Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Taka sytuacja a co u Ciebie?czytasz nas jeszcze? Paulina00023 kiedys chciałaś dołączyć ale zniknęłas juz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćx a jak wygląda u Ciebie sytuacja? miałas już wizyte u gin? jak wyniki badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z rana :D Ola, przeżywam to jakbym sama miała robić badanie haha :p Super by było jakby którejś z nas się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa z jakiego rana?;P coś dzisiaj cisza na forum ;( co porabiasz? widzę, że tez domek budujesz?a na jakim etapie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rano bo niedawno wstałam :D Co do domu, to są fundamenty, ściany i dach :D Ale ważne ze juz stoi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuje wątek od kilku dni i nie dziwie się, że nowe osoby nie kontynuują pisania tutaj, zebrały sie 2-3 panny które ciagle gadają tylko o sobie a jak ktoś nowy coś napisze to zostaje bez echa wieć nic dziwnego że ciagle tylko te same nicki widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie obserwuj tego wątku "panno" :D :D :D i proponuję nauczyć się liczyć, bo jest nas tu troszkę więcej niż "2-3" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś straszne rzeczy, naprawdę straszne... :( mam nadzieję, że nie będziesz miała horrorów:( zawsze możesz założyć SWÓJ wątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po spacerku, i musze zmienic miejsce karmienia kaczek, bo tu gdzie chodzimy jest blisko do rossa i trace kase ciagle, jutro ide gdzie indziej bo biada mi bedzie juz 2 raz w tym tygodniu straciałam tam ponad 70zł, dziś kupiłam zupełnie w ciemno rózne produkty, które były w promocji niby, okaze sie czy sie sprawdzą, najważniejsze jest to , że kupiłam kolejny tusz do rzęs z firmy lovely, która polecały laski na FM, tak czułam, że ten żółty jest nie dla mnie(kupiłam 2 dni temu), no i dziś jak sie nim malowałam to juz kur.y szły, no nie moge sie przekonac do tej szczoteczki, wiec dzis kupiłam też z tej firmy tylko troszke droższy i w pękatym opakowaniu różowym z tradycyjna szczoteczke za 10,39, od razu powinnam go kupic, no ale trudno, ten żółty oddam chrzesnicy, ona zawsze bierze ode mnie kosmetyki, których ja nie chce po 2 dniach, kupiłam też mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy 30+ z AA Energia młodości, no jak mąż zobaczy to sie uśmieje(ale lepiej zapobiegac niz leczyc)mamusi mojej tez kremik na zmarchy 60+ ale z Lirene( ma jutro urodzinki), z eveline mleczko do ciała sos takie czerwone opakowanie z dozownikiem na bardzo sucha skóre, z bielendy olejek do pielegnacji i masazu ciała Johimbina, różowy(mąż kiedys wspominał, że chetnie by mnie wymasował jakimś olejkiem, hmmm...), vitax herbatke z pokrzywy( poprawia stan włosów, skóry i paznokci), i mini preparat z olejkiem drzewa herbacianego do stóp N036, małemu liona i kubuś play i tyle, zaliczyłam też groszkowe zakupy, zestaw żarcia na trzy obiady, a teraz własnie koncze gotowac pyzy z mieskiem(nordis nam smakuja) a do tego mam surówke jesienna(kupcza z firmy Witamina)tez smaczna, słonina zesmażona drobno i gitara! na jutro mam zestaw na pomidorowa a na niedziele mięsko z łopatki na sosik, kasze jęczmienna perłowa, ogórki takze trzy obiady na trzy dni(łącznie z dzisiejszym) mam z głowy, a plan obmyśliłam dzisiejszej nocy bo spac nie mogłam a na forum tez jakos cicho było , no juz nie mam co pisać o tych staraniach więc pisze o wszystkim dla zabicia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam różowy tusz z tej firmy i jak za taką cenę jest w miarę dobry :P To się obkupiłaś, ja nie lubię wydawać kasy na kosmetyki a najgorzej jak danego miesiąca akurat się wszystko pokończy i trzeba uzupełnić braki :D Zrobiłaś mi smaka na pyzy, ale już zjadłam pomidorówę :P U was też jest dzisiaj tak ciepło? U mnie jakieś 7 stopni na plusie, juuupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem tu nowa :) czy jest ktoś dostępny by odpisać mi na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nell :) najwięcej jest nas tu dopiero wieczorem, więc na pytanie na pewno ktoś ci odpowie, pytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll jak bede potrafiła to odpisze, wiec dawaj a co do pogody to u mnie dziś słoneczko i 13 stopni, az chce sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, cóż za piękna pogoda za oknem :) korci mnie żeby zrobić sobie test ciążowy, mąż dzwonił jakie zakupy zrobic i kazałam mu kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja zawsze po takich zakupach mam wyrzutu sumiena , że wydaje kase na głupoty, no ale wiem tez , że czasem trzeba, no teraz to juz rossa i innne drogerie omijam