Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Nelll89
Eh dziewczyny i nie wiem co mam o tym myśleć:/ dziś jest 15 dc a ta kreseczka na teście owulkowym jest może ciupke ciemniejsza od tej z 12dc a tu czuje jak mi jajniki marsza grają i jest strasznie mokro i w co tu wierzyć..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell wg mnie nie zwracaj uwagi na testy tylko działaj skoro jak piszesz czujesz objawy owu:) Z testami tylko niepotrzebnie sie nakrecasz i ciągle o tym myślisz;) a jak wiadomo im bardziej czegoś chcemy tym bardziej nie wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nell przestan gapic sie na te testy owu , nosz od nich nie zajdziesz na pewno, kochaj sie cały czas a w koncu przyjdzie dzien , że sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Ile przed wizytą u gina wstrzymujecie sie od przytulanek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od przytulanek samych w sobie nie trzeba tylko od spustu(no spermy tam nie mozesz miec przez 2 doby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Wiem wiem hmm tylko tak sobie porównuje do poprzedniego miesiąca ze miałam 16dc owulke Ale 15 były ciemniejsze kreseczki a w tym nie.. No ale działamy :) wczoraj, dziś przerwa i jutro znów tuli tuli:) tak myślę może wszystko się poprzesowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nell nie w kazdym cyklu o tej samej porze jest owulka, ale starac sie trzeba cały czas, kiedys ogladałam Pytanie na sniadanie i był tam Pan ginekolog, który powiedział, ze z jego praktyki wynika, ze komórka jajowa jest w stanie poczekac nawet tydzien na sperme, aby tylko zostac zapłodniona, takze ja mysle, ze to co komu pisane i tyle, niedawno moja siostra cioteczna wpadła, a ma 9 miesiecznego synka, twierdzi, ze miała miesiaczke juz trzy razy od porodu i co 28 dni, no a za czwartym nie dostała, mówiła, ze kochali sie bez gumki tylko raz 25dnia cyklu i jest ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka dzieki tak własnie myślalam ale chciałam sie upewnić;) Kurde i tak mi sie jakoś nie trafilo z ta wizyta:( bo umowiłam sie na środe a wszystko wskazuje na to ze owu sie u mnie czai;) bo i jajnik mnie tak konkretnie szarpie i sluz sie pojawił:) No ale jestem dobrej myśli;) Jeszcze dziś skorzystamy z okazji a potem do środy post:P Dopiero jak jutro temp mi skoczy to znając siebie to zaczne biadolic ze jajeczko zmarnujemy przez gina;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Własnie sobie uświadomiłam ze jeszcze mne czeka depilacja bikini przed wizytą. Aałłłłłłłłłłłł az mnie wszystko boli;) bo ja tylko woskiem daje rade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jussio i tak źle i tak nie dobrze, a Ty na monitoring idziesz? jak tylko tak to ja bym nie marnowała okazji, a podczas wizyty poprosiła o usg przez brzuch i uprzedziła, ze nie wydarowałabys sobie, gdybys zmarnowała szanse, w koncu mamy takie cos jak rezerwa jajnikowa, i któregos dnia mozna obudzic sie z reka w nocniku, dlatego tez ja np. mimo, ze w pracy korzystniej byłoby mi zajsc dopiero w okresie sierpien- listopad to i tak nie odpuszczam, boje sie, ze jajeczek w koncu moze nie starczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeciez nawet te, które sa i tak okazuja sie niewypałem, wiec nie ma co , trzeba brac co poipadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie to ide do niego zobaczyć jaki ma pomysł na mnie zeby wkońcu udało mi sie zajść, bo już minął czas który nam dał na naturalne starania po ostatniej laparoskopii:( I tak coś czuje ze bez usg sie nie obejdzie bo mam zamiar pokazac mu moje wykresy temperatur z tych cykli bo wg to wlasnie owu u mnie szwankuje bo te wykresy to raczej takie plaskie mi powychodziły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro idziesz dopiero po pomysł to tym bardziej nie marnuj okazji i przytulaj sie dziś i jutro(wieczorem) do konca, a noc juz odpoczniesz i cały wtorek i troche środy i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka a tą rezerwe jajnikowa to można jakoś sprawdzić? jak oglądałam ostatnio ten program o in vitro i tam była dziewczyna 31 letnia która miała bardzo mała rezerwe i tak sobie myśle, że w takim młodym wieku można już jie miec jajeczek?troche mnie to przeraża;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Dziewczyny u mnie dalej nic nie wiadomo:( Ana okresu ani dwóch kreseczek na teście. Test robiłam dziś rano. Już mnie dobija ta niepewność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 no mozna skoro takie badania lekarze robia, a rezerwe każda z nas ma inna i wiek nie ma tu nic do tego, rodzimy sie juz z dana rezerwa, tak wiec od poczatku z góry wszystko ustalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - nie denerwuj się, możliwe że np. później doszło do zagnieżdżenia, bo chyba jest tak że po zagnieżdżeniu test może wykryć ciążę. Nie wiem dokładnie bo nie znam się dobrze ale chyba tak jest. Ja w ciebie wierzę i trzymam bardzo kciuki kochana ;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki GośćInka już więcej wiem:)a samemu też można zrobić sobie takie badanie czy tylko na zlecenie lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella pozostaje Ci spokojnie czekac na rozwój wydarzen i wierzyć, ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha GośćInka już wyczytałam w tych artykułach. Dzięki już chyba wszystko wiem:)pewnie po roku niepowodzen warto zrobić sobie to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to badanie warto zrobic juz w momencie staran bo wtedy wiemy ile czasu nam zostało i czy warto próbować bez stymulacji , same możemy je wykonac oczywiscie płacac za nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar je zrobic tzn. te trzy badania w sumie z tym B... koszt około300zł, ale znając zycie żaden lekarz nie da mi skierowania, bo od razu powie, że za drogie badania i nie bedzie oczami swiecił przed dyrektorem przychodnii, u nas tak jest, a jeszcze powie, że czego ja oczekuje i jakiej rezerwy szukam majac pół jajnika, takze odłoze i zrobie, bo nie chce sie denerwowac za kazdym razem proszac o cos w przychodnii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam na następnej wizycie u gin co ona o tym sądzi. kurcze a jeszcze rok temu nie martwiłam sie takimi rzeczami;( jestem dziś zła bo mam 13 dc a mój M ma katar, kicha i ogólnie jest przeziębiony i nici z przytulania:(( ech życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4, to ja ci powiem, że mojej najlepszej przyjaciólki siostra rodzona leczy sie w klinice novum, no i po jakims tam długim czasie wreszcie jest pęcherzyk i lekarka mówi, predko, predko trzeba sie kochac, to ona za komóre i dzwoni do mężą a tem w Szkocji, no i ten wolne w pracy musiał zakombinowac i bilet na samolot i za dwa dni był w domu no bzyknęli sie poszli na badanie a lekarka, przykro mi ale za późno, no rece i majtki opadaja , tyle wysiłku, kasy, nerwów ... to dopiero jest zycie... a katar to nic strasznego i kaszel( zawsze swojemu powtarzam, jak go coś boli, że ptaszek cie nie boli a to akurat jest mi potrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja coś czuje, że dzis w nocy lub jutro rano @ przyjdzie, mam charakterystyczny ból brzucha w dole, znaczy , że bedzie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×