Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

hahaha :D mam nadzieję , że będziemy to przechodzić w miarę delikatnie. Boję się trochę o to bo ja jestem za "delikatna" jeśli o to chodzi. Często przy okresie siedzę właśnie przy muszli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Kurde mol, ale emocje!:) a ja tyle do testowania jeszcze!:) ale kupilam testy owul i witaminki dla nas:) chce urodzic jedno, adoptowac drugie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja już mam posprzatane, jestem po zakupach, właśnie kończe obiad i jak Tośka zasnie to laba hehehe Czuje sie wyśmienicie więc wszystkie moje objawy i myślenia poleciały daleko daleko :) miłego popłudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mieszkanie posprzątałam, trochę położyłam się bo się źle poczułam ale już jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) czy Wy też tak się kiepsko dziś czujecie? normalnie jak bym była tuż przed @ to bym wyszukiwała ze to już jakieś oznaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll ja dzis mam uczucie kamienia na klacie, no masakra, i mało powietrza ale to nie jest zwiazane ze sprawami staraniowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dzisiaj kiepsko czuje. Nie wiem dlaczego, chodze ciagle taka przycmiona, nieogarnieta, spac mi sie chce, niby glodna jestem ale jak mysle co mam sobie zjesc to mi sie odechcewa. Najchetniej to bym przespala caly dzien ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nigdy nic nie wiadomo:) może akurat to to:) mnie to się kręci cały czas w głowie i ogólnie jest tak ble :P a powracając do wczorajszej rozmowy to może macie i racje z tymi testami, chociaż w tamtym miesiącu testowałam i wyszła idealnie 16dc owulka więc moze i teraz też tak bedzie i dlatego mi wychodziły takie bladziutkie te kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ola u Ciebie to co innego Ty już możesz odczuwać takie potrzeby do spania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola i ja tez, no ale mnie sie cos przestawiło, organizm fisiuje, w nocy nie spie albo zbyt krótko, a w dzien chce mi sie spac na potege ale nie moge bo synek buszuje i musze miec na niego oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja mam tak od tygodnia ze czuje sie zmeczona, ide spac a nie moge usnac. Jak juz usne to rano kestem nie wyspana, chodze i ziewam, jakbym mogla to i na stojaco bym usnela. A jak juz sie klade wieczorem to od nowa problem ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś ciesz się że tak masz:) to dobry znak :) hehe ale napisałam cieszyć sie z niewyspania ale wiecie o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell pewnie ze sie w pewnym sensie ciesze, to dobry znak. Aczkolwiek wolalabym miec troche wiecej energii, bo teraz to jestem mega zmeczona, oczy mi sie zamykaja co chwilke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba taki dzień, ja miałam dużo.energii z rana a teraz ledwo chodze mimo że drzemalam kolo małej :) ehhh idę zrobić sobie kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem już po drugiej i nic nie daje :) smieje sie ze to przesilenie wiosenne juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to jest zdecydowanie najgorszy dzień w moim cyklu. Nie dość że latam częściej do ubikacji to jeszcze to spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×