyma.jak nie pasuje,to granice są otwarte i zawsze można na ten zmywak i Social jechać.hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Enka, nie zgodze się z Toba, ze mlodych nie stać na wlasne mieszkania, ze zarabiają najniższe krajowe i ze wszyscy liczą na opiekę spoleczna. My sami jesteśmy bardzo mlodzi, moja pierwsza praca po studiach, szukana na szybko- powyżej minimalnej. Tez spodziewamy się dziecka i nie patrzymy gdzie i co możemy dostać. Pewnie nawet becikowego nie dostaniemy. Wyprawke cala kompletujemy sami, mieszkamy daleko od rodziców. Radzimy sobie. Chcieliśmy dziecko, wiedzieliśmy ile to kosztuje. Ci wszyscy mlodzi, których na nic nie stać, sa albo baaardzo leniwi, albo nieporadni życiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Cześc pewnie mnie nie pamieta, bardzo długo mnie nie było ale starsze, to znaczy te które były od samego początku może mnie pokojarzą :) Co sie stało z tematem? Dlaczego został usuniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo najlepiej rozłożyć nogi i zwalac odpowiedzialność na państwo! A państwo kazało kolezaneczkom do łóżka chodzić i nie myśleć o antykoncepcji?państwo zrobiło im dziecko? Jak powołuje się dzieci na świat,wiedząc że nie stać mnie na smoczek-to jest to głupota w czystej postaci. Ale oczywiście,najlepiej zwalić winę na "durne"państwo... Szkoda,ze panienki nie stały w kolejce jak rozum rozdawali. No ale co się dziwić,pewnie stały 2razy w tej kolejce co beztroskie rozdawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Monison najwidoczniej musiało być troszkę zgłoszeń... wątpię żeby usunęła go autorka ( może przyszła mamusia) bo ona sobie mamusiuje cały czas zakładając nowe a te stare zostawia i żyją własnym życiem. Madi podała do siebie maila, nie wiem czy masz fb ale zawsze możesz fikcyjne założyć jak ja. Tam nikt nam nic nie skasuje i goście nie będą się wtrącać :) gościu2 polemizowałabym ale nie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Malutka bo jest kilka Ań, jakie masz zdjecie profilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Monison nie wiemy. Jakas nie mila osobka nam go usuneła, jak widzisz tu tez jest nieciekawie. Jestesmy na fb. Czesc pod fikcyjnymi czesc pod normalnymi kontami. Wyslij mi namiar na siebie z opisem zdjecia profilowego to cie zaprosze do znajomych, potem do grupy- grupa jest tajna, nikt nie widzi naszych wpisow i zdjec poza nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
msobieraj1987@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_mii
Cześć Dziewczyny! Regularnie Was czytałam, podglądałam, ale z Wami nie pisałam, czekałam na ten "gorętszy" okres. Odezwałam się do Was może ze dwa razy (w sierpniu), zaraz po usg w 12 tyg. Teraz im bliżej rozwiązania (tp 17.02.2015), tym bardziej chciałam zacząć z Wami rozmawiać- nikt tak nie zrozumie ciężarnej jak druga ciężarna :) Mogłabym do Was dołączyć na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Malutka No i dalej Cie nie ma, ten sam problem byl z enka. Wysli mi zaproszenie do znajomych. Na mailu masz moje dane. Ja je przyjme i zaprosze Cie do grupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
omg co wam forum usuneli??? MAsakra ja zagladam raz na 100 lat ;) w szoku jestem, nie widzialam takich akcji, pozdr. filateistylka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×