Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowa 05

dziewczyny z lutego 2015

Polecane posty

Dzis zajrzalam bo zaczely mi sie jakies skurcze, ale to przepowiadajace MAM NADZIEJE, chociaz w terminie na pewno nie urodze (20.02.15) ktos jeszcze cierpi na te braxton hicks'y??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Filatelistyka ja od świąt a że doświadczenia nie mam to już myślałam, że rodzę :D Nie idziesz z nami na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Hej dzirwczyny, czytam Was od niedawna, ale jeszcze się nie udzielilam :) jeśli mmozna dołączyć na fb podaje maila: asiawe@op.pl Mój termin to 11 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia 999
dziewczyny są podane wyżej dwa rózne meile i nie wiem, który jest ok - czy oba czy ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnalazlam sie i ja ;] Na wizycie bylo ok,przepisala mi zelazo i witamine C bo morfologia troche oslabla. Dzidzius juz jest dorodny,ale za dwa tygodnie sie dowiem wiecej,bo teraz nie mialam USG. 3 KG przyciaglam przez 6tygodni. Waze 90,8 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Wiktoria jestesmy na fb. Chodz do nas bo jak nie to ja po Ciebie przyjde. Jak nie masz konta to zaloz fikcyjne. Na fb jestesmy w tajnej grupie, nikt nas nie moze czytac i nikt nie miesza. Podeslij dane na maila to Cie zaprosze do znajomych i wlacze do grupy msobieraj1987@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Filatelistyka i sysunia- Was to też dotyczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinneraa
Enka, Ty jestes gdzies za granicą tak? na kiedy masz termin i jakiej płci się spodziewasz? Jeśli potrzebujesz ubranek, pomogę Ci, mam ich masę bo to moje 4 dziecko, mogę CI coś podesłać a zwłaszcza jak byś miała dziewczynkę :) z chęcią też bym doszła na fb, tam łatwiej mi z Wami byłoby pisać :) no ale to zależy od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za zaproszenie, to ja wysle maila, zaczyna sie na l........@yahoo.co.uk calego nie napisze tu na stronie bo tu cuda nie widy jakies, fajnie na fb bede sie na pewno wiecej udzielala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi_28
Filatelistyka, Wiktoria, wyżej jest mail do mnie, piszcie i zaprosimy Was na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natomini
Madi czekam na zaproszenie:) MAsakra jakaś, tyle ciekawych porad poszło się... kąpać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi kochane,ale ja z fb nieskorzystam,bo mam swoje powody..musicie mnie zrozumiec no i strasznie mi przykro,ze musze sie z Wami pozegnac. Tyle emocji,ciekawostek,kazda z Nas ma swoja historie.. Zycze Wam wszystkim kochane szczesliwego rozwiazania no i zeby wszystko poszlo po Waszej mysli. Caluje Was goraco. :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Ale Wiktoria nawet fikcyjnego nie zalozysz? Bez zdjecia, bez nazwiska. Wtedy tak jak na forum bedziesz dalej anonimowa. To o czym rozmawiamy zostaje w grupie bo jest tajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!! Ale się Was naszukałam :********* KAMIEŃ Z SERCA :D jestem już w domu, po szpitalu. Wyszłam dzsiaj :) Jutro do Was napiszę :* Idę się wykąpać i położyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Dziewczyny, podajcie namiary gdzie mogę do Was dołączyć na FB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Marta i ja i Madi dawalysmy maile we wczesniejszych wpisach. Wyslij ktorejs z nas namiary na fb wraz z opisem zdjecia profilowego. Dostaniesz zaproszenie do znajomych potem do grupy. Wyslij najlepiej do madi bo mi cos spamuje wiekszosc maili i moge nie odebrac. Grupa na fb jest tajna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie zaglada tu ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się przeniosły to pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze pojawia sie inne nowe przyszle mamy?? Fajnie byloby sie wspierac i radzic... licze ze ktos tu zajrzy... Ja mam termin z OM na 24 lutego ale z usg na ponad tydzien wczesniej ... macie jakies symptomy zblizajacego se porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość156
ja z OM na 12luty i jak na razie bolal brzuch jak na okres ale moj maluszek ani rusz. i zero objawow:(:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na 09.02 i mam duzo objawow a dzis od rana maly sie nie rusza, zaraz jade na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_luty
hej! ja mam termin na 12 lutego, obniżył mi się brzuch, czasem coś zaboli, ale skurczów póki co brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kreska__
Ja mam termin na 20 lutego.. ale szczerze mówiąc mam nadzieję, że to będzie wcześniej, bo mam dość. Na dworze ślisko, nie mogę wyjść nigdzie, wolę nie ryzykować upadkiem. Dopadły mnie jakieś swędzące wysypki, puchną i drętwieją mi ręce i nogi, nic mi się nie chce (oprócz jedzenia).. Czuje się jak niepełnosprawna, w dodatku siedzę w domu sama, bo mąż pracuje dużo.. Niby mam jakieś szczątkowe rozwarcie, ale oprócz tego to nic się nie dzieje. Czekam z utęsknieniem na opadnięcie brzucha, jakieś skurcze.. cokolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zaprosi mnie w końcu ktoś? Juz dwa maile wysłałam... Niech się ktoś odezwie kingazimnafab@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jednak dacie sie namowic na zalozenie grupy na fb, mozecie miec tez wirtualne konta pod nickiem x Ale Wiktoria nawet fikcyjnego nie zalozysz? Bez zdjecia, bez nazwiska. Wtedy tak jak na forum bedziesz dalej anonimowa. x Niestety, facebook zaczął już egzekwować zapisy z regulaminu i systematycznie weryfikuje osoby występujące pod nickami i fikcyjnymi nazwami. Blokuje je, wysyłając polecenie zarejestrowania się pod autentycznym imieniem i nazwiskiem, do momentu zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_luty
a jak można do was dołączyć na facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 24luty
mysle ze nie ma co na sile wbijac na fb do dziewczyn ktore troche ze soba pisaly/znaja sie itp poprostu proponuje tu kontynuowac ich watek z nowymi osobami.. jesli bedzie zainteresowanie rzecz jasna. macie juz jakies objawy ? mnie coraz bardziej boli w dole brzucha plus mam meeega duzo sluzu 3 lutego moja ciaza bedzie donoszona wiec nic tylko rodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
MartaWWW jeżeli jeszcze zaglądasz to napisz do milki ;) Tylko wcześniej daj znać tutaj (zalogowana) żebyśmy miały pewność, że Ty to Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam :) Sorki laski, ale musiałam z konta wirtualnego/fikcyjnego... Nie używam FB, więc tak to wygląda. Dałam inne nazwisko i imię. Agnieszka jestem :) Tak mam na drugie więc luzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×