szerokim łukiem, jutro moze lidla odwiedze bo maja byc w dobrej cenie 2-paki z lupilu dla dzieci, poluje na spodnie dresowe, bo bluzeczek to mamy od cholery z lupilu(same pasiaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc:) moje cykle wahają się między 28-30. I moje pytanie brzmi... czy jest szansa na maluszka w 14dc , 16dc, 18dc. Wyczytałam że warto starać się co drugi dzień. Nie wiem czy to prawda czy też nie :) dzięki z góry za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnka wiem, ale juz tak mnie korci a jeszcze mąż naciska.... Juz się nie moge doczekać. Jade dziś na zumbe bo ajk sie zmecze to moze głupoty z głowy mi wyleca xxxx Nelll89 ja to bym robiła 12dc, 13dc, 14dc, 16dc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll jeśli masz wszystko ok i owulacje faktycznie wystepuja to w cyklu28dniowym powinna owulka byc 14dc jak najbardziej a jesli 30 dniowy cykl to powinna byc owulka 16dc, ta ostatnia faza jak jest wszystko prawidłowo i wogóle wystepuje owulacje to powinna trwac 14dni(od owulki do okresu) natomiast ta pierwsza faza jest niestety ruchoma i moze miec różna długosc, dlatego tez czasem trudno jest stwierdzic kiedy jest owulacje- szczególnie przy cyklach, które sa nieregularne, może spróbuj kupic sobie testy owulacyjne i bedzie ci moze wtedy łatwiej wyznaczyc ten dzien owulacji, a co do przytulania co 2 dzien to są różne szkoły na to, ja jak sie zawezme to dzien w dzien kuje zelazo póki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka zeby nie wiem co to po 7 dniach od płodnych żaden test Ci nie wykaże, szkoda kasy i nerwów, rozumiem gdybyś 20.01 chciała go wykonac no to juz moze by coś wykazało, ale teraz to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie od 11dc zaczęłam testowanie i są bardzo bladziutkie jeszcze te kreseczki wiec chyba jeszcze trochę trzeba poczekać:) ale tez nie chciała bym przeoczyć tych dni. gośćInka masz rację trzeba kuć żelazo póki gorące:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll zawsze trzeba z zapasem, czyli zaczac przed ze 2 dni chociaz i potem po koleji i ze dwa dni po przynajmniej, a jak długo sie starasz, ile masz lat, masz juz dzieci? moze zechcesz dołaczyc do naszej tabelki staraczek, mamy taka na 1 stronie i ciagle sie ja edytuje w zaleznosci od potrzeb, zajmuje sie tym kate4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnka ale ja doskonale wiem o czym Ty piszesz, ale nie mialaś nigdy tak, że coś Cie w dołku cisneło i nie chcialo puścić aż czegoś nie zrobiłaś??? Ja to mam takie fazy, teraz jestem podjarana testów zrobiłabym milion i pewnie od razu był latała i krzyczała ze szcześcia a za chwile mi to przejdzie i bede gadac że pewnie@ sie zbliża, że nic z tego i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie pierwsze dzieciątko :) a mam 26 lat:) tzn wiem że lepiej jest mieć taka rezerwę, właśnie dziś mam 13 dc i tak się nad tym wszystkim zastanawiam który dzień a w sumie to od którego dnia jest najlepiej właśnie przy tych moich cyklach 28-30 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nelll w mądrych książkach pisza, że przy tego typu cyklach teoretycznie dni płodne sa od 10 do 18 dnia cyklu, takze tak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka lepiej wstrzymaj się z testami ;) Zobacz ze ja nie mam @ i nadal mam negatywne a mam dużo objawów ciążowych. Piersi mnie zaczęły boleć dzisiaj -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll dziś juz czasu nie marnuj tylko działaj jak będzie men obok, jutro tez i to porzadnie, 15 i 16 dnia tez , a co do testów owul. to ja robiłam dwa razy dziennie zawsze o tej samej porze(rano przed praca, i później po pracy ok17)no i dobrze, że tak robiłam bo jak zaszłam z synkiem to akurat rano była 1 kreska a po pracy juz dwie piekne krechy no i oczywiscie zmolestowałam męża i cudem wyszedł syn)ale u mnie miało to miejsce 11dc, bo ja miałam 25dniowe cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wiem wiem ale jak wczoraj robiłam test owulkowy i wyszła taka bladziutka kreska to może dopiero pooowolutku poowolutku sie zaczynać bedzie, dziś też testuje zobaczymy czy sie przyciemni. Ale fajnie że na Was dziewczyny trafiłam przynajmniej mam sie komu wygadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelll89 ja tez mam cykle 28-30 i zaczełam 11dc pózniej 12dc, 13dc, 15dc więcej nie dało rady :) xxxx ola ja to słyszałam, ze nie na wszystkie kobiety działa test ciążowy, więc beta powinna wyjaśnic sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola mi to az szkoda Ciebie, ja tez wole wóz albo przewóz, albo pozytyw albo okres i działamy dalej a tak ja Ty masz teraz to takie zawieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×