Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Raport chu*jowy. Wczoraj przed 23 dostalam @.myslalam ze to plamienie bo bylo tego troszeczke, dzisiaj juz jest normalny @ Bol niesamowity, ryczalam jaj bobr :'( Przepraszam ze nie pisalam od razu ale nie mialam juz sily ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulica31
Czesc dziewczyny. Obserwuje Wasz watek o jakiegos czasu i postanowilam ze musze sie wygadac. @ powinnam dostac pomiedzy 13 a17. Zamiast niej mam takie sluz lekko zabarwiony na brazowo. Naewno nie jest to @. Zrobilam wczoraj test i negatywny. Temperatura nadal powyzej 37.1. Bol piersi, czasem bol jajnikow. Nie wiem o co chodzi? Nie mieszkam w Polsce wiec bety nie moge zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak mi przykro:( Domyślam sie jak musisz sie czuć:( Co za wredna franca jednak sie pojawiła:( Jak już to moogła chociaż być w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Podejrzewam ze mi sie cykl przestawil znowu. Kiedys mialam 28dc. Pozniej przez pol roku 26dc a teraz dostalam pozniej @ i wyszlo mi ze mialam 28dc znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulica jak nie masz jak zrobić bety to kicha bo to by dużo wyjaśniło. Jedno co moge ci doradzić to powtórzyć jeszcze test, może uda ci sie kupić jakiś bardziej czuły:) A do gina możesz sie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Ola_456 łączymy się z Tobą w bólu :-( dla mnie każde przyjście tej francy to totalne załamanie... Zrób sobie dobrego drinka i nabieraj sił na następny cykl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulica31
Jussio - tutaj zawsze sie najpierw doblekarza rodzinnego idzie a pozniej on dalej kieruje w zaleznosci od problemu :/ juz bym chciala zeby sie wyjasnilo zaczynsm sie martwic ze zalapalam jakies chorubsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bardzo mi przykro, ja pewnie podzielę.Twój los za kilka dni. Xxxxx W ogóle ja od dawna prowadzę kalendarzyk i to jest moja jedyna antykoncepcja i jedyny sposób na sprawdzenie kiedy są dni płodne i kilka miesięcy temu postanowiłam ściągnąć sobie aplikacje na telefon i tam wpisywać wszystko i dziś owa aplikacja się zaktualizowala i skrocila mi cykl o jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica31
goscInka - juz jeden zrobilam i negatywny. poczekam kilka dni i zrobie kolejny. Nawet myslallam ze to plamienie to @ chociaz nigdy tak nie mialam. Tylko ta wysoka temperatura - chora napewno nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero skonczyłam zmywac po sniadaniu, teraz musze brac sie za siebie, prysznic, włosy(prostowanie)depilacja, paznokcie , makijaż bo szykujemy sie po południu do znajomych, mój mąż ma u nich swojego małego chrzesniaka, lubie tam jeździć, nie mieliśmy tego w planie ale syn nas prosił od rana, wiec dzwoniłam do znajomych spytac czy mozemy wpasc na kawe po południu, ponosze małego Wiktorka, ja ja go lubie, pachnący słodziak, mój synio tez go lubi, ma 5 miesięcy mały szkrabek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ania chyba na to wyglądało że taka cisza bo się dzieciaczki robily:) Ola nic się nie martw nast razem będzie dobrze masz jeszcze nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
U mnie dzis 20dc i jakos psychicznie czuje,ze nic z tego. Jutro,najdalej pojutrze pewnie powieksza mi sie boobsy i dojdzie pms.. to dopiero drugi cykl a czuje sie zniechecona. W kolejnym przestane swirowac :/ oczywiscie sprobujemy serduszkowac w odpowiednich dniach ale przestane ciagle o tym myslec. Mam umowiona wizyte u gin na jakis 13lub14dzien w nastepnym cyklu to moze uda sie zrobic jakis monitoring?choc pewnie jak powiem,ze dopiero co w grudniu odstawilam anty to gin kaze po prostu probowac.ech...ze to tez nie moze byc tak raz dwa jak sie tego pragnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap u Ciebie dopiero drugi cykl starań z tego co widzę w tabeli więc nie ma co się jeszcze podłamywać, choć wiem co czujesz...sama też myślałam że to takie hop siup i już a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll i oliwka i ich skóra wogóle bez kosmetyków ma taki fajny zapach, cos pieknego, ja własnie mocze stopy i pedicura będę robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap monitoring zrobi ci jak zechcesz bo własnie w tym monitoringu chodzi o to, zebys znalazła ten odpowiedni moment na bzyku bzyku, wiec wcale nie robi sie tego jak kobieta nie zachodzi rok czy tam dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Ola przykro mi:( my wiemy dokładnie co czujesz ale wierzę, że jutro bedziesz juz w pełni sił do działania :) Ulica jeśli plamienie nie zakończy się ciążą i powtórzy sie jeszcze kiedy to zrób sobie koniecznie badania hormonów bo to wskazuje na problemy z nimi! GośćInka małe dziec***achną cudownie i sama chodze do sąsiadki ponosić małego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 wiem, my jak przyniesliśmy synka do domu, to dopiero nasz dom stał sie domem i cały pachniał dzieckiem, każdy kto wchodził to sie zachwycał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
ja też tak chce by pachniał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo bobaski super pachną, my dopiero do domu wrocilysmy po 9 dniach i Tosia pachniała solarium ale po porządnej kąpieli znów pachniała cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziec***achną cudownie, dziwnie to brzmi no ale tak jest, jeszcze jak są wysmarowane tymi kremikami <3 Cudowne są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bardzo mi przykro! nastepnym razem napewno sie uda! :) U mnie sie narazie cholerstwo nie pojawilo. Ale temp. mi troche spadla - rano bylo 36,6. W przeciagu ostnich 12 msc raz mialam cykl 42 dni, czyli tydzien pozniej niz moje standardowe 35dni. W czwartek wypada ten 42dc i wtedy jakos planuje znowu testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×