Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

jakoś też nie bardzo wierzę w te pozycje bo co ma się stać to i tak się stanie :P ale spróbować zawsze można, to nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka jakąś niespodzianke mąż wręczył Ci po pracy z tej niecodziennej okazji? Jakieś kwiaty, prezent, czekoladki, kino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszym prezentem jest pozytywny test ciazowy :) Nie staram się o maluszka ale was podczytuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja leze w łózku chora na maxa. Wziełam aspiryne bo paracet. nie było w aptece. co za złosliwosc losu ze akurat teraz mnie to choróbsko wzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj czułam sie dobrze tylko mój M po seksie otwarł okno bo mu było goraco a ja na golasa lezałam i mnie chyba tym sprawił. własnie go ochrzaniłam, ze przez niego dzidziusia nie bedzie w tym mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu facetowi też zawsze gorąco, a mi zawsze zimno. on otwiera okno, a ja zamykam :P i tak to nie możemy się dogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa a najlepsze jest to, ze szczepiłam sie na grype bo mi gin poleciła zeby nie chorowac w ewentualnej ciazy i teraz widze jak te szczepionki działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 trzymaj się kochana gościu nie wiesz chyba jak fajnie jest jak zachodzisz w ciąze a w tym dniu jest piekniejszy świat(mąż kwiaty i prezenty przynosi itd.)zawsze potem wspomina się to inaczej niz tak zaszłam, poinformowałam i tyle, to ma byc magiczny i niepowtarzalny dzień i wiem, że taki jest właśnie dla Anki, dlatego mam nadzieje, że mąż docenił jej wysiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki GoscInka. co porabiasz. sorki ze tak pisze bez znaków, ale pisze jedna reka bo wygrzewam sie pod kołdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Kate a moze masz tak jak Anka miała ze czuła że jest chora a tu się okazalo że ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 mnie strasznie rozbolała głowa i nie dobrze mi, chyba zespół napięcia, koncze bo laptop m jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate czyli te szczepionki na grypę g****o warte z tego co mówisz :P przed łyżeczkowaniem miesiączkę zazwyczaj dostawałam 21, 22 albo 23 więc sobie czekam na nią :) Anka na pewno świętuje z mężem ten wspaniały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Nell nie ma szans bo ja owulacje miałam 3 dni temu wiec nawet do zagnieżdzania jeszcze nie mogło dojsc. ale dzieki ze chcesz mnie podniesc na duchu. jak na dzisiaj u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscInka to moze jednak ta @ nie przyjdzie do Ciebie. wróc później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa a czujesz zeby @ nadchodziła/ pamietam jak ja nie mogłam doczekac sie na moja po poronieniu, az nogi moczyłam w goracej wodzie bo to podobno przyspiesza @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Kate od wczoraj trochę jajnik wariuje, taki nachodzacy ból mam aż do pachwiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jakoś nigdy nie miałam objawów zwiastujących okres, nic mnie nie bolało itp więc nie mam pojęcia :P Jak nie przyjdzie do końca miesiąca to idę do ginekologa i niech chłop kombinuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a z tego jajnika czułas owulacje/ ja jak zaszłam w ciaze rok temu to pamietam ze strasznie bolały mnie jajniki własnie promieniował ten bol do pachwin jeszcze przed terminem @ tylko Ty chyba jestes narazie po połowie cylku tak jak ja wiec objawów jeszcze nie bedzie ciazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jestem po połowie i w lewym czułam owulke i lewy mi dokucza w sumie to już zaczynam się martwić czemu tak się dzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie czym martwic tylko sie ciesz bo tak jak Goscinka kiedys pisała ze skoro jajnik boli to znaczy ze pracuje i moze cos tam sie tworzy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscinka niestety mój mąż nie należy do romantyków i w sumie ja też nie, nawet nie pomyślałam że mogłabym cos dostać od niego ale w sumie warto.go ochrzanic za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ochrzan go bo ja tez mojego musiałam ochrzaniac hehe powiedz mi bo Ty tez miałas ten ból gardła chyba gdzies po owulacji a to tylko ból gardła czy ogólnie przeziebiona byłas/ bo tak sobie mysle ze skoro tez byłas chora i nie przeszkodziło to zagniezdzaniu to moze u mnie tez nie wszystko stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja owulacje miałam środę - czwartek a w poniedziałek zaczelo boleć mnie gardło w sumie to już w niedzielę wieczorem i lekarz kazał mi psiuknac gardlox i psiuknelam raptem 3 -4 razy i we wtorek po południu juz mnie nie bolało ale dostałam gila który powiedzmy ze skończył się w środę i to wszystko z mojego przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to.się modlę żeby zgagi nie mieć. Przy Tosi miałam 7 miesięcy i nie wiem czy nie lepiej mieć na początku mdłości i wymioty a później spokój. Wiecie że co chwile mam wrażenie ze dostałam okresu....straszne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Kate4 ja tez zaraz po dniach plodnych i starankach sie przeziebilam.dwa dni mialam temp w okolicy 38 i bralam apap.tez sie martwilam czy taka temp i choroba nie zaszkodzi ale no co poradzimy... a teraz mam 23 dc i kurde mialam dzis przez jakis czas bol jak na @ i pobolewa mnie krzyz i jestem zupelnie bez sil a nic nie robilam...czyli idzie na @. Tylko od jakis 2dni mam mala zgage. Po jedzeniu czuje takie leciutkie pieczenie w przelyku,zgage generalnie miewam bardzo rzadko a tu od 2dni czuje. Ale nie nakrecam sie. Okres powinien byc we wtorek lub srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 i anka ja czuję się okropnie, ból głowy mnie dopadł, jakieś straszne zmęczenie i ogólnie niesmak w ustach i jakas niestrawność, więc wieczór dziś lipny, zatoki mi się znów odezwały Anka no może jeszcze mąż się zreflektuje, w końcu nie codziennie sie w ciąże zachodzi do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka zrób jutro test:0może kolejna niespodzianka nas czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×