Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowa 05

dziewczyny z lutego 2015

Polecane posty

Gość milka8787
Enka widzialam, daj spokoj, ze ludziom sie chce, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Nie mają innego zajęcia, internet to musi być całe ich życie ;) Ale jak czytam takie tematy i przypominam sobie niechcianych gości w naszym to dochodzę do wniosku, że usunęli nasz wątek bo był po prostu zgłaszany przez większe grono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Ale kurcze! W naszym watku nie bylo nigdy nic zdroznego, zero jakiejs zawisci, to od poczatku byla sielanka, a posty byly pisane z szacunkiem dla innych. Czuc bylo wiez i pozytywna atmosfere. Nawet tych ostatnio podburzajacych nas gosci nie prowokowalysmy i nie wyzywalysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:) tez się zmartwiłam jak mi ten bład wyskoczył ale mówie wejde za godzine i za godzinke znów to samo i mowie szukam ale cale szczescie ze Was znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Dobrze, że jesteś :) Milka wiesz co? Ja myślę, że niektórym ludziom takie tematy gdzie jedna na drugą nie pluje jadem będą przeszkadzały bardziej niż bardzo ;) Z ciekawości zaglądałam kiedyś w inne to tam panienki do siebie od debilek i innych takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Hej Tysia! Jeszcze troche i bedziemy wszystkie. Chodzmy wtedy gdzies gdzie bd bezbiecznie i gdzie bedzie mozna dodawac fotki i nikt nas nie wyrzuci i zadni goscie ( ci zlosliwi) nie beda nas nekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, w sumie staralysmy sie nie odpisywac nic "gosciom" choc nieraz sie mialo ochote ;) a i tak jak widac komus przeszkadzalysmy, dziwne ze do innych sie nie doczepili tylko do nas. I tez uwazam ze musialo wiecej osob zglosic nasz temat niz jedna bo tak to by chyba nie usuneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Napewno na parenting.pl można założyć "prywatny" wątek ale może z tym poczekamy? W weekendy w naszym temacie bardzo często była cisza, może na początku tygodnia już wspólnie ustalimy gdzie się przenosimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
oo to wyzej to ja, wylogowalam sie a nawet nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Jasne, jasne. Zostajemy jeszcze chwile tutaj zanin reszta sie nie odnajdzie :-) Tak jak enka pisze, w weekendy zawsze tak nas mniej. Swoja droga ten jest wyjatkiem bo juz dwie strony sa. Tak sie dziewczyny zbulwersowaly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
noo az dziwne ze nas tu kilka w tym samym czasie akurat sie znalazlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Malami to Ty bylas dzis na tym ktg i bolal Cie brzuch, nie? I jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
tak tak no i pisalam po powrocie, ze pojedyncze skurcze wychodza ale jest nie najgorzej, moze dotrwamy ten tydzien jeszcze do 36tc. Ja to sie smieje, ze znajac zycie to jak mi teraz wstrzymywali skurcze to pozniej pojde wywolywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Malami to ty juz w 35tc? To teoretycznie jak bys juz zaczela rodzic to juz wielkiej tragedi by nie bylo a tym bardziej ze jak masz skurcze to widocznie malenstwo juz gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie czesto pisalam ale codziennie czytalam. A dzis jak weszlam to przezylam schize. Chyba sie juz uzaleznilam od was. Strasznie sie ciesze ze sie odnalazlysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Malami to ja juz nie zdazylam przeczytac tego posta przez ten blad. W takim razie lez plackiem tak conajmniej 2 tyg, a najlepiej dluzej. Ja jutro koncze 35 a w pon zaczynam 36. Zaczyna mnie dopadac lekki stresik. Wgosia, nie dawaj o sobie zapomniec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leze leze, chcialabym jak najdluzej bo zaczelam sie bac porodu a poza tym nie mam jeszcze dla siebie nic do porodu i dla malego brakuje mi czapeczek takich po kapieli, okrycia kapielowego i kombinezonku z czapeczka na wyjscie ale nie mam nawet za co kupic przez to, ze przez caly grudzien mi nie oddali kasy :/ jeszcze pare tyg i sie zaczniemy "rozpakowywac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Mam pytanko czy ktoras z was masuje sobie krocze. Ja czytakam ze to bardzo ulatwia porod, ale sama niewiem zewzgledu na tom moja skracajaca sie szyjke , a do gin ide dopiero 14 wiec narazie nie eksperementuje zeby nie zaszkodzic. Malami mi sie wydawalo ze ty termin masz kolo mnie juz sie zestresowalam ze to juz tak blisko. Ja licze ze jeszcze miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Tak ja masuje w tym miejscu gdzie robia nacicie. Nie robie tego systematycznie niestety ale staram sie czesto podobno to pomaga a nawet u nie ktorych kobiet powoduje takie rozciagniecie skory ze nie trzeba nacinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
