Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość pap86
A u mnie przeziebienie na maxa - znikąd :( temperatura pod pacha niby 37,3ale czuje sie jak by mnie czolg przejechal.martwie sie czy jesli komorka zostala zaplodniona (do ewentualnej implantacji tez jeszcze kilka dni) to czy temperatura na dole 38,4 wplywa negatywnie :( ? Jak nie urok to...czary :/ wzielam tabl apapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka powiedz mi bo TY taka doświadczona kobietka jesteś co to może być jak na wargach (tych dolnych;) robią sie takie pryszcze i swędzi. sorry głupie pytanie ale mam nadzieje, że to nie żadna opryszczka bo dosyć często tak miewam, poswedzi 2 dni i zniknie. i kurde jak na złość zwykle pojawia mi się to jak mam miec dni płodne i nie wiem czy mozna się z tym kochac czy nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Razu widzę że mamy ten sam problem... i ten sam termin @ :) ja miałam tylko jedną plamę podczas owu a widzę, że Ciebie dłużej pomęczyło... wogóle nie pamiętam, żebym kiedykolwiek w życiu miałam taką ciężką OWU źle się czuję wszystko mnie boli jakbym @ miała dostać jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny brzuch boli bardzo nawet nospa nie pomogła. Kurde martwię się czy to nie cos poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 niestety nie wiem co Ci dolega, nigdy coś takiego mnie nie spotkało, wiec ja poszłabym z tym do gina albo chociaz przy okazji kolejnej wizyty o tym wspomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja zadnego zagnieżdżania nie czułam, plamienia implantacyjnego też nie miałam moje kolezanki tez nie miały czegos takiego, a rodziły juz po kilka razy, mysle , że to niezwykle rzadko wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 wyczytałam własnie w ksiazce ginek. szwagra, o ile dobrze zrozumiałam Twoje objawy, hmm to mozesz miec zapalenie mieszka włosowego(w miejscu intymnym są często po depilacji, goleniu , otarciu itd. może to jest to, bo nic innego nie znalazłam, no ale też tego u Ciebie nie widziałam, wiec wiesz...ani jasnowidzem ani lekarzem to ja nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ola_456 mierze rano i mialam 37,8 na dole (pod pacha 37,2).a jak wrocilam ledwo zywa z pracy to pod pacha 37,4 a na dole az 38z kawalkiem.martwie sie czy taka wysoka temperatura nie zaszkodzi jesli np.doszlzo do zaplodnienia komorki. Ale pewnie natura cos na to wymyslila -wszystko albo nic,albo silna komorka albo obumrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap86 tempki mierzy sie zaraz po przebudzeniu, najlepiej o tej samej porze i regularnym rytmie dnia i nocy zreszta jesli chodzi o cała reszte to co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysokie te temperaturki, powiem ci że ja też byłam chora w poprzednim cyklu starań, też miałam w pochwie wysokie temperatury właśnie 37,8 itp. No wtedy nam nie wyszło ale nie wiem czy to wina wysokiej temperaturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscInka dzięki za odp. Masz rację zapytam gin na wizycie bo pójde po @. Ola to trzymamy kciuki za jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie pomagam szwagrowi urzadzic pokój bo mały remont robi. Już się nie mogę doczekac kiedy bede tak swój domek urządzac:) a Wy dziewczyny mieszkacie w swoich domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy w szeregowcu ale nie jest źle, na piętrze 3 pokoje, łazienka i kuchnia a na dole salon i też łazienka i kuchnia. :) Narazie mamy zrobione na dole a na gorze dwa pokoje ten trzeci ma być dla.Tosi i jak tylko znajdę.w.ciążę to będziemy go robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domu :p ale do TYLKO naszego domu wprowadzimy się dopiero za jakiś czas, pewnie z 3 lata bo jeszcze jest w stanie surowym, ale ważne ze jest wybudowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 ja w bloku, kupiliśmy to mieszkanie zaraz po ślubie, trzy pokoje, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój, ok60m2 i podobnie jak niektóre dziewczyny mam wybudowany dom, niestety w surowym stanie, wiec kiedys tam sie pewnie wprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na bete sie skusisz czy jednak czekasz na @? A temperaturka jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja narazie mieszkam z teściami, ale też mamy domek wybudowany i mam nadzieje, że do przyszłego roku się wprowadzimy bo niektórzy nam wróżą że dzidziusia to chyba będziemy dopiero na nowym domu mieć:) OLa skocz na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak @ sie nie pojawi to ide dzisiaj na bete, temperatury dzisiaj nie mierzylam, wkur*wilam sie za przeproszeniem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola beta prawde Ci powie no My konczymy sniadanko i idziemy na spacerek bo dzis słoneczko ładnie świeci no i kaczki czekaja na chlebek, potem małe zakupy w groszku i wracamy do domciu, dzis w planie pyzy z miesem(synek wczoraj juz prosił o nie), no i oczywiscie pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenaka jesteś jeszcze z nami? co u Ciebie? jak po wizycie w klinice? przyszła @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×