Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowa 05

dziewczyny z lutego 2015

Polecane posty

Gość milka8787
Kochane znowu nam sie goscie nieproszeni wtracaja. Nie podawajcie imion i nazwisk, przeslijcie je do madi na maila ktorego podala tak jak ostatnio. Jak sie pojawia pozostale dziewczyny ktore nie maja fb to sie je namowi na konto fikcyjne i powinny sie zgodzic. Madi pisalam do Ciebie wczoraj, ale w razie czego wysylam Ci jeszcze raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Madi zalozy grupe i nas dolaczy. Nazwa nie jest istotna bo to tylko dla nas ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wspaniały, a zakładając konto na portalu społecznościowym stajemy się osobą publiczną ;) niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na portalu spolecznosciowym tak ale na kafeterii lepiej nie podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Tak juz cie przyjelam. Widze ze ty tez dopiero co po slubie he he. A tak swoja droga to ja nie daleko szczecina mam rodzine ze strony meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ślub braliśmy 30 sierpnia, a gdzie ta rodzinka mieszka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
W gogolewie. A my 18 pazdziernika he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacieee i jak dałaś radę z suknią? Bo u mnie w dniu ślubu jeszcze nie było widać brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
He he u mnie tez nie. Jak wejdziesz do mnie to tam mam zdjecia z wesela wogole nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale numer z tym naszym tematem. Już wczoraj wieczorem nie było bo wchodziłam, a dziś to już tak różnie próbowałam otwierać że głowa mała. Ale cieszę się że Was odnalazłam bo aż mi czegoś brakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery84
proponuje usunac ten tmat gdzie podalyscie wasze imiona i nazwiska. kafeteria jest publiczna wiec pod zadnym pozorem nie mozna podawac swoich danych. prosze autorke watku (chyba gosciowa) o usuniecie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Mery moze chwilke poczekajmy z usunieciem dopoki wszystkie dziewczyny nas nie odnajda i pozniej sie ja usunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Asus, tysia, marta- to dziewczynx ktore byly aktywne a ktorych jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, masz racje. w takim razie pousuwajcie posty z danymi osobowymi. bo to dziala tak: jedna podala, a pozniej cala reszte znajda. prywatnosc trzeba chronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Chyba ze da sie usunac poszczegolne wpisy, bo ja sie nie znam. Gosciowa, zakladalas watek, moze sprawdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
A jak mam to usunac? Bo sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
No wlasníe ja tez nie wiem jak. Swoja droga Rengie oświadczyny- super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rengie
Ok, zaakceptowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wysyłacie zaproszenie to piszcie w wiadomości swoje nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
He he no wlasnie bo ja tez nie bardzo wiem ktora to ktora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usunełam z posta swoje imie i nazwisko, poczekajmy na reszte dziewczyn i zeby usunac temat trzeba napisac meila z prosba o usuniecie do moderatorow. Powtórzę memu meżusiowi, ze Go chwalicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
A ta Madi nasza to chyba zasypalo na tym spacerze. Madi bo psinie znowu lapy zamarzna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaKurowska
Witam, nazywam się Magdalena Kurowska i jestem studentką 5. roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Przeprowadzam badania do pracy magisterskiej. Mam prośbę do tych z Pań, które spodziewają się pierwszego dziecka. Moj***adanie do pracy magisterskiej dotyczy preferencji porodu drogami natury lub przez cesarskie cięcie. Dlatego zależy mi na szczerych odpowiedziach. Badanie jest w pełni anonimowe. Wypełnienie kwestionariusza będzie dla mnie bardzo dużą pomocą! Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Kurowska link do badań: https://docs.google.com/forms/d/1h65QGHmJwWnN6LqKAyheQ9Du5iouzJ7dqbwhNcwDgnQ/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
No to ktora zaklada ta grupe na fb bo ja to az tak sie na tyn nie znam he he. Umiem podstawowe rzeczy i wiecej mi nie trzeba. He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam i powysylalam zaproszenia na fb tym, które udało mi się odnaleźć - sprawdzcie :) a jak nie macie to przypominam maila ms_magda@wp.pl piszcie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i powysyłałam zaproszenia tym, które odnalazłam. Jak któraś nie dostała to przypominam maila ms_magda@wp.pl czekam na namiary i będę dodawać, narazie nie ruszam się od kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×