wgosia no duzo to nam juz nie zostalo kochana ;) z OM mam na 12.02 a z USG na 09.02 nie wiem ktory sie sprawdzi, ale gdyby ten z 9-tego to zostalo mi 38 dni. A co do krocza to ja nie masuje ale chyba zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Malami mi tez brakuje paru rzeczy dla siebie a kasa ktora mialam przeznaczona na wyprawke prawie sie skonczyla. Nie mam jeszcze poscieli do lozeczka, preparatu na pepuszek, koszul dla siebie, bepanthenu, chusteczek nawilzanych ( mam tylko jedna paczke), pampersow ( tez tylko jedna paczke). Powiem ci tak. Okryc kapielowych nie kupywalam. Mialam kilka nowych recznikow, ale przeciez nie musza byc nowe. Radze wiec odpuscic ten wydatek. Czapeczki te bawelniane po kapieli kupilam chyba po 3zl w auchan takie biale, kilka tez dostalam. A tak naprawde to ze 3szt wystarcza. Takze nie duzy wydatek. Jak zobaczylam ceny kombinezonow ktore mi sie podobaly to najtanszy byl za 80zl. A taki kombinezon to moze dziecko 4 razy zalozy bo na poczatku nie wychodzisz z nim czesto a pozniej juz bd za maly. Takze znalazlam na alegro taki sztruksowy uzywany, naprawde ladny, stan idealny za 29zl juz z przesylka. Czapy mi tesciowa takie zwykle biale tesciowa na drutach zrobila, moge Ci jedna odstapic. A z tymi koszulami dla siebie to poszperalam w szafie i zna lazlam taka sukienke jasno rozowa co w niej w lato po domu chodze bo wyglada jak pizama wiec ja biore. Do porodu biore taka staro sukienke na ramiaczkach od tesciowej i tak pojdzie do kosza. Wezme tez sobie normalne spodnie pizamowe i koszulke, moze jedna koszule sobie kupie ale to sie zobaczy ;-) na codzien nie uzywam koszul, spie w koszulkach i majtkach, jedynie w zimie do majtek zakladam spodnie od pizamy, taki wydatek uznalam wiec za zbedny. Mam nadzieje ze cie zainspirowalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Milka ja rowniez nie lubie koszul nocnych i tez spie zazwyczaj w koszulkach i majtkach lub takich pizamkach z ktociutkimi spodenkami i bluzeczkami bokserkami. Znalazlam na allegro koszule typowo takie ciazowe z guziczkami po bokach piersi calkiem tanie bo po 15zl jakos wiec jakbym nawet dwie wziela to spoko. Kombinezon mam zamiar kupic uzywany wlasnie a czapeczke to moze faktycznie poprosze babcie niech mi zrobi na drutach, nie pomyslalam o tym wczesniej :) noo i kurcze nie mam pampersow jeszcze, chusteczek, szczotki do wloskow, nozyczek.. kurde to duzo jeszcze nie mam, niby groszowe sprawy ale od mamy nie chce juz brac kasy a z tych co mam to tak juz ruszac nie chce bo wkonu bez grosza zostane. Mowia ze oddadza w tym tyg ale kto ich tam wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy podchodzicie do zakupow w lumpach ale ja prawie cala wyprawke tam zkompletowalam za grosze. Kombinezon zimowy za 15 zl kupilam a po wypraniu wyglada jak nowy. A jeszcze mialam wam napisac ze jaj macie netto u siebie to wlasnie wyczytalam ze ze od czwartku pampersy beda 2szt za 40zl. To wychodzi po 0.37zl za sztuke. Chyba sie juz taniej nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Pampersy kup sobie chociaz mala pake zebys w razie W do szpitala miala. Ja tak zrobilam. A po wyplacie kupie w biedronie ta mega pake za 50 zl jak jeszcze beda. Chusteczki tez awaryjnie kupilam jedna do szpitala zeby byla. Nie jest to produkt niezbedny. Takze po troszku i jakos to bedzie. Takie sa czasy. Lekko nie jest. Ja tez myslalam ze wyrobie sie w budrzecie a tu guzik. A najlepsze jest to ze z tych pieniazkow mialam kupic lozeczko i materac. Na szczescie tesciowie nas zabrali do ikei i kazali wybrac razem z materacem ;-) Takze prezent byl akurat na ratunek wyprawkowemu budzetowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat może usunąć osoba ktora go założyła.Może cos stalo sie z jej dzieckiem nie tak i usunela topik bo dla niej to juz nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze wam dotrwania do terminu. U mnie w miescie 1 stycznia urodzil sie chlopczyk,ktorego mama miala termin na 1 lutego. Jak na wczesniaka 3600 waga imponujaca,maluszek czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Milka ja wiem jak wygladaja te bawelniane bo pracowalam w sklepie dzieciecym kiedys ;) a te na drutach robione masz super :) jutro ide do babci i niech mi zrobi :) Wgosia ja mam duzo ubranek z lumpkow i tez sie ciesze, ze moglam cos kupic taniej a mam duzo firmowek z sieciowek i to za grosze w naprawde super stanie. Pampersy musze miec jedne wlasnie do szpitala bo u nas tylko takie sobie zycza brac a po skonczeniu sprobuje z Dada z biedry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×