Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

nelll my tez sie cieszymy, że przybyła kolejna staraczka z loginem a nie anonim, który zwykle wylewa złości na inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie zamieszanie, mojego Kacpra jakoś to nie rusza. On się cieszy że nie dostałam @. Wczoraj miałam bardzo zły humor i mój misiek chciał mi go poprawić no i wiecie... przytulanko. Ale wiecie co wam powiem, nie zauważyłam tego wcześniej ale teraz jestem tak ciasna tam na dole że na początku to mnie bolało. Nie wiem co jest grane :'<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ktoś taki w ogóle nie powinien wchodzić na to forum jesli ma zamiar na kogoś wylewać te złości. Ania ale z tego co wyczytałam to u Ciebie jakieś objawy już są wiec będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nie pamietam jak to było w pierwszej ciąży na początku ale pózniej tam właśnie na dole to wyglądało jak rozmoczona bułka...masakra.... a po porodzie wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
Wczoraj minął mi termin spodziewanego okresu i narazie go nie ma. Wczesniej robilam testy w dniu spodziewanej ale w tym cyklu jakos mi sie nie chce, chyba datego ze zawsze mam bardzo bolesne owulacje, w tym cyklu nic nie bolalo i boje sie ze wogole jej nie bylo i to przesunęło okres... Dam znac jesli sie cos zmieni. Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll olcia to już zrobiła kilka testów i sa negatywne a @ nadal brak wiec mamy nadzieje, że to bardzo wczesna ciaza i jeszcze nie wyszło na tescie i tak ja dopingujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 proszę o dopisanie mnie do listy :) Nelll89 -- 26--1--1--01.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell witam wsród staraczek:)jasne dopisze Cię do tabelki. Ja mam dziś 11 dc i może cos zadziałamy chociaż powiem Wam, że po tym wypadku moj M nie wrócił jeszcze do 100% formy wiec ten cykl bedzie taki próbny że tak powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa dokładnie ważne, ze domek już stoi:)u mnie narazie na tynkach się zatrzymaliśmy ale może w tym roku cos popchniemy:) GośćInka łał jakie zakupy. Chyba tez się skusze na ten tusz o którym piszesz bo mi się własnie kończy:) Anka jak nie mozesz wytrzymać to zrób test ale tak jak pisze GośćInka nie zdziw się jak bedzie negatywny:) Ola a nie byłaś na tej becie? Taka sytuacja fajnie, ze jesteś. a masz jakieś objawy ciążowe?pisz do nas częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wypiłam herbatke z pokrzywy, no szału nie ma, jednym duszkiem bo smaku to tez nie ma, ale jak wzmocni mi troszke włosy to bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosćInka podziwiam Cię, ze wypijesz taka herbate ja tylko powącham i podziękuję:) DZisiaj w pracy była u mnie taka dziewczynka 4 -letnia i taka mądrusia, że cały czas sie przy niej śmiałam. Tak sobie pomyślałam, że chciałabym miec taką córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 jak przyjdzie czas z góry to będziesz miała nawet dwie ;-), liczymy do 10, po polsku i angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - nie robilam bety bo dzisiaj nie mialam kiedy, a jak już mialam czas to nie mozna bylo bo zazwyczaj pobieraja krew do godziny 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka tzrymam się Twoich słów:)do tego dołóż jeszcze chłopczyka:P Ola to w weekend się pewnie wszystko okaże ale trzymam kciuki żeby pokazały się II kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jednak staram się od jutra czyli od tego 14 dc, przed chwilą testowałam ale dalej bladziutka kreska...;/ więc stawiam na ten 14,15,16 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżanke:) Nelly ja zawsze zaczynam starania zaraz po @ i praktycznie kończymy na 2-3 dni przed kolejną@. Nasze minimum to co 2 dni bo ja nie wiem kiedy mam owu:( Cykle mam teraz niby regularne bo po dufastonie sie unormowały ale owu dalej mam zmienne:( Raz jest raz niestety nie:( Ola ale nas trzymasz w niepewności;) i tak jak Tysia pisze, ja to cały czas myśle o tobie żeby sie udało i mam wrazenie jakby chodziło o mnie;) Taka sytuacja fajnie ze sie odezwałaś:) juz myslałam ze zawieszki cie zniecheciły do pisania;) A tak a propo to masz mocne nerwy jak jesteś po terminie @ i jeszcze nie testujesz;) Fruźka a co u ciebie??? Odnalazłaś nas na nowym watku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly ja ci proponuje nie wierzyc tak do końca tym testom owu, bo zawsze moze być tak że ilość hormonu lh w twoim organizmie bedzie zbyt niska zeby test wyszedł intensywny a owu jednak bedzie i wtedy bedzie klops:P bo możesz przegapic TEN moment. A mi nigdy nie wychodziły te testy tak jak miały;) Dla mnie to strata kasy. Inka ja herbatke z pokrzywy uwielbiam:) przede wszystkim fajnie działa oczyszczająco na organizm;) a ze ma na włosy wpływ to nie wiedziałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly nie nastawiaj się na te testy owulacyjne, naprawdę ;) Tylko będziesz się bardziej stresowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio - rzeczywiście trzymam siebie i was w niepewności ;) Jeśli chodzi o przejmowanie się to ja też się przejmują każdą dziewczyną czy to z Kafe lub FM ;) Tak już mamy staraczki ;) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie my staraczki forumowe już tak mamy ze martwimy sie nie tylko o siebie ale też o reszte dziewczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie fajne, że nawzajem się tu wspieramy :) Ja dzisiejszy wieczór spędziłam w Ikeii i Praktikerze, aż mnie głowa od oglądania tego wszystkiego rozbolała haha :P Ale kupiłam różową farbę do pokoju. :D Dwie ściany będą różowe a dwie takie szarawe, ale i tak dziwne, że mój facet się na ten róż zgodził :P Oczywiście pastelowy róż